İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haber portal tarzı free script isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu scripti yaptığım bir işten ücretin tamamını alamadığım için dağıtıyorum 4 ay civarı bir zaman geçti.
Script seretan a yaptırılmıştır. Scriptin sahibi bana edit + seo + bot uygulamaları yaptırdı.(ki çok yoğun olduğum bir anda yaptım bu işi ağustosta) ücretin tamamını alamadığım için scripti dağıtıyorum.
Kendisi de biliyordu böyle yapacağımı.
Askere gitmeden dağıtayım dedim.
Kurulumda bazı zorluklar olabilir ama kurabilirseniz seolu güzel bir portal yapabilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/74549167/haberportal.rar

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzeL ya. ne zamandır böyLe bi portal arıyorum. marez kullanmak istemiyordum.
eLine emeğine sağLık..

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
FTP ye bi atabilsem kurucam da ftp de sorun yaşıyorum dosyalar yarım kalıyıor :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demo klasör ismidir ama index tasarımı şu an bir az daha değişiktir.

+rep lere teşekkürler.
+ rep vereyim derken -rep verenlere de teşekkürler :)

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
php den anlayan birilerine sordum aldığım yanıt şu şekilde

scriptte dosyalar eksik
mysql de tablolar eksik

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki adet ayar dosyası var ikisinin de içini doldur. scripti kuran böyle kurmuş. tablolar eksik değil sanırsam sadece içleri bış olduğu için görünmeye bilir.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşı gerçekten TEBRİK etmek gerek çünkü yaptığı paylaşım bence çok kaliteli ve birçok amatör webmasterın aradığı tarzda bir script... şahsen ben böyle bir script'i dağıtabilecek kadar cesaretli değilim. Arkadaşı birde cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım...

+rep

Ayrıca eminimki bu script çok ilgi görecek ve internet ortamında aynı tasarım ile çok sayıda site hortalayacaktır.

Peki bu scirpt ne gibi faydaları olacaktır? Bu işe yeni başlayan arkadaşlar için kendilerini geliştirmek için büyük faydalar sağlayacaktır. Tasarımda güzel değişiklikler yapan ve bir reklam kampanyası başlatan arkadaşalar da bu işte başarılı olacaktır.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
iki adet ayar dosyası var ikisinin de içini doldur. scripti kuran böyle kurmuş. tablolar eksik değil sanırsam sadece içleri bış olduğu için görünmeye bilir.

yonetim deki ayalar.php de düzenledim ama sorun hala aynı baglan.php de bir duzenleme olucak mı

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şöyle bi inceledim scripti gerçekten güzel paylaşım hakimi ayrıca birşey sormak istiyorum hatıraladığıma göre bu r10da 250ytlye satılan haber scripti :S

scripti kurmak isteyen arkadaşlar;

baglan.inc.php baglan.php ayarlar.php bağlantı ayarlarını yapın.

Ayrıca scriptin css ve images klasörü yok stats.php ve alt.phpde yok :)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
hakimi r10 daki kullanıcı adın seretan mı ? Çünkü orada satılan http://www.melkam.net demo adresindeki scripte benziyor... hatta bence bu senin dağıttığın script te o ??? Bu konuda açıklama yapar mısın ?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben r10 da da hakimi yim evet script o diyebiliriz. scripti yapan kişi o ancak bir başkası için yapmış, bende o script üzerinde seo + edit + bot çalışmaları yaptım ücretin tamamını alamayaınca scripti dağıtıyorum. Ancak bu script seretanın değil yaptığı kişinindir. Yani benim iş yaptığım kisinin. Scripti değiştirip tekrar satıyor seratan bir üst versiyonunu.

hakimi r10 daki kullanıcı adın seretan mı ? Çünkü orada satılan http://www.melkam.net demo adresindeki scripte benziyor... hatta bence bu senin dağıttığın script te o ??? Bu konuda açıklama yapar mısın ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5