İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haber portal scripti 50$ yalnızca 10 kişiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

afroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
*** adresindeki haber sitesi yalnızca ilk 10 kişiye 50$'dan satılacaktır.
Ödemeler paypal ile alınacaktır.
Kurulum için Linux işletim sistemli CPanel bir hostinge ihtiyaç vardır.
Kurulum tarafımızdan 1 saat içerisinde yapılarak çalışır halde site teslim edilecektir.

Demo adresi: ***
İstenen minimum fiyat: 50$
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Haber Sitesi
Lisans bilgileri: Ömür Boyu
Lisans sonlanma zamanı: Ömür Boyu

WBnews Haber Portal, PHP web programlama dili ve MYSQL veritabanı hizmeti kullanılarak oluşturulmuş bir Haber Sitesi yazılımıdır. WBnews ile bilgisayar veya internet bilgisine gerek olmadan sadece birkaç tıklama ile haber sitenizi yönetebilirsiniz.

WBnews Haber Portal, önyüz ve yönetici paneli olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.

Önyüz, sitenizin ziyaretçiler tarafından görüntülenen kısmıdır. WBnews Haber Portal�ın önyüzü oluşturulurken, web sitenizin hızlı çalışması için bütün detaylar düşünülmüştür. CSS temelli kodlama yapılmış ve böylece daha hızlı, daha stabil bir sistem oluşturulmuştur.

Yönetici Paneli

WBnews Haber Portal�ın yönetici paneli, minimum internet ve bilgisayar bilgisi sahibi kişiler düşünülerek oldukça basit ama gelişmiş bir formda yaratılmıştır. Sadece bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde sitenizde yeni haberleri, köşe yazılarını, anketleri, foto ve video galerini oluşturabilir ve yayına açabilirsiniz.

WBnews Haber Portal; kolaydır, basittir, güçlüdür, üstün görsel tasarımlı ve sağlamdır.

Sizde profesyonel, güçlü, hızlı, güvenilir, kullanımı kolay bir haber yazılımı arıyorsanız doğru adrestesiniz�

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

WBnews Haber Portal, haber sitenizde tam bir etkinlik kazanmanızı sağlar. RSS desteği, video haber desteği, gelişmiş metin editörü, üyelik ve haber yorum sistemi vs. ile WBnews Haber Portal hizmetinizde.

WBnews Haber Portal anasayfası; TopNews, Headline, Headline2, HeadlineOther ve Normal bölümlerinden oluşmaktadır. Sitede yayınlanan haberin değerine göre ve ilgi çekmesi açısından haberler değişik bölümlere kolaylıkla yerleştirilmektedir.

Haber Modülü
Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir manşet birde içsayfa olmak üzere toplam iki ana fotoğraf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir. Haber detayına video kolayca eklenebilmektedir.
Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir. Haberlerin çeşitli sosyal paylaşım sistemleri ile kolayca paylaşılabilmek için Share özelliği vardır.

Yazar Modülü
Bu modül sisteme yazar ve köşe yazısı eklemek için kullanılmaktadır. Sisteme istenilen sayıda yazar ve köşe yazısı eklenebilmektedir.
Yazarların gösterim sırası kolayca değiştirilebilmektedir. Yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde yazılarını sisteme kolayca ekleyebilecek, yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilecektir.
Kullanıcılar istedikleri yazıya yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri yazıyı arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri yazının çıktısını kolayca alabilecektir.

Anket
Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir. Bu anketlerden sadece en son ekleneni oylanabilir şekildedir. Önceki eklenen anketler silinmeden, sistemde pasif durumda arşivlenebilmektedir.

Arşiv Arama
Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır. �Başlık ve İçerik� ve �Başlık� olmak üzere iki farklı alanda arama yapabilir. Arama sonuçları �Başlık� veya �Tarih� alanına göre sıralanabilir.

Reklam Modülü
Site içerisinde yer alan reklam alanlarına ihtiyaca ve isteğe göre Image, Flash ve Kod (Örn.Adsense) reklamlar kolaylıkla yerleştirilmekte, reklamlar arası değişim uygulanabilmekte ve reklamların tıklanma oranları Yönetici Paneli�nden takip edilebilmektedir.

Röportaj
Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar röportaj eklenebilir. En son eklenen röportaj otomatik olarak ana sayfada gösterime girecektir. Çalışma mantığı haber ile aynı şekildedir sadece arşivleme ve gösterim olarak farklı bir uygulamadır.

Haber İndeksi
Bu modülde gün içinde girilen haberlerin listesi yer almaktadır. Son 24 saatte sisteme girilmiş olan haberler tek tıklama ile görüntülenebilmektedir.

Piyasalar
Döviz bilgileri, IMKB ve Altın bilgileri TCMB�ndan otomatik olarak alınmaktadır.

Özel Sayfalar
Kullanım Şartları, Reklam Verin, İnsan Kaynakları, Künye ve Bize Ulaşın gibi size özel sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfaların içeriğini Yönetim Paneli�nden istediğiniz gibi kendinize özel uyarlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Bu modül yardımı ile kullanıcılar site yönetimine mesaj gönderebilirler. Gönderilen bu mesajlar yönetim panelinde listelenmektedir.

RSS Desteği
Sitenizin�in sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan XML tabanlı sistem.

Hava Durumu
İstenilen sayıda ilin hava raporu gösterilebilmektedir. Bilgiler Meteoroloji Müdürlüğünden otomatik olarak alınmaktadır.

Foto Galeri
Gelişmiş bir fotograf galerisi uygulamasıdır. İstenilen sayıda galeri oluşturulabilir, istenilen sayıda fotoğraf eklenebilmektedir. En son eklenen 10 galeri anasayfada otomatik yer almaktadır.

Güvelik önlemleri sebebiyle demo sayfalarımızın adresleri burada paylaşılmamaktadır. Demo inceleme talebiniz için lütfen iletişim kurunuz.

Ruhela

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site satışı bölümünde konunuz ilgili kategoriye taşınmasını rica edebilirsiniz..

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
çok beğendim ben script'i. ihtiyacım olsa kesinlikle kaçırmazdım.

tebrik ederim. hayırlı satışlar.

afroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

depresionist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Satın almak istiyorum hocam. profilimdeki mail adresime ödeme bilgileri ve diğer bilgileri pm atar msnz?

gemius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Hayırlı satışlar demek isterdim fakat ne yazık ki diyemiyorum.

Tasarım Haber3.com'un eski hali. www.haber3.com adresine girerseniz hala ne kadar benzediğini siz de görürsünüz.

Senelerce çalıştığım siteyi birden görünce şaşırdım ve üzüldüm ne yazık ki.

afroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birçok haber sistemi birbirinden etkilenir ve bu siteyi satışa çıkardım 30 tane firma bizim scriptimiz dedi kodlamasa mıydık? Nedir bu anlamadım ki, şimdi milliyetin sitesini kodlasam milliyet de bizim dese hak mıdır ne saçma birşey bu anlamadım ki :)

OnlineTeklif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.kobipro.com adresindeki haber sitesi yalnızca ilk 10 kişiye 50$'dan satılacaktır.
Ödemeler paypal ile alınacaktır.
Kurulum için Linux işletim sistemli CPanel bir hostinge ihtiyaç vardır.
Kurulum tarafımızdan 1 saat içerisinde yapılarak çalışır halde site teslim edilecektir.
PM ile ya da [email protected] adresinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Demo adresi: www.kobipro.com
İstenen minimum fiyat: 50$
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Haber Sitesi
Lisans bilgileri: Ömür Boyu
Lisans sonlanma zamanı: Ömür Boyu

WBnews Haber Portal, PHP web programlama dili ve MYSQL veritabanı hizmeti kullanılarak oluşturulmuş bir Haber Sitesi yazılımıdır. WBnews ile bilgisayar veya internet bilgisine gerek olmadan sadece birkaç tıklama ile haber sitenizi yönetebilirsiniz.

WBnews Haber Portal, önyüz ve yönetici paneli olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.

Önyüz, sitenizin ziyaretçiler tarafından görüntülenen kısmıdır. WBnews Haber Portal’ın önyüzü oluşturulurken, web sitenizin hızlı çalışması için bütün detaylar düşünülmüştür. CSS temelli kodlama yapılmış ve böylece daha hızlı, daha stabil bir sistem oluşturulmuştur.

Yönetici Paneli

WBnews Haber Portal’ın yönetici paneli, minimum internet ve bilgisayar bilgisi sahibi kişiler düşünülerek oldukça basit ama gelişmiş bir formda yaratılmıştır. Sadece bir kaç tıklama ile saniyeler içerisinde sitenizde yeni haberleri, köşe yazılarını, anketleri, foto ve video galerini oluşturabilir ve yayına açabilirsiniz.

WBnews Haber Portal; kolaydır, basittir, güçlüdür, üstün görsel tasarımlı ve sağlamdır.

Sizde profesyonel, güçlü, hızlı, güvenilir, kullanımı kolay bir haber yazılımı arıyorsanız doğru adrestesiniz…

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

WBnews Haber Portal, haber sitenizde tam bir etkinlik kazanmanızı sağlar. RSS desteği, video haber desteği, gelişmiş metin editörü, üyelik ve haber yorum sistemi vs. ile WBnews Haber Portal hizmetinizde.

WBnews Haber Portal anasayfası; TopNews, Headline, Headline2, HeadlineOther ve Normal bölümlerinden oluşmaktadır. Sitede yayınlanan haberin değerine göre ve ilgi çekmesi açısından haberler değişik bölümlere kolaylıkla yerleştirilmektedir.

Haber Modülü
Bu modül sisteme haber eklemek için kullanılmaktadır. Haberler kategorilere ayrılabilmektedir. Bu kategoriler kullanıcı tarafından belirlenebilmektedir. Haberlere bir manşet birde içsayfa olmak üzere toplam iki ana fotoğraf eklenebilmektedir. Ayrıca haber detayındada istenildiği kadar foto çok kolay bi şekilde kullanılabilmektedir. Haber detayına video kolayca eklenebilmektedir.
Kullanıcılar istedikleri habere yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri haberi arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri haberin çıktısını kolayca alabilecektir. Haberlerin çeşitli sosyal paylaşım sistemleri ile kolayca paylaşılabilmek için Share özelliği vardır.

Yazar Modülü
Bu modül sisteme yazar ve köşe yazısı eklemek için kullanılmaktadır. Sisteme istenilen sayıda yazar ve köşe yazısı eklenebilmektedir.
Yazarların gösterim sırası kolayca değiştirilebilmektedir. Yazarlar kendileri için hazırlanmış olan yönetim paneli sayesinde yazılarını sisteme kolayca ekleyebilecek, yazılarına gelen yorumları kendileri onaylayabilecektir.
Kullanıcılar istedikleri yazıya yorum ekleyebilmektedir. Bu yorumlar editörün onayı olmadan sitede gösterime girmeyecektir. Yine kullanıcılar istedikleri yazıyı arkadaşlarına mail yolu ile tavsiye edebilecektir, istedikleri yazının çıktısını kolayca alabilecektir.

Anket
Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar anket eklenebilmektedir. Bu anketlerden sadece en son ekleneni oylanabilir şekildedir. Önceki eklenen anketler silinmeden, sistemde pasif durumda arşivlenebilmektedir.

Arşiv Arama
Sisteme daha önce girilmiş olan haberlerde arama yapmak için kullanılır. “Başlık ve İçerik” ve “Başlık” olmak üzere iki farklı alanda arama yapabilir. Arama sonuçları “Başlık” veya “Tarih” alanına göre sıralanabilir.

Reklam Modülü
Site içerisinde yer alan reklam alanlarına ihtiyaca ve isteğe göre Image, Flash ve Kod (Örn.Adsense) reklamlar kolaylıkla yerleştirilmekte, reklamlar arası değişim uygulanabilmekte ve reklamların tıklanma oranları Yönetici Paneli’nden takip edilebilmektedir.

Röportaj
Bu modül yardımı ile sisteme istenildiği kadar röportaj eklenebilir. En son eklenen röportaj otomatik olarak ana sayfada gösterime girecektir. Çalışma mantığı haber ile aynı şekildedir sadece arşivleme ve gösterim olarak farklı bir uygulamadır.

Haber İndeksi
Bu modülde gün içinde girilen haberlerin listesi yer almaktadır. Son 24 saatte sisteme girilmiş olan haberler tek tıklama ile görüntülenebilmektedir.

Piyasalar
Döviz bilgileri, IMKB ve Altın bilgileri TCMB’ndan otomatik olarak alınmaktadır.

Özel Sayfalar
Kullanım Şartları, Reklam Verin, İnsan Kaynakları, Künye ve Bize Ulaşın gibi size özel sayfalar bulunmaktadır. Bu sayfaların içeriğini Yönetim Paneli’nden istediğiniz gibi kendinize özel uyarlayabilirsiniz.

İletişim Formu
Bu modül yardımı ile kullanıcılar site yönetimine mesaj gönderebilirler. Gönderilen bu mesajlar yönetim panelinde listelenmektedir.

RSS Desteği
Sitenizin’in sık sık değişen içeriğini, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunan XML tabanlı sistem.

Hava Durumu
İstenilen sayıda ilin hava raporu gösterilebilmektedir. Bilgiler Meteoroloji Müdürlüğünden otomatik olarak alınmaktadır.

Foto Galeri
Gelişmiş bir fotograf galerisi uygulamasıdır. İstenilen sayıda galeri oluşturulabilir, istenilen sayıda fotoğraf eklenebilmektedir. En son eklenen 10 galeri anasayfada otomatik yer almaktadır.

Güvelik önlemleri sebebiyle demo sayfalarımızın adresleri burada paylaşılmamaktadır. Demo inceleme talebiniz için lütfen iletişim kurunuz.

Bu haber sistemini sizmi yazdığınız.?

OnlineTeklif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu haber sistemi size ait değildir.

Bu lisanslı bir sistemdir.

Saim bey bunun kodlamasını yapmıştır.

Ve bende bu arakdaşın bayisiyim.

Kendisine durumu bildirdim gerekli işlemi yapacaktır.

afroma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam bildirin bir zahmet bana da lisans dosyasını bir gönderin. Ya da dilerseniz size de kurayım bir bakın bakalım lisans dosyası nedir içerisindeki, nasıl bir lisans dosyasıdır sizinkiyle karşılaştıralım bu konuda kapansın artık bir zahmet siz de işinize gücünüze bakın

saimyildiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herkese Merhaba,
Scripti satmaya çalışan arkadaş piyadaki onlarca zavallı, kendisini yazılımcı sanan, üç-beş editle ona buna hava atmaya çalışan terbiyeden yoksun arkadaşlardan birisidir.
Ben artık bunlarla uğraşmaktan cidden bıktım.
Kaç forumda bu gibi arkadaşı rezil rüsva ettim ama hala usanmadılar.
Bu arkadaş o kadar üşengeçmişki tanıtım yazısını bile http://www.sysoft.nl/cozumlerimiz/synews-haber-portal.html kopyala-yapıştır yapmaktan çekinmemiş.
Yazılımın orjinal hali http://www.sysoft.nl/ adresinde, bugüne kadar v1 satışı yaptığımız orjinal lisanslı kullanıcılarımız http://www.sysoft.nl/referanslarimiz/synews-kullanan-haber-siteleri.html adresinde görülmektedir.
v1 sürümü bir müşterim tarafından mareze verildikten sonra zaten gözüm kalmamış ve v2 sürümünü yazmaya başlamıştım önizlemesini http://www.sysoft.nl/SYnews_v2_Demo.jpg adresinde görebilirsiniz.
Lütfen, kul hakkı bile arkadaşlar...
Bu ve benzeri üçkağıtçılara prim vermeyin.
İş yaptırmayın.

Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5