İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

güzel bir dedicated sunucu

D

dk1nq

Misafir
Bu topic'i Dedicated & Co-Location kısmına açarsan daha iyi olacaktır.Paylaşım için teşekkürler ...

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet fiyatlari gayet iyi ama acaba nasil bir firma saglammi kullana arkadaslar varsa bilgi almak iyi olur

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Almanyada olması düşündürücü zaten..

fiatlar benim ödediklerimin yarısı bile değil.

Ama sorun yaşarsan şaşırmamalısın :)

N

nudembilisim

Misafir
Almanyada olması düşündürücü zaten..

fiatlar benim ödediklerimin yarısı bile değil.

Ama sorun yaşarsan şaşırmamalısın :)

Neden Almanyada olması düşündürücü 3 serverım 3 üde netdirekte barınıyor şuanda kadar sorun yaşamadım ama diğer ülkelerdeki serverlarımda her zaman sorun yaşadım her konuda.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi soyle bende genelde hep alman sunucu kulanirim ama ara sira ufak tefek sorun olsada gene de amerika ve digre ulke serverlerinden uiyi derim yani.ama bu firma biraz bana dusundurucu geldi on udemek istedim

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
almanya lokasyonu gayet sorunsuz ve başarılıdır. denemeden, test etmeden laf etmiyelim :) tabi denemiş olup sizin şansınıza sorunda yaşamış olabilirsiniz ama bu değildir ki almanya lokasyonu kalitesizdir.

N

nudembilisim

Misafir
almanya lokasyonu gayet sorunsuz ve başarılıdır. denemeden, test etmeden laf etmiyelim :) tabi denemiş olup sizin şansınıza sorunda yaşamış olabilirsiniz ama bu değildir ki almanya lokasyonu kalitesizdir.

Almanya lokasyonunun üstüne tanımam.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Almanyada genel itibariyle sorun çıkmaktadır..

Kesinlikle sunucu almadım almam herhangi birinede satmam :)

Şahsen ben o riskin altına giremem.Teknoserver sanırım(sitesine bile girmedim daha : ) ) en güvenilir(almanya şartlarında) oymuş..

Ama bedava verseler kullanmam açıkcası : )))

layer dan vazgeçmem..Zaten tartışamayız bunu .Kralı gelse ezer layer :)

(Layer bayisi olduğum belli oldumu ki :D )

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Giga-international ben kullanıyorum. Hatları oldukça iyi. Çift hat kulanıyorlar. 1Gbit Tiscali ve 100mbit cogent azla tanınmadığı için aşırı youn dğeil ping süresi netdirektten daha iyi ve uptime oldukça iyi. Ayrıca shuoutcast için kullanıyorum ve sorun yaşamadım. Tavsiye ederim

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
giga-international.com dan bir sorun çıkmaz en azından elindeki ürünleri satmak için insanları veya şirketleri karalamıyorlar. Hatta ortaklık bayilik sistemlerine üye olarak satişlarinizda kar edebilirsiniz. giga-international.com " Tiscali " nin alt yapısını kullanıyor tiscaliyi bilmeyen varsa bence biraz araştırmalı. Almanya sunucularında sorun çıkıyor diye birşey degil sadece ucuz server veren yerlerin serverleri eski model oldugundan patlıyor aletler ancak buda " server4you.de " de idi onlarda 3 ay önce yeni nesil serverlar ile atak yaptılar. netdireckt de böyle bir sorun yok zaten tıkır tıkır serverleri işlemekte. plusserver strode schlund ise zaten kendilerini ispat etmiş datacenterlar.

iyi satışlar.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
giga için yabancı forumlarda kötü bişey yok genelde güzel izlenimler var. Bende bu ara zorunlu olarak 1 tane unmetered sunucu alıcam ordan. Bakalım durum nedir ne değildir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5