İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Oku, Kazan, Her Okuma 2 Dolar

AlanTürkçe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Bugün rastladığım ve oldukça iddialı bir sistemden bahsedeceğim bugün size. Ok-Haber.com adında bir site açıldı ve içindeki okuduğunuz her haber için 2 dolar verdiğini iddia ediyor. Referans üyelerden de kazanç sağlanabiliyor. Arkadaşlar referans linkimden üye olup denerseniz çok sevinirim. Sonuçta bir şey kaybetmezsiniz.

NASIL BAŞLANABİLİR?
Sayfada çalışmaya başlamak için, öncelikle kayıt olmanız ve ardından “Haber okumak” kısmını tıklamanız gerekmektedir.

NASIL PARA ÇEKEBİLİRİM?
Minimum para çekme miktarına ulaştığınızda, istediğiniz zaman para çekebilirsiniz. Para çekme işlemi için kişisel bilgilerinizi; İsim, Soyisim ve PayPal veya Payza hesap numaralarınızı belirtip «Ödeme yap» tuşuna basmanız gerekmektedir. Ödemeniz hesabınıza 3 iş günü içerisinde işlenecektir.
Minimum para çekme miktarı $1800 ibarettir. Bu limite ulaşmak için bir hafta haber okumanız bile yetebilir.

NASIL DAHA FAZLA KAZANARIM?
“Referans programı” ve “Hesap Durumu ” Sizin kazancınız yükselmesi için şans tanıyor. Yeni üyeler davet ederek daha fazla kazanın!

NEDEN BANA ÖDEME YAPIYORLAR?
Haber kuruluşları, yeni seyirci kitlesi sağlama amacıyla bütün aktüel haberlerin kendi sayfalarında öğrenilmesini ve okunmasını istiyor ve bunun için ödeme yapmaya hazırlar. Medya sistem kuruluşu bize her okunan her haber için ödeme yapıyor, bizde bu ödemenin %80’nini yaptığınız çalışmalar için ödüyoruz.

Üye Ol
Resfli :alkış: TIKLA ÜYE OL

Resfiz :( ok-haber.com

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 21:55 -->-> Daha önceki mesaj 21:54 --

Daha ödeme almadığım için kanıt ekleyemiyorum. Refimden üye olursanız ödeme eşiğine gelirim ve denerim.

BeratOzkanTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile hurda yoktur demi. Ödemek kanıtları var mı ? Yani Haber okumaya 1 dolar kim verir o veren site iflas eder bence :D

AlanTürkçe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hile hurda yoktur demi. Ödemek kanıtları var mı ? Yani Haber okumaya 1 dolar kim verir o veren site iflas eder bence :D

denemeye değer bence hocam :) ödeme kanıtı yok çünkü ben de daha ödeme almadım. Refimden üye olursanız ödeme eşiğine çabuk gelirim ve ödeme yaparlarsa kanıtı eklerim :)

sefauyanik

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben sanmıyorum ki doğru olsun :) iletişim yok bişi yok .

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ref'siz link'inizin altında link yok, tıklanmıyor: http://ok-haber.com/
ayrıca, site pek güvenilir durmuyor. hakkımızda kısmında şirket olduğuna dair
veya resmi şirket bilgileri yok. site türk sitesi olabilir, ancak amatör birisi de
açmış olabilir, bu sen bile olabilirsin. aynı şekilde ben bile..
2 dollardan 1800 dollara ulaşmak çok zor, ayrıca 1800 dollar yaklaşık 5500
türk lirasi yapıyor. bu vatandaşın bu parayı ödemeye gücü olacağını sanmıyorum.
SCAM (dolandırıcı) kokuları çok yüksek.. devam edersiniz devam edersiniz,
1800 dollar'ınıza yakın siteniz ertesi gün yayında olmaz, veya paranızı ödemez,
bahaneler uydurur durur, üzülürsünüz. siz bilirsiniz..

AlanTürkçe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ref'siz link'inizin altında link yok, tıklanmıyor: http://ok-haber.com/
ayrıca, site pek güvenilir durmuyor. hakkımızda kısmında şirket olduğuna dair
veya resmi şirket bilgileri yok. site türk sitesi olabilir, ancak amatör birisi de
açmış olabilir, bu sen bile olabilirsin. aynı şekilde ben bile..
2 dollardan 1800 dollara ulaşmak çok zor, ayrıca 1800 dollar yaklaşık 5500
türk lirasi yapıyor. bu vatandaşın bu parayı ödemeye gücü olacağını sanmıyorum.
SCAM (dolandırıcı) kokuları çok yüksek.. devam edersiniz devam edersiniz,
1800 dollar'ınıza yakın siteniz ertesi gün yayında olmaz, veya paranızı ödemez,
bahaneler uydurur durur, üzülürsünüz. siz bilirsiniz..

tamamen katılıyorum size hocam. Sırf zevkine günlük okuma yapıyorum .tabi çoğu zaman unutuyorum bakalım ödeme yapacaklar mı. Bence yapmayacaklar ama deniyorum işte.

AlanTürkçe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ödeme alabilen var mı acaba :) Benim üyeliğim halen duruyor ve 270 dolar birikmiş görünüyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5