İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GuzelSiteler.com link degisimi PR 3+

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet direkt ana sayfada yer alacak sizin anahtar kelimeleriniz ile link verilecektir.karsiliginda sizde sitemizin kodunu sitenize koyacaksiniz...

ilgilenlerin basvurusunu direkt degerlendirmeye aliyorum.
www.guzelsiteler.com adresine basligi En Güzel Siteler seklinde koyarlar ve bana ben koydum arkadas sende koy derlerse aninda koyarim.hatta bu dost siteler sayfasi dahi yapicam. www.guzelsiteler.com/dostsiteler.html seklinde olucak ve her sayfadan da linki olucak,bu ana sayfa disinda olucak.

page ranki 3 ten az olanlar sitelerimden www.e-sehir.com u da dost site yapmalari karsiliginda bu listede yer alicaklardir

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList, vaktiyle siterehber.com olarak seninle link degisimi yapmistik, amac pagerank ti yine. yanlis hatirlamiyorsam linkleri eklerken bana şöyle bir mesaj atmiştin "link degisimi yaptigim siteleri surekli kontrol ediyorum, ama ha linki kaldirma" bende sana şu cevabi vermiştim "arkadaşim linkini kaldiracak olsam zaten bunu kaldirmadan önce sana haber veririm".....

Ama baya bir zamandir sitende linkim yok! bana haber vermeden kaldirmişsin.

Ben sitemdeki linki kaldirmadim... neden mi? tekrar kontrol ettiğinde görüp te "arkadaşim senin linki ben kaldirdim, istrersen sende kaldirabilirsin" demeni bekledim.. kismet buguneymiş...

Not: Siterehber pagerank şu an 3

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siterehber benim ana sayfam degisti soyleki http://guzelsiteler.com/dizin/ adresinde dost siteler kisminda senin adres kesin kez var ve kaldirilmadi.
benim su anki ana sayfam o zamanlar dizinde idi dizindeki de ana sayfada.
istatistik kayitlarindan gercegi gorursun zaten sana gonderilen hitlerden olayin dogru oldugunu.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarismalar net ve siterehber linkleriniz ana sayfada dost siteler bolumune eklenmistir.
isbirligi icin tesekkurler.
diger link degisimi icin olanlar lutfen buraya yazdin karsilikli degiselim

SiteRehber.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
siterehber benim ana sayfam degisti soyleki http://guzelsiteler.com/dizin/ adresinde dost siteler kisminda senin adres kesin kez var ve kaldirilmadi.
benim su anki ana sayfam o zamanlar dizinde idi dizindeki de ana sayfada.
istatistik kayitlarindan gercegi gorursun zaten sana gonderilen hitlerden olayin dogru oldugunu.

Bu hatirlatmayi "linki eklemen" için yapmadim.. ve link degisimleri anasayfada oldugu surece ise yarar saniyorum..

Bu arada siterehber.com a link verirken (page rank amacli) www.siterehber.com olarak verirsen iş görür, /in.php?sid=2305 olarak linkledigin sayfa in.php dir. e-sehir ve guzelsiteler deki linkleri http://www.siterehber.com olarak değiştirirsen daha faydalı olacaktir..

E

E-Arkadaslik.COM

Misafir
Akreplist e-sehir i ve guzelsiteler i dost siteler kısmına ekledim.
www.e-arkadaslik.com sag alt tarafta.Sen de beni eklersen sevinirim.Ayrıca baska arkadaslarla da yapabiliriz.İsteyenler iletisime gecebilir.Yeniyim buralarda.Site de yeni.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya siterehber sanirim o sekilde olmasini sen mi istemistin yanlis hatirlamiyorsam, neyse duzeltiriz

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-arkadaslik siten 0 yaw pageranki bu durumda www.phpkaynak.com u da eklemen gerekir dost siteler kismina, PHP Kaynak olarak eklersen siteni eklerim.cunku 0 site bana zarar olur anlatabildim mi zarari diger yerlerden kapatayim en azindan

B

besiktaslim

Misafir
e hadi var :) pr,2 neden 2 hala çözemedim ama 2
elmasgunes in sitesinden arat istersen pagerank hariç bütün değerler yüksek heralde günü gelince artıcak :)
neyse ekliyelimmi ?? benim eklemem 2.5 dk sürüyor ;)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten www.CepLik.Com mudur?

Server meşgul hosting problemidir.
Lütfen Türkticaret.Net e hizmetinden dolayı şikayetinizi iletiniz.

bu mesaj cikti da, serverlar genelde her zaman mesgul olurlar:) anlamadim bu hatayi
bant mi doldu????

3 tane sitemi eklersen sitene ancak o zaman alirim seni dost site olarak baksana bu hata benim sitemden sana link olursa kotu olur benim icin

B

besiktaslim

Misafir
valla dostum kalsın ben bu hatayı bilerek şimdi yazdım uğraşamam o adamlarla kaldırsınlar daha ağırını yazıcam ...

3 site değil 1 site olsa ok di. ne bu valla o kötü bu kötü.
aslında yeni yapacağım sitelere sen link ver helalleşiriz.
çünkü okadar altta kalan ve reklamların arasında kalan yerden pek bişey gelmez zaten :p benimki sadece öneriydi yaw 1.5 site eklemem yani 1=0.8 benim gözümde zaten server pırtladı moralim bozuk idare et artık :D

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
idare ederiz dert etme,
bu arada sitenin linkinin ana sayfada olmasi hit icin degilki dost site olayi
page rank icin, dolayisi ile google aha bu sayfanin altinda buna az page rank vereyim yada aha bu link kotu link onu istemem ben demez.
bir sayfadaki her link yeri ve sekli semali alimligi cekiciligi onemli olmaksizin aynidir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5