İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Günlük kazancı 5 doların altına düşmeyen 3k Hitli Burç Sitesi

conquistar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günlük tekil ziyaretçi 3k altına inmiyor.
İlgilenenler pm atsın.
Site tüm içeriği birlikte mi satılık:evet
sınırlama var ise neler :Herşeyi Satılık
Hosting dahil midir :dahil degil .
Banlı olduğu sponsor var mı : Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı : Hayır

İlgilenenler pm atsın. saygılar

Site Satılmıştır.....

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
günde 6$ kazandığını düşünelim. 30 günde 180$ yaptı. 12 ayda 2160$ yapar. doları 1.45'ten hesap etsek 3132 türk lirasına tekabül edecek. bunu senden alacak kişi 4000 liraya alsa bile kar edemeyecek, çünkü 12 ay sonra 2012 yılına girildiği zaman ne yapacak !! bu seferde çıkıp 2012 burçları mı satacaksın.

milleti enayi yerine koymanın ne anlamı var acaba.. kaldı ki 3k ziyaretçiyi abidik burçlarla yakalamak yerine (ki burçların ziyaretçisi sivilceli 17 yaşındaki kızlarla, evde kalmış orta yaşlı teyzelerdir heralde), sağlık ile ilgili bir sitede (temel konusu göz kanseri,mide kanseri vs..vs..) yakalamaya çalışmak veya bu tip siteleri almak çok daha mantıklı. 3k ziyaretçi 5$ para değil açıkçası.

mantıklı düşününce hiç kusura bakmayın ama sizin bu yaptığınız insanları kandırmak.

kendi fikrimi söyleyim, bugüne kadar abidik burçlarla,dizilerle,oyunlarla adsense ile bir yere gelmişini ne gördüm ne duydum..belki bu da benim cahilliğimdir.

conquistar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahilligin yada bilgiçligin herneyse, bu sitenin 2012 ye kadar 1500 2000 lira geliri var, kimseyle iddialaşma peşinde degilim ilgilenen arkadaşlara pm atarım neye göre konuştugumuz görülür.Ben bu dedigimden fazla gelir elde edemiycegim için yapabilicek arkadaşlar varsa ilgilenir zaten.
saygılar.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Günde 5 dolardan, 4000 lirayı kurtarmak için 571 gün gerekir. Bu sadece bağlanan parayı kurtarır. Siteye yatırım yapılsa ve geliri artırılsa, hadi 10 dolara çıkartılsa, 300 gün gerekir. Bundan sonra kâr edilmeye başlanır.

Ayrıca, şu an sitede sadece 12 adet yazı var sanırım, yalnızca 12 adet içerik...

Gerçekten de biraz çok istemişsiniz... Siz olsanız, bu siteye bu parayı verir miydiniz yoksa bu paranın 10'da birine, böyle bir siteden daha iyisini yaptırır mıydınız?

Bu sebeple, sitenize bir talip çıkacağını sanmıyorum.

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
z08g yorumun için kutlarım

bilgibu 3k sitenin ziyaretçi miktaridır. Yani 3k 3.000 günlük ziyaterçi anlamında.

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Arkadaş çok güzel istatistik yapmış kendisini kutlarım, sorum sitenin ne zaman reglediği ? :)

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım yanlış anlama günlük 5$ olsa ayda 150$ yapar site satışlarında her zaman 5 veya 6 aylık kartoplamı fiyatı biçilir 900$ yapar oda ki hiti 3k olanlar 3 aylık gelirleri ile satışa sunulurlar. buda 450$ yapar yani anlayacağın sen biraz değil haddinden fazla abartmışsın. Piyasayı bence bir araştır sonra dene şansını. Sitenin profesyönel alıcılar tarafından alınacağı rakamı söylemek gerekirse siten 600 TL eder.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5