İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güvenli Çekiliş

E

Expert

Misafir
Arkadaşlar forumumuzda her ay üyeler arasında çekiliş yapıp,kazanan kişi veya

kişilere farklı miktarlarda ödüller vermeyi düşünüyorum.

Ama sonucun güvenilir olabilmesi için ne yapmalıyım.

Yani ben bir iki-saat uğraşıp üyeleri kağıda yazıp,sallayıp,kazananı belirleyebilirim :D ama kimsenin aklında soru işareti kalmasını istemiyorum.Sonuçta herkesi noterin başına toplarak çekiliş yapamam.

Nasıl yapabilirim?

Bİr de bu , foruma üye çekebilmek için denemek istediğim bir yöntem.Başka ne yapabilirim.Fikirlerinizi alabilir miyim iki soru için de.

Teşekkürler.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stream ile bunu yapabilirsin , tüm üyeler seyreder sen kağıtları çekerken :)

M

M@latyæsporlu

Misafir
yarışma düzenleyebilirsin mesela saat 24:00da açtığın konuya 1 dakka içerisinde kim en çok cevabı verirse ödülü verirsin peki zaman ayarlamasını nası yapacan :p o meçhul işte :D

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiye saatine göre yapılabilir ama hosting özelliği sınırsız anlık traffic değilse [ -ki bu tartısmalıdır aslında ] ve cok üye varsa o 1 dk de felc olur site sonra admine laf gelir siten acılmıyordu diye :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5