İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güvenilir Host Firması Arayanlar (TAVSİYE)

chingachgook

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Selamlar.Benimde çalıştığım 3 senedir herhangi bir sıkıntı yaşamadığım (hiçbir server sorunu yaşamadım) ve sürekli destek aldığım (gerek msn,gerekse mail) host firmamı size de tavsiye ederim.

http://www.hostmavi.com

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
aşağıdaki banner'e tıklayınca resmin büyütülmüş hali çıkıyor :)

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yok güvenirliği ile alakası yok linke bakarsanız :

http://www.hostmavi.com/panel/[COLO...cam ordan başkalarını davet de etcem :harika:

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ne var yani ref linki verdiysek güvensizmi demek.Hayret bişeysin yani.Kendi host firmam.Üstelik tıklamayla da alakası yok.Tıklamayla para kazanılmıyor.Senin için de refide kaldırıyorum.Direk linkini veriyorum hadi.Sevinmişsindir şimdi.:kızdım:Şu çamur at izi kalsın hikayelerini bırakın artık!!

Çamur at izi kalsın diye bir şey yok. Aşağıdaki formu doldurup gönderiyoruz onlar ilgileniyor zaten. Eksik yoksa izde kalmaz.
http://faaliyet.tib.gov.tr/fabel/

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
böyle abidik gubidik firmaları bırakın siteyi inceleme gereksinimi duymuyorum direk yorum atıyorum daha-natro-sadecehosting gibi yerler varken rastgele yerlerden host almak niye fazla para verin ama kaliteli güvenilir sağlam firmalardan alın :)

cmetin_88

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
guzellogo.gif

guzel.net.tr den Çok memnunum Her Türlü konu da yardımcı oluyorlar

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
böyle abidik gubidik firmaları bırakın siteyi inceleme gereksinimi duymuyorum direk yorum atıyorum daha-natro-sadecehosting gibi yerler varken rastgele yerlerden host almak niye fazla para verin ama kaliteli güvenilir sağlam firmalardan alın :)

Evet ref linkide vermişsin sırf para kazanmak için milleti yanlış yola sürüklemeyin.Daha YS belgesi olmayan bir şirket sorsanız onay bekleniyor der kesin.Sadecehosting ,Natro gibi şirketler varken birde Webadam ,Netinternet gibi şirketler varken bunlar bu pazardan payını alamaz zaten iflastan sunucuları kapanır müşterilerin siteleride kapanır mağdur bırakırlar köklü firmalarla çalışın :eek:lmadı:

Ekleme:
Ne var yani ref linki verdiysek güvensizmi demek.Hayret bişeysin yani.Kendi host firmam.Üstelik tıklamayla da alakası yok.Tıklamayla para kazanılmıyor.Senin için de refide kaldırıyorum.Direk linkini veriyorum hadi.Sevinmişsindir şimdi.:kızdım:Şu çamur at izi kalsın hikayelerini bırakın artık!!

Tamam refi kaldırma kaldır demedik sadece milleti uçuruma sürükleme Netinternet ,SH,Natro gibi şirketler varken o şirket pazardan payını alamaz doğru düzgün sitesi bile yok daha üstüne üstlük YS belgesi yok 3 senedir YS'siz nasıl idare ediyor anlamadım tebrikler valla :alkış:

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
netinternet varken başka yerlerden alıyoruz :)

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
netinternet varken başka yerlerden alıyoruz :)

Haklısınız hocam Netinternet gibisi yok.Bunun yanında güvenilir firmalar unutmadan sayalım : Webadam,SadeceHosting,Natro,Güzel Hosting,Domainpozitif,SayfaNET,Daha.net bunların dışında alacağınız firma yok diye düşünüyorum.Alacaksanızda websitesi güzel ve müşteri çekici olan birşey bulunuz ve canlı desteği sürekli aktif olan.

Birde hostmavi 7/24 destek demiş şimdi baktım Canlı Destek afk olmuş adamlar dün gece 12 de baktım şimdide çevrimdışı.

pastry

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ille de turk sitesi olacak diye bir derdin yoksa, eniyi10hosting.com'da yabanci hostinglerin tanitimlari mevcut belki oraya bakarak bir secim yapabilirsin. Ben hostgator derim her zaman.

ramones

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben hala doğru dürüst bir türk web hosting arıyorum ama emin değilim eniyi10hosting.com'a ben de baktım, onlar da hostgator demiş, ben de hostgator diyorum. Eğer yabancı hosting olmasında problemin yoksa.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5