İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

güvenli hosting - güvenli mi?

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Hosting Sitesine bile google reklamı koymuş. bence google.com reklamları bu tür sitelerde olmamalı :D çünki ara ara başka hosting firmalarının reklamlarıda çıkıyor :) yani kendi hosting sitesinden başka hosting sitelerinin reklamlarını yapıyorlar.

başarılar..

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D
ben tanıyorum kendilerini :d pek sağlam bi ayak değiller :D heuehue
güzel yakşalım tabiki forumların en büyük amacıda aydınlatıcı olması ama
buradan pek müşterim yok diyebilirim...

bu arada teşekkürler Surkent

UndeaD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence kaldırırsan iyi olur :) tabi gerçi ilgilenirmisin bilmem ama. senin için zaten başka hostinglerin reklamıda oluor bazen sırf ondan dedim :)

bizim bir ark suspend page lere bile koymuş :D

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle bir konu açılırsa artık bana sorabilirsiniz arkadaşlar.. :) bize cevap veren olmadı ama guvenlihostingin iyinetteki temsilcisi oluyoruz eylül ayı itibariyle...

Hayırlısı olsun ...

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
UguG' Alıntı:
Böyle bir konu açılırsa artık bana sorabilirsiniz arkadaşlar.. :) bize cevap veren olmadı ama guvenlihostingin iyinetteki temsilcisi oluyoruz eylül ayı itibariyle...

Hayırlısı olsun ...

teşekkürler

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap

Merhaba
Arkadaşlar bizim firma hakkında biraz gürüş yapmışlar.Sağlam ayakkıbı değil.Google reklamları kuymaları.Bence bu yanlış bir düşünce.Google reklamı ile güvenin ne alakası var.Birde surket sormak isterim sen çokmu sağlamsın.Milleti dolandırıp gitmen hiç iyi değil.O kadar milleti dolandırmak.Her hosting firması sorun yaşar bizde yaşarız ama müşterilerimizi bırakmadık.Onlar bizi bıraksa bile biz gene hizmetimize anlayışımıza devam ederiz.

Saygılarımla
IndexServers.Net Yönetimi

T

Turkish

Misafir
Merhaba;

Arkadaşlar Ben Bundan Yanlış Hatırlamıyorsam 1 sene yada daha üzeri bir zaman olucak.. indexservers ile çalıştım yukarıda yazdıkları hakikatten doğrudur kimseyi yüz üstü bırakıp gitmemişlerdir..

Yiğidi Öldürüceksin Ama Hakkını Yemiyeceksin...

HackerboyZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla Ben İndexservers teyim Mükemmel Memnunum Sorun Olursa Ulaşabiliyom İstediğim Zaman Surkent Forumda Hakındakileri Okuyorumda Kendi Yaptığın Çamurlukları Kapamak İçinmi Bu Tür Yazılar Yazıyon Anlamadım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi