İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Guzel.NeT

D

[DeviL]

Misafir
Arkadaşlar Domain i Yeni Aldım daha Acil Paraya Sıkıştım

günlük Tekil hit : 2000+ Civarı
PageRank : 1
Sohbet Useri Sabit : 20-30 Civarı

domain Çok Süper Jenerik Her Türlü Geliştirilebilir 2 Ay Hostingi ve Tasarımıyla Satılacaktır Fiyat İçin Teklif Veriniz Özel Mesaj ile Yada Buraya Yazarak Detaylı Konuşmak için
Msn : [email protected]
Msn : [email protected]
E-mail : [email protected]

D

[DeviL]

Misafir
bi arkadaşımız 100 $ teklif etti fiyat çok düşük mantıklı teklifler verirseniz gerçekten sevinirim sakın küçümsüyorum sanmayın minimum bi fiyat belirlemedim domain ine göre bence sen ver fiyatını.

D

[DeviL]

Misafir
Arkadaşlar Bi Fiyat Belirlemem Gerektiğini Anladım 750 YTL Pazarlığa açık Fiyatıdır...

Tasarım , 2 Ay Hosting , Banner Reklamı Var Sitede Aylık 40 YTL oradan Geliriniz Var anlaşırsanız Kalır Guzel.NeT adı üstünde İRC açmak isteyenler için yada Sohbet amaçlı java ile portal kurmak için ideal domain her türlü işlenebilir Pagerank 1 Tekil hiti 2000 + Zirve100 e göre

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 dolar teklif eden arkadaş benim ne yazık ki :)
Zaten elimdeki son paraydı nete ayırdığım o da harcandı zaten..
Elde olsa 750 bile iyi fiyat bence..
İlgilenenler kaçırmasın bence..

D

[DeviL]

Misafir
bu teklifler 11 hazirana kadar geçerli sonrasında satmayı düşünmüyorum acil paraya sıkıştım ödemem olduğundan dolayı satıcam

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk olarak hakkında acılan baslıkları yanıtla , sonra gel ticaret yap burda..

M

Maxi

Misafir
Fuat bu domaini sanamı sattı ?
Fuat gibi adamın senin gibi birisi ile ne işi olur halen anlamadım.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maxi' Alıntı:
Fuat bu domaini sanamı sattı ?
Fuat gibi adamın senin gibi birisi ile ne işi olur halen anlamadım.

Dostum ben kişi ayırt etmem, belirlediğim fiyatı veren herkese domain satarım, bu forumdan kişiler de dahil yüzlerce kişiye de domain satmışlığım var, abartısız... Yalnız guzel.net in satışında pürüz var, kaparosunu aldım ancak paranın tamamını almadığım için devretmedim, Devil'e ulaşamadığım için pürüzü gideremedim. Giderebilirsem satarım benim için sorun değil ancak domaini ben daha Devile satmamışken, Devilin domaini bu kadar çabuk satışa çıkartmış olmasını anlayamadım :confused: Buradaki satış ilanı geçersizdir.

M

Maxi

Misafir
Yok abi. Seninle benim bir sorunum olmadıgı gibi kimseninde sorunu olacagını zannetmiyorum. Hani iyi tanıdıgını biliyorum bu adamı. O Yuzden şaşırdım açıkcası.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maxi' Alıntı:
Yok abi. Seninle benim bir sorunum olmadıgı gibi kimseninde sorunu olacagını zannetmiyorum. Hani iyi tanıdıgını biliyorum bu adamı. O Yuzden şaşırdım açıkcası.

Maxi= Erhan?

Yaw sen bana elini uzatan, yardım isteyen kime yüz çevirdiğimi gördün? Bu arkadaş benim müşterim. İlk defa chat domaini arıyordu, yuzuk.orgu sattım ve parasını aldım. Site istedi, ödemeyi aldığım için sitesini de yaptım. Benim birçok kişiyle ticari ilişkilerim var, tasarım alanında da domain alanında referanslarım var (hatta bu noktada mütevazi olmaya gerek yok, holdinglere bile site yapmışlığım var) Ben guzel.net olayına kadar zararını görmedim, yani zarar görmediğim halde gördüm de diyemem. Ancak benim zarar görmemiş olmam, başka arkadaşların iddialarının yalan olduğu anlamına da gelmiyor. Kimse babamın oğlu değil, ben de kimsenin kefili değilim.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maxi' Alıntı:
Valla görmedim. Birde seni msn'de online görsem :)

Yoruldum be güzel kardeşim. Az ya da çok bu sektörde ekmek yedim. Elimde bir iki domain kaldı, onları da satıp, tamamen farklı sektörlere yönelmek istiyorum. Bizim insanımızla uğraşılmaz. Msn ile fazla alakam kalmadı, o yüzden az giriyorum. Ancak hiç online görmüyorsan, o zaman ya seni kaza kurşunu ile sildim :p, ya da sen beni yanlışlıkla sildin. Senin msn i hatırlamıyorum, hatta geçen birşey soracaktım listede Arki diye aradım göremedim, msnini de hatırlamıyordum, mail attım, maxidirectory :) benim msn basit, ekle istersen.

D

[DeviL]

Misafir
paranın yüzde 20 lik bir kısmı sadece yatmamıştı ki yolladığımı sanıyodum gönderen kişi yanlış şahsa yollamış ben istanbulda değildim böyle bi durum çıktı hakkımda ne biliyorsunuzda ithamlarda bulunuyosunuz efendi olun ne dolandırıcılığı yapmışız ? kimin bişeyini alıp geri vermemişiz hakkımda ithamlarda bulunmayın efendi olun. fuat abiye de yarın parasının geri kalanı gönderilecek ve domain transferi gerçekleşecek

D

[DeviL]

Misafir
domain bende arkadaşım ns leri bana yönlü panel fuat abide birazdan alırım ücreti çıkartıp online havale yaparak webten alırım domaini whois çekip herkeste görür guzel.net benim.
Devenin kolunu bacığını kafasını gövdesini verirsinde 1 tek tırnağı eksik kalır misali bu göndermediğim miktarda kontor parası diyelim

G

guzel.net

Misafir
arkadaslar guzel.net hiç sorunsuz sekilde yeni sahibine kavusmuştur yani bana parasi ödentikten sonra 5 dk sonra adima cevrilmiştir. herkese hayırlı olsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5