İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haber portal tarzı free script isteyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ankara, Seratanın kodlaması diger yerde bak link vermiş orda kitlemişler sohbetikde tasarım kodlama sahibi melkam seretan yaziyor hiç bakmadan herkes işine yarıyor diye indirmiş ben soruyorum diger yerde konum var bakalıjm sonuç ne çıkcak. ama bildigim tek şey ise verdiki yükleme linkdeki site kim yapmış bakın http://www.sohbetik.com/ burda en alt sagda melkam orda varmı free dagılım hayır yok neyse artık olan oldu dagıldı bitti iş site marez'e düştü ayrıca yukarıdaki bir arkadaş haber botu demiş ben şahsen haberde bot kullanmam yasak.

Haber telif haklıdır ajanslara üye olunmalı üye olmadan ekliyenler ads den ban yiyor ve ajans 15 veya 20 milyar dava açıyor bu yüzden ben ajansa üyeyim. sitede marez oldu artık yeni tasarım şart oldu. Seretan'ulaşamıyorum tel kapalı msn cevrim dışı tanıyorsan sen ankara kendin daha iyi bilirsin benim için konu bitti Seretan biliyorda müsade ediyorsa birdaha satış yaparken herkes dikkat eder kolay gelsin.

seretan ile hakimin arasında olan ve scriptin dağıtılışıyla ilgili bilgiyi seredat mutlaka verecektir. telefonundan ulaşamadım ortak arkadaşlarımıza sordum ulaşamamışlar ama illaki gelecektir. işleri vardır. çevrim dışıda görüşürüz sorunun hallolur bir şekilde. farklı tasarım ayarlanır bişeyler yapılır.

ece ben inanıyorumki seretanın bir açıklaması vardır . dışarıdanda tanıştığım bir arkadaşım ve mükemmel insan onun elinde olmayan bir sebepten böyle birşey olduğunu tahmin ediyorum sen biraz bekle seretan sana ulaşacak ve telefi edecektir.
kendisinden dinlemek lazım diyorum ben

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seretan ile hakimin arasında olan ve scriptin dağıtılışıyla ilgili bilgiyi seredat mutlaka verecektir. telefonundan ulaşamadım ortak arkadaşlarımıza sordum ulaşamamışlar ama illaki gelecektir. işleri vardır. çevrim dışıda görüşürüz sorunun hallolur bir şekilde. farklı tasarım ayarlanır bişeyler yapılır.

ece ben inanıyorumki seretanın bir açıklaması vardır . dışarıdanda tanıştığım bir arkadaşım ve mükemmel insan onun elinde olmayan bir sebepten böyle birşey olduğunu tahmin ediyorum sen biraz bekle seretan sana ulaşacak ve telefi edecektir.
kendisinden dinlemek lazım diyorum ben

Ankara, yazıların güzel ve dogru bekliyecem. teşekür ederim.

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açan kişi ile konuşulup download linki kaldırılmıştır

Öncelikle şunu söylemek gerekirse r10 da satılan script bu script değildir. hakimininde dediği gibi bunda seo ve ayrıca haber botuda vardır benimkinde ise bot yokdur seoda böyle değildir.

Script hakkında bilgi vermek gerekirse. Bu script HaberV01 versiyonudur V.02 deki özelliklerin hiç birini taşımamaktadır. Çok büyük bir güvenlik açığı mevcuttur. (Script İstanbulda Özel güvenlik şirketine verilip güvenlik taramasından geçirilmiştir). Scripti kullananların siteleri tek tek kullanılamaz hale getirilecektir. Emeklerinizin zayi olmaması için bu uyarıyı dikkate alınız lütfen. Sorunsuz bir script için v02 yi tercih ediniz.

ByMsT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savunma taktiğin birkere çok saçma. Hem diyorsun Savcılığa vercem hemde siteler etkisiz hale getirilecektir diyorsun. Yani hem Ankara diyorsun hemde ........

Birde scriptte güvenlik açığı olduğunu söylemişsin hiç inandırıcı gelmedi :)

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Savunma taktiğin birkere çok saçma. Hem diyorsun Savcılığa vercem hemde siteler etkisiz hale getirilecektir diyorsun. Yani hem Ankara diyorsun hemde ........

Birde scriptte güvenlik açığı olduğunu söylemişsin hiç inandırıcı gelmedi :)

Hitap tarzına dikkat et.

Eğer scripti kurabildiysen (!. eksik dosya varmış) linki verde sana ciddiliği göstereyim.

ByMsT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen savcılığa gitsen önce seni içeri alırlar :)

Laf değil icraat yapcaksın :)

hakimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Seretan arkadaşımla konuşup linkin kaldırılmasına karar verdik. Scriptteki emeklerim ve daha önce yazdıklarım doğrudur. Ancak Seretan arkadaşımızın beni ikna etmesi üzerine linkin kaldırılmasına karar verdim ve link şu an ölüdür.

Zaten scripti dağıtmaktaki amacım TR de web işiyle uğraşmak isteyenlerin (php) kendini geliştirebilecekleri bir kod bütünün ellerinde olmasıydı. O nedenle dosya eksiklikleri vardır.

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen savcılığa gitsen önce seni içeri alırlar :)

Laf değil icraat yapcaksın :)
Offf. Hiç uğraşmak istemiyorum seninle

Neyse ben çıkıyorum gereken cevabı yazdım herhangi bir problemde iletişim bilgilerim sitemde mevcuttur bana ordan ulaşabilirsiniz.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
O zaman başlığı açanı savcılığa vererek başla, seni ve başlığı açanı savcılığa vermek de çok kolay, birisi de der ki "Bu kişi arkadaşı ile birlikte kötü amaçlı kod dağıtımı yapmaktadır", ben başlığı açanın bir süre forumdan uzaklaştırılmasını istiyorum. Bu foruma hergün birçok kişi üye olmadan da uğrayıp bu scripti indirmiş ve tekrar 3-5 gün gelmediğinde bu scripti kurup kullanmaya başladıysa, bu açıklarından habersiz olacak ve bu kişiler tarafından mağdur edilecektir ileride, sonuçta iyinet den şöyle bir script dağıtıldı ya dönecektir konu.(Bu sayfanın alt kısmına bakarsanız, iyinet rss kaynaklarını kullanan 2 sitede bu başlığın mevcut olduğunu görebilirsiniz.)

isimciNet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
r10 da satılan script bu script değil ve hakimi arkadaşımızın emeği varsa ve de içinden gelip dağıttıysa, seratan sana ne oluyor!!!Ayrıca hakimi kendi söylemiş eksik kod verdim insanlar kendilerini geliştirsin diye..Şimdi biri uğraşıp kodları tamamlayıp açarsa ve senin söylediğin gibi zaten script farklıymış silecekmisin yani!Ayrıca kullanacak insanları tehdit etmişsin!Yanlış bir yol seçmişsin.
Bu scriptin senin sattığınla alakası yoksa yine söylüyorum sana ne oluyor!

Konuyu açan kişi ile konuşulup download linki kaldırılmıştır

Öncelikle şunu söylemek gerekirse r10 da satılan script bu script değildir. hakimininde dediği gibi bunda seo ve ayrıca haber botuda vardır benimkinde ise bot yokdur seoda böyle değildir.

Script hakkında bilgi vermek gerekirse. Bu script HaberV01 versiyonudur V.02 deki özelliklerin hiç birini taşımamaktadır. Çok büyük bir güvenlik açığı mevcuttur. (Script İstanbulda Özel güvenlik şirketine verilip güvenlik taramasından geçirilmiştir). Scripti kullananların siteleri tek tek kullanılamaz hale getirilecektir. Emeklerinizin zayi olmaması için bu uyarıyı dikkate alınız lütfen. Sorunsuz bir script için v02 yi tercih ediniz.

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben mesela hepsini topladım tam çalışan script şuanda elimd eoluştu madem senin scriptinlşe alakası yoksa hakimide dağitmişsa ben kullanamam mı :)

mantıklı bir yakşalım .

neyse :) konuda burada kapandı zaten . taraflar anlaştıı scripti alanalr geliştiricek kullanıcaktır. inşallah geliştiricilerde paylaşarak tr webmasterlerine güzel bir örnek çıkarırlar.

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 da satılan script bu script değil ve hakimi arkadaşımızın emeği varsa ve de içinden gelip dağıttıysa, seratan sana ne oluyor!!!Ayrıca hakimi kendi söylemiş eksik kod verdim insanlar kendilerini geliştirsin diye..Şimdi biri uğraşıp kodları tamamlayıp açarsa ve senin söylediğin gibi zaten script farklıymış silecekmisin yani!Ayrıca kullanacak insanları tehdit etmişsin!Yanlış bir yol seçmişsin.
Bu scriptin senin sattığınla alakası yoksa yine söylüyorum sana ne oluyor!
R10 da satılan HABER V.02 burada dağıtılmaya çalışılan HABER V01 ikisinide ben yazdım ne demek bana ne oluyor. Bu versiyonu kullanıpta ekmek yiyen müşterilerim var çok bilmişlik yapmayın. Kimsenin emeğini yadırgamıyoruz hakimi bir yanlışlık yapıp dağıtmaya çalışmış ortada benim verdiğim bir emek ve bundan istifade eden insanlar var. Kusura bakmayın ama ben o insanların ekmek kapısıyla oynamasına müsade edemem.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yönetim panelinde index.php ve guvenlik.php'de dikkatimi çeken bir açık şu oldu
$tablo_login = "SELECT * FROM login WHERE user = '$login_user' AND pass = '$login_pass' AND tur = '1'";
bunu şu şekilde düzeltin
$login_user = mysql_real_escape_string($login_user);
$login_pass = md5(trim($login_pass));
$tablo_login = "SELECT * FROM login WHERE user = '$login_user' AND MD5(pass) = '$login_pass' AND tur = '1'";

Bir dağıtıp bir vazgeçtim demek olmaz olan olmuş artık, + tehtid etmek hiç olmaz.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Lisans, senden bir kodlama alınca dagıtcam böyle bozuk yerleri ver olurmu? marez'e yardım et harikasın!

Neden halan bu konu kitlenmedi anlıyamıyorum...
Resmen sahibi geliyor ve yanlış yapmış diyor ama konu kitlenmiyor ve dagıtan kişi ceza almıyor.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Lisans, senden bir kodlama alınca dagıtcam böyle bozuk yerleri ver olurmu? marez'e yardım et harikasın!

Neden halan bu konu kitlenmedi anlıyamıyorum...
Resmen sahibi geliyor ve yanlış yapmış diyor ama konu kitlenmiyor ve dagıtan kişi ceza almıyor.

Aralarında olan bir anlaşmazlık bu kimseyi bağlamaz onların sorunu, bir hata yapılıyorsa bu hatayı kullanıcılara bağlamamak gerekli, cezasını hatayı yapan çeksin. Hem ne geziyor seretanın script'i hakimi'de ? En büyük hata burada yapılmış zaten. Kaldıki kullananların sitesini kapatacağım deniyor var mı öyle yağma? olmuş ile ölmüşe çare bulunmaz, versiyon 3 yapar daha değiştirir daha geliştirir hatasını telafi eder artık, insanların ağzına bal çalmak gibi birşey olmuş bu. Eğer başkası benim yazdığım script'i dağıtsaydı (ki dağıtılmıştı) ben kalkıpta insanlara mana bulmam dağıtan suçludur çünkü, yaptırımı ona uygulasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5