İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güzel Fiyatlarla Güzel Joomla siteleriniz olsun.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Joomla ile site yaptırmak isteyen arkadaşlara, çok makul fiyatlar ile yardımcı oluyorum, Yapmanız gereken sadece ftp den hesabı oluşturup bilgileri vermektir. Yaptırmak istediğiniz sitenin içeriğine göre menü ve kategoriler oluşturulur, modül yerleşimleri yapılır, gerekli görülen bileşen ve modül yüklemeleri gerçekleştirilir, site içerik eklemeye hazır bir şekilde size teslim edilir, Yapılacak sitenin içeriğine göre fiyatlar 40 YTL den başlar, Örnek olarak verirsek bir köy sitesi yaptıracaksınız bunun size maaliyeti Tasarım hariç 40 YTL dir. Referanslar ve daha detaylı bilgi için profilimden msn ime ulaşabilirsiniz. Ekleyen arkadaşlar lütfen konuşmaya başlamadan önce bu konunun linkini verirlerse sevinirim.

eren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Telefon ve msn adresini verirsen bileşen ve modül yüklemesini yaptırabilirim birazda bilgi edinme amacıyla. teşekkürler.
Benim msn: [email protected]

eren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bileşen ve modül yüklemesi

"Sarget
" Telefon ve msn adresini verirsen bileşen ve modül yüklemesini yaptırabilirim birazda bilgi edinme amacıyla. teşekkürler

eren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bileşen ve modül yüklemesi

"Sarget"
Telefon ve msn adresini verirsen bileşen ve modül yüklemesini yaptırabilirim birazda bilgi edinme amacıyla. teşekkürler

SpectacuLaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn adresinizi ekledim ama galiba artık ilgilenmiyorsunuz bu başlıkla yada farketmediniz. site yapmaya devam ediyormusunuz. belirtirseniz sevinirim. iyi günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi