İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

günlük tekil 15.000 hit nereye park edilir ?

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük tekil hiti 15.000+ olan siteyi park etmek istiyorum. nereye park etsem sorun çıkmaz. sedoya yönlendirsem, bir sorun çıkarmı ?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen doğal hit ise neden sorun çıksınki.eklyebilirsiniz tabiki.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen doğal, ama bi kaç yerde okudum, çok hit olunca atıyorlar falan diye, peki en iyisi sedo mu ?

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sürekliliği olan tekil hitin var ise parking ile harcama derim. site ile ilgili biraz bilgi verirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

I

i.s.a.q

Misafir
15 bin doğal hıtın var ise bencede daha iyi değerlendırebılırsın dıe dusunuyorum

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence atarlar dogal hit olup olmamasina bakmiyorlar hittin ülke dagilimida önemli ama gidipte 15 bin tekili parkingte harcamak bencede mantiksiz..

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
parking

komikhane' Alıntı:
günlük tekil hiti 15.000+ olan siteyi park etmek istiyorum. nereye park etsem sorun çıkmaz. sedoya yönlendirsem, bir sorun çıkarmı ?
sedo riskli biraz çünkü eğer hitinde dalgalanma olursa seni şutlayabilir
bence sedoda sadece satışa sun 500$ a rahat satarsın

I

i.s.a.q

Misafir
sadece arama motorları ve direk adres cubugundan girişle gelınıyorsa 500 dolarda az bence.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
komikhane' Alıntı:

Eger gercekten dogal hitler ise sedoya önce bir sorun durumu anlatin ve yönlendirin derim. Daha sonra atilip paranin orda kalmasindan iyidir.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MasterOFMasters' Alıntı:
gel benim siteye yönlendir aylık ne istersin?

valla günlük tekil 15.000 hiti park etsem ne kadar kazanır, sen hesapla o kadar verebilirmisin. 10.000 den fazla indexli sayfa :D

sakkaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ayda 5-10 gün bazen 20 gün sedoya yönlendiriyorum. hitimfazla azalmıyor. günde 15-20$ dolar alıyorum %25 tıklama oranıyla

Bence sende öyle yap. Böylece listelenen sayfalar azalmıyor ve ziyaretçi kaybı az oluyor.

ben 5k dayken parketmiştim. 1 ay öyle kaldı, sonra 2.5k oldu şimdi yine 5 k. 2 ayda falan oldu.

aç- kapa ile az ama sürekli kazanılabiliyor

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakkaro' Alıntı:
ben ayda 5-10 gün bazen 20 gün sedoya yönlendiriyorum. hitimfazla azalmıyor. günde 15-20$ dolar alıyorum %25 tıklama oranıyla

Bence sende öyle yap. Böylece listelenen sayfalar azalmıyor ve ziyaretçi kaybı az oluyor.

ben 5k dayken parketmiştim. 1 ay öyle kaldı, sonra 2.5k oldu şimdi yine 5 k. 2 ayda falan oldu.

aç- kapa ile az ama sürekli kazanılabiliyor

hımm anladım, paylaşım için teşekkürler...

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence eğer 15,000 sağlam hit ise çok değişik yerlerde kullanılabilir
sedo riskli iş
bunun yerine yeni açılan sitelere belli bir süreliğine yönlendirme yapılırsa belli bir ücret karşılığı daha iyi kazanç elde edilebilir
daha da iyisi güzel bir proje olursa 15,000 tekil harika iş yapar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5