İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güvenilir hosting sponsoru ?

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
3 4 k hitli blogum var resellerimi zorladıgı için şimdilik bir sponsor da barındırmak istiyorum , forumda güvenebilecegimiz saygın kişi olursa sevinirim gerçekten teşekkürler.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Forumda saygın kişileri tercih ediyorum hani zaten sponsor oluyorlar ama yarın öbür gün sorun yaşıyacaksak ne anlamı var ki sizin aracılıgınız ile msn üzerinden konuşabiliriz ama.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Tavsiye edebileceginiz kimse yokmu?

incredible

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IKRA ile reklam karsiligi anlasmis ve aylardir bedava host kullananlar var

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
3 4 k hitli blogum var resellerimi zorladıgı için şimdilik bir sponsor da barındırmak istiyorum , forumda güvenebilecegimiz saygın kişi olursa sevinirim gerçekten teşekkürler.

Sanırım şaka yapıyorsunuz, siteniz bayi hostingi zorluyor ve siz hosting sponsoru arıyorsunuz...

Garanti veriyorum sponsor bulursanız siteniz 2 gün açık kalır sonra yine kapanır, çünki bayi hostingin yetmedi site için size vps vermesi gerekecek, en düşün vps 20tl olduğunu düşünürsek, sizin için aylık 20tl gideri olacak...

Siz olsanız verirmiydiniz?

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
Sanırım şaka yapıyorsunuz, siteniz bayi hostingi zorluyor ve siz hosting sponsoru arıyorsunuz...

Garanti veriyorum sponsor bulursanız siteniz 2 gün açık kalır sonra yine kapanır, çünki bayi hostingin yetmedi site için size vps vermesi gerekecek, en düşün vps 20tl olduğunu düşünürsek, sizin için aylık 20tl gideri olacak...

Siz olsanız verirmiydiniz?

arkadasa aynen katılıyorum bu kadarda olmaz reselleri zorlayan bi site için kim sponsor olur boş konu açmıssınız bence bide saygın kişi arıyorsunuz yani biri gelse dese ben tmm sponsor olacağım dese saygın olmadığı için kabul etmiyecekmisiniz bence konuyu kapatın gitsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5