İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Portalı

B

Baria

Misafir
Demo adresi: alıcılara gönderebilirim.
İstenen minimum fiyat: Sadece 1 kişiye ait olacaksa 1000 ytl Diger türlü 500 ytl
Kategori, yazılımın içeriği nedir: Haber portalı
Lisans bilgileri: Lisansı bana ait
Lisans sonlanma zamanı: yok
Bu satışta herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

1-) Sitede 3 Adet panel bulunuyor. Bunlar Edtör Paneli, Köşe Yazarı Paneli vede Admin paneli.
2-) tasarımı istenirse değiştirebilirim. Mevcut tasarım üstünden verilir. Eğer siz bana tasarımı verirseniz be size entegre edebilirim ücret gerekmez.
3-) Siteyi isteyenlere SEO uyumlu olarak yapabilirim buna ücret gerekmez.Siteyi Gözden geçirdim herhangi bir açık bulamadım. Bazı kişilere test ettirdim.
4-) Script şu anda kimsede yoktur.

Admin Paneli:

1- Panelden Sitede olan bütün ayarlar gerçekleşe biliyor.
2- Editör/Köşe yazarı ekleme/düzenlene/silinebilme gibi özellikler gerçekleşiyor.
3- Sitede Bulunan Reklamları Admin paneli sayesinde Değiştirli biliyor. Ana sayfada 10 adet Reklam alanı bulunuyor.
4- Toplam 14 katagoriden oluşan site her katagori için ayrı ayrı reklam yazılabiliyor. ( örnegin spor katagorisindeki reklamlar ayrı magazin katagorisinde bulunan reklamlar ayrı bunları admin panelinden ayarlayabiliyorsunuz)
5- Sitenin Başlık ve meta taglarını ayarlayabilirsiniz.
6- Ana sayfanın sol ve sag kenarlarında bulunan Köşe yazarlarına ait yerleri admin seçebiliyor.
7- Anket Ayarlarını yapabiliyorsunuz.
8- Sag yan sutunda bulunan linkler kısmına link ekleye biliyorsunuz.
9- Haber ekleyebiliyorsunuz.
10- Sitede bulunan tüm haberleri görebiliyorsunuz bunları editleme veya silme yetkisine sahipsiniz.
**- Her editör için yetki verebilirsiniz. Yani a editöri sadece spor katagorisine haber yazabilir b editörü ise spor magazin güncel katagorilerine yazabilirler.

Editör Paneli:

1- Panelde haber ekleme/düzenleme/silme işlemlerini yapabilir.
2- Haber ekleme yaparken Adminin vermiş oldugu yetki sahibindeki katagorilere haber ekleyebiliyor.
3- Bu haberler Ana Sayfada ve Hangi katagoriye eklemiş ise ordan okunabiliyor.
4- Panelde Editörler kendi bilgilerini güncelleye biliyor.

Köşe Yazarı Paneli:

1- Bu panelde köşe yazarları haber ekleme/düzenleme/silme işlemlerini yapabilir.
2- Yazmış Oldugu Haberler Ana sayfada vede Editörlerin kendi sayfasında okunabiliyor.
3- Panelde Köşe yazarı kendi bilgilerini güncelleye biliyor.

ÜYELER:

Siteye kayıt olan üyelere haftalık email gönderiliyor. Üyeler kayıt esnasında seçilen katagorilerden mail göndermektedir.

not: istenilirse ekstra şeyler ilave edilebilir.

B

Baria

Misafir
site satılmıştır arkadaşlar faliyete geçince yeni siteler başlıgına açacam. Bu tarz site isteyen olursa kendi düşünesine uygun her türlü şekilde yapabilirim.

iyi günler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5