İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Güzel Logoya Bedava Reklam...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında yardıma ihtiyacım varda ve el emeğinin ücreti olmaz onuda biliyorum ancak küçük bir hediye gibi düşünüyorum..

Yukarıdaki ve türevlerini yaptım ama hiç hoşuma gitmedi.. 400 ila 430 * 60 oranında banner a ihtiyacım var.. gerçekten beğeneceğim VazgectimSenden.com da sol üst köşeye yerleştireceğim bannerın sahibinin sitesinin reklamını bir ay özel paket ile yapacağım..

Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

Moderatör tarafında düzenlendi:

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir kac logo

bir kac tane yaptim hosuna gideni kullanirsin umarim hosuna gider yorum yaparsan ona göre daha iyi bir logo da yapmis olurum (karsilik beklemeden)

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emeğin için çok teşekkürler.. Siteye uygun olmalı VazgectimSenden.com incelersen sevinirim sol üstteki alan..

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanalkeyfi.com/lvs1.rar birde 2 tane var bunlara bakar misin..

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok teşekkürler bunları dosya halinde tutuyorum sağol.. Bi kaç tane de arkadaş yapacak baakcağım..

O

oXo

Misafir
yaptiklarimi pm attim. begenirsen kullan reklam filan istemem. maksat isin gorulsun.

iyi calismalar.

fatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beğenirsen pm at orjinallerini yollarım...

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese teşekkür ediyorum zman ayırıp emek harcadığınız için. Bu arada oxo çok yeteneklisin hepsi birbirinden güzel.. tekrar herkese teşekkür ederim..

O

oXo

Misafir
Estf. zaman darliginda birseyler yaptim kendimce isin gorulduyse ne mutlu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5