İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güzel Bir Sosyal Ağ Scripti

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
güzel script arşive atalım. bir de sevgili arkadaşlar basit bir reklam scripti arıyorum ben. elimdeki bir reklamı gösterim usulü herkese reklam vereceğim onlar panellerinden kazançlarını falan görebilecek.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
arkadaşlar bu scirptle veya herhangi bir scriptle sadece davet edilenlerin üye olabileceği bir sosyal ağ yapabilir miyiz?edit yapmak istemiyorum,kendisinin öyle bir fonksiyonu olmalı

güzel script arşive atalım. bir de sevgili arkadaşlar basit bir reklam scripti arıyorum ben. elimdeki bir reklamı gösterim usulü herkese reklam vereceğim onlar panellerinden kazançlarını falan görebilecek.

http://forum.iyinet.com/webmaster-genel-konular/140029-iyinet-reklam-sistemi-kurulsun-mu.html

bu konu belki işine yarayabilir hocam

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
register_global on olması gerekiyor sanırım çalışabilmesi için..

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5