İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haber portal tarzı free script isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scripte eklediğiniz botlar ne işe yarıyor acaba ? bu botlarla neler yapılabilir?

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
images ve css klasörleri eksik benim gördügüm kadarıyla. başka eksiklerde olabiler.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
scriptte youtube bot eski versiyonu vardır. images klasörü büyük olduğu için yok. css yi de kendiniz çekebilirsiniz adresten. bunları da ben mi söyliyeyim :) scripti ver bir de ders ver :)

plesk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki haberleri otomatikmi çekiyor? yoksa bizmi ekleyeceğiz...örnek sitelerdeki haberlere baktım haber7 den çekiyor haberleri ve resimleri göstermiyor haber7 nin içerik koruma uyarısı çıkıyor resim yerine :)

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakimi, bunu senmi yaptın? Yaptıysan neden sende degildi Seratan tasarımladı kodladı kurdu bana adam sattı sen kesinlikle ve kesinlikle hata yaptın bizler parayla aldık sen gel dagıt burdan senmi suçlusun Serantan mı? Cevap bekliyorum...

Bu kodlama hakim'e ait degil free ye düşürmüştür ve eksikleri var onun dediginide cektim. Hakimi yalnız seo yapmış diger bir siteye ve Seratan da ben alırken dediki '' seosunu o yapmış hatalı ben kendim sana yeni düzenledim'' dedi. Şimdi bu site diger forumda satıldı satılmadan önce ben almıştım şimdi burda gördüö şoke oldum. Kim suçlu burda? Yada benmi kandırıldım?

ByMsT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Böyle paylaşan insanları görmek güzel.

Haber sitesi açmayı düşünüyordum bunu kuruyum :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi bana kimse ders vermesin. Herkes kendi işine baksın. Merak edenler seretan a dahi sorabilirler ki. Scriptin admin panelinin eksiklerini bile ben tamamladım (youtube bot monte edildi admin paneline + eksikler düzeltildi ) ki script benim çalıştığım kişiye özel yapıldı diye biliyorum ben. Ama seratan bunu değiştirip satıyorsa o seratanın sorunudur ki beni ilgilendirmez. Bu scriptin aynısın da görmezsiniz zaten mutlaka tasarımı değişmiştir.
Çünkü benim iş yaptığım kişiye özel kodlanmıştır script.
Sadece seo olsa iyi ben bu script üzerinde yaklaşık 2 hafta uğraştım.
Açıklamalarımı dikkatli okuyup ona göre lütfen konuyu durdurun.
İş yaptığım kişi çıkıp bir söz söylüyormu HAYIR!
İş ahlakından bahsedenler varsa buyursunlar.
Ben emeğimin karşılığını alamadım! işi yaptığım kişiyede bahsetmiştim daha önce ve scripti dağıtıyorum.

Ayrıca ECE ben bu script için sena fiyat vermemiştim. Yeni bir script yazacaktım. Bilmeden insanlara yalan söylüyor deme bu forumda beni tanıyan çok kişi var daha kimse yalanımı görmemiştir. iş yaptığım insanlarda bilirler nasıl birsi olduğumu!

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hakimi yalnız seo yapmış diger bir siteye ve Seratan da ben alırken dediki '' seosunu o yapmış hatalı ben kendim sana yeni düzenledim'' dedi. Şimdi bu site diger forumda satıldı satılmadan önce ben almıştım şimdi burda gördüö şoke oldum. Kim suçlu burda? Yada benmi kandırıldım?

Ayrıca ECE R10 da ara bak konu var.
piyasaya ( madem hata yapmışım ) sürdüğü scriptte neden benim seom vardı? itirazım üzerine seo da a ile b yi yer değiştirdi
Kendin kontrol edebilirsin.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıca ECE R10 da ara bak konu var.
piyasaya ( madem hata yapmışım ) sürdüğü scriptte neden benim seom vardı? itirazım üzerine seo da a ile b yi yer değiştirdi
Kendin kontrol edebilirsin.

Orda satış yaparken neden demedin senle ben Seretan msn de paylaşımda konuşmadıkmı o sıra sen benimmi yoksa seretanınmı dedin degilmi ben senle anlaşmadım. Sen seo kurdum diyorsun site seodanmı ibarettir?

Sen seo yüzünden gelmiş parayla aldıgımızı dagıtmışsın ve eksikler var sen yapsaydın öylemi olurdu o?
Seretan burda üye degil sanırım ama diger site sahibi burda üye varsa aranızda sorun beni ilgi etmez güzelce denilcek sen gittin başkasının tasarımına seo ekleyip buraya linkledin sordunmu sordunca cevap ne verdi bunu istiyorum bende ona göre haraket etcem.

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak anlatamıyorum.
Benim iş yaptığım kişi ki seretan çok iyi tanıyor Özel kodlattım dedi.
Sade seo değil.
Bir çok bölüm düzenlemesi yaptım (hatta video bölümün DB dahil komple elden geçirdim)
Admin panel düzenlemesi yaptım.
Video bot + haber bot ekledim
Hatta scriptte include problemleri vardı onları düzelttim.
Daha ne yapayım?
Rica ederim yazdıklarımı düzgün oku.

Ha bir de ben sena Seretan "bu tipler çok mızmızdır işi bitirirsin ama kurtulamazsın ekstra bir sürü şey isterler" dediği için yüksek fiyat vermiştim ama onun niyeti kendi scriptini sana satmakmış. O benim sorunum değil. Ki ben seretanla iş yaptığım kişi aracılığıyla tanışmıştım.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya iyi okuyorum ama o tasarım bana geldiginde video yoktu ben istedim eklemeler yaptırdım yapmayın lütfen...
Madem sen yaptınsa neden Seretan parayla satıyor birazdan alıcılar gözünden bakın olaya ve yazdıgım konular neden silindi?
Diger yerde halan devam ediyor ordada diyecem madem bedavaysa her çeşitli içerikde kullancam kimsede kusura bakmasın site sayenizde marez'e düşmüş.
Serena'a gelince diger yerde sorcam burda kodlamacı yokmu 1 - 2 birşey düzenleyince yapınca degil edit yapınca bu siteyi bedava dagıtma hakkın oluyormu okey bundan sonra bende alıyım edit edip satıyım ne güzel.
Yapan kişi es çıkartmıyor demişsinde yok ki cevap versin diger yerde bi ara kavganızı gördüm dü madem seninde neden satılmasına izin verdin?
Nerden bakarsam tuvaf ben sahibi degilim ama böyle free yaptınız sanbox veya ban yiyecem buna hakkınız yok başdan sorununuz neydi halletseydiniz almasaydım.

Not: konu silinmesi pek etik olmamış zaten kurallara göre kendi kodlama yapmıyan biri free olarak dagıtması uygunmu muş ben hakkımı aramakda hatalıymışım demek ki... Konu başındada kişi sahibi diyor kendimin demiyor ama bunları demende boş hakimi diger yerdeki konuyu görmedim konu açacam pm alabilirmiyim?

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer dediğin gibiyse benim dağıttığım script le senin aldığın script bir değil.
Farklı scriptler.
Bu scriptin admin panelinde hatalar yok çünkü düzeltmiştim.
Ayrıca panele monteli videobot var ( seninkinde olmaması lazım ) çünkü tamamen benim kodlamam.
Video kısmının da farklı olması lazım çünkü dediğim gibi tamamen veri tabanı dahil elden geçirdim.
Ayrıca seo olayını küçümseme koca bir portala tüm sayfalara, kategori linkleri dahil seo uygulamak kolay olmasa gerek bunun da seninkinde olmaması lazım çünkü ben yaptım.
Aksi taktirde iş yaptığım kişi bana işi vermezdi.

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber portallarının tamamı birbirine benzer zaten özellik olarak. Önemli olan içeriktir. Eğer botla içeriği çekiyorsanız içeriği , size çok fazla bir faydası olmayacaktır. Eğer sorun hakiminin sadece üstünde düzenleme yapıp dağıtması ise merak etmeyin 0 dan oturur yazar aynısını 3 günde gene dağıtır :)

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
scriptte eksik dosya var, baglan.php bozuk :) bari çalışan halini verseydin :D

deli dana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam zaten yapacağı iyliği yapmış. değerini bilmeden açıkları yüzüne vurmak ne kadar doğru ?
tabi eksik yerleri söyleyeceksiniz, de dalga geçer gibi yapmak biraz yanlış.

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar scriptte herhangi bir sıkıntı yok bağlan bağlan.inc ve ayarlar.php leri tam yaparsanız hiç bir şekilde hata yok images ve css ler eksik . bide alt.php eksik .

ben css koydum imagesleri çektim ayarlarımı yaptım karakter hatasınıda düzettiğim zaman hiç eksiği kalmıyor videosu resim galerisi dahil sorunsuz çalişmakta .

BEN SERETAN arkadaşımızın diye biliyordum scripti ama emin olmadan bişey söylemek yalnış olur.

Bursada tanıştığım değerli bir kodlamacıdır kendisi umarım özgün bir kodlamadır onun scripti marezde değildir.

hakimiyede teşekkürler çok faydalı bir paylaşım . scripti denedim kurdum çalıştırdım harika. yakında da bu scriptle bursaya bir site düşünüyorum .

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara, Seratanın kodlaması diger yerde bak link vermiş orda kitlemişler sohbetikde tasarım kodlama sahibi melkam seretan yaziyor hiç bakmadan herkes işine yarıyor diye indirmiş ben soruyorum diger yerde konum var bakalıjm sonuç ne çıkcak. ama bildigim tek şey ise verdiki yükleme linkdeki site kim yapmış bakın http://www.sohbetik.com/ burda en alt sagda melkam orda varmı free dagılım hayır yok neyse artık olan oldu dagıldı bitti iş site marez'e düştü ayrıca yukarıdaki bir arkadaş haber botu demiş ben şahsen haberde bot kullanmam yasak.

Haber telif haklıdır ajanslara üye olunmalı üye olmadan ekliyenler ads den ban yiyor ve ajans 15 veya 20 milyar dava açıyor bu yüzden ben ajansa üyeyim. sitede marez oldu artık yeni tasarım şart oldu. Seretan'ulaşamıyorum tel kapalı msn cevrim dışı tanıyorsan sen ankara kendin daha iyi bilirsin benim için konu bitti Seretan biliyorda müsade ediyorsa birdaha satış yaparken herkes dikkat eder kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5