İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

güzel bir sohbet domainim var nasıl değerlendirebilirim?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar sohbet kelimesini içeren çok kısa bir domainim var, rakam filan içermiyor.
irc/mirc bot filan olaylarından da anlamam, domaini bir şekilde elimde tutarak değerlendirmek istiyorum. domain google da indeksli ve 100 filan tekil hite sahip, uyduruk bir sohbet olayı var üzerinde.

önerileriniz nelerdir acaba?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sunucu filan ile uğraşamam, açıkçası siteye bir kod koyup o şekilde olabilcek birşeyler olsa çok daha iyi olur bence.
site adını öğrenmeden önce burdan iş ortaklığı hakkında bilgi veremiyorsan pm ile öğrenmek isterim, site adı sonra gelir.

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
baska sitelere ekleyebilrisin eschat felan almana gerek kalmaz
sadece kodları eklersin baskasının sitesinin içinde ayrı kanal acar sana orda sohbet ederler giren kisiler

daha detaylı konu için pm atabilirsin anlatabilirim.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tüm sohbet sunucuları için ayrı sayfalar oluştursam ve benim sitem üzerinden irc sunuculara bağlanılsa böyle bir sistemi uygulamaya geçirsem nasıl olur acaba?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5