İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

güruslerinizi bekliyorum

LaPToP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese slm ben gökhan bu siteyi 2 3 gundur takip ediyorum ama ancak uye olabildim hotmail den uye kabul olmadıgı icin neysee paylasım yardımlasm acok gusel burada sizdende imzamdaki siteme girip arama yapmanızı istiyoum yorumlarınızıda bekliyorum acaba adsense durumum nedir sizce hileilimidir ona gore bi yon cizicem...not pin kodu yolda

LaPToP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hosbulduk efet hostumda bi problem var gelir birazdan yurt dısı oldugundan oluyo bazen

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aramıza hoşgeldin, arama yapamadım google cache'den baktım anladığım kadarıyla arama kelimelerini kategori olarak eklemişsin.
googlebot_log.txt dosyasına yazma izni vermemişsin sanırım birde bir sayfada tek tavsiye kodu ve banner değişimi olması gerek diye biliyorum yanlışsa düzeltir arkadaslar zaten kolaygelsin.

LaPToP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tesekkur ederim ben sadece arama yap demekten kastım arayınca goog reklamı cıkıyor o yuzden

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu konuda pek bir bilgim yok adsense kullanmıyorum ama bildiğim birsey var içerik için adsense kullanıyorsan sitende belirli bir içeriğin olması gerekiyor.
Sen arama için olanından kullanıyorsun herhalde. Bu konuyu daha çok adsense kullanan arkadasların cevaplaması gerekiyor. kolaygelsin ve başarılar.:)

B

bedafocb

Misafir
ayantas' Alıntı:
yaw site güzelde arama yapınca bişiy gelmiyo :D

geliyorda biraz geç geliyor...:p
sonuçta arama sonuçlarının altında içerik var onda görede adsense çıkıyor... bence aykırı bişey yok gibi ama tam olarak ta bilemem

B

Bohemlife

Misafir
Google der ki : Reklamlar arama sonuçlarında kesinlikle " gös-te-ri-le-mez "

M

mpimasterpi

Misafir
bu konu burda kapanmıştır o zaman dmoz köşeyi on kez dönmüştü

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

LaPToP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sanırım gusel bi baslık oldu acıklamalrınız icin cok tesekkur ederim ama site php tabanlı oldugu icin arama yapınca 23 mb lik database arama olusturuyo ondan biraz gec geliyor artı server amerikada yavaslık ordanda geliyor ama ben hile olmadıgı kanaatindeyim sonucta arama yapıyorum google reklamalrıda cıkıyo insallah atılmayız :confused: :confused:

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google der ki : Reklamlar arama sonuçlarında kesinlikle " gös-te-ri-le-mez "

yok öyle bişey büyük download siteleri de arama sonuçlarının aralarına google reklamlarını koyuyor google hatta bunun daha iyi olacağını söylüyor

olay şu şöyle bu böyle söylüyora döndü :p

ama hakkaten arama sonuçlarında google adsense gözükmesin die bişey yok.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
A

aborjin

Misafir
Bence en büyük hatan ne biliyor musun? Türk toplistlerine üye olman!!!! Yerinde olsam 2-3 adam gibi yabancı toplist'e üye olur, google'in eline türk'e ait bir site imajını vermezdim :D

LaPToP

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında haklısın toplist olayını ben pek anlamıyorum valla site benimde siteye tekilim az nasıl toplarım yardımlarınızı bekliyorum bi el atın :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5