İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Sitemize Reklam Alınacaktır

MeteKilic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haber sitemize aşağıda yazılı olan reklam alanlarında boş olan bölümler için reklam alınacaktır.

Site : www.etikhaber.com
Page Rank : 3
Gelecek PR: 4
Tekil : 2000+
Alexa Rank : 14.687

Reklam Alanları :

www.etikhaber.com/etikreklam.gif

Reklam Alanı 1 = 50 YTL
Reklam Alanı 2 = 30 YTL
Reklam Alanı 3 = *** YTL (Eski Müşterimiz Reklam Yeniledi)
Reklam Alanı 4 = 40 YTL
Reklam Alanı 5 = *** YTL (Eski Müşterimiz Reklam Yeniledi)

Reklam vermek isteyenler PM atabilirler.

Not : Paypal kabul edilir.

G

Gazete.CC

Misafir
Reklam Alanı 1'i daha önce kullanmıstım
Su anda da text reklam kullanıyorum

Gayet etkili.

Tavsiye ederim.

MeteKilic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa raytingimiz: 14289 olarak değişmiştir.

Ayrıca reklamlarla ilgili referanslarımızı bilmek isteyen olursa buraya yazabiliriz.

Hızla büyümeye devam eden sitemiz son aldığı değerler ile Alexa'nın Türk Siteler arasındaki 226. sırayı (şimdilik) almıştır.

Kaynak: http://www.alexa.com/site/ds/top_sites?ts_mode=lang&lang=tr&page=3

mesajı düzenleme seceneğim olmadıgı iiçin yeni mesaj atmak zorunda kalıyorum.

Alexa değerimiz: 14.109 olmustur.

Ayrıca sitemizde reklam vermek isteyen arkadaslara farklı seçeneklerde sunabiliriz. Gösterim basına ücret, haftalık gösterim, text reklam vs.. gibi

Not: Bannerinizin her türlü istatistiklerini size özel şifre ile görebilirsiniz.

Dun gece Alexanın güncelleme günü olmamasına rağmen güncelleme yapmıs. Sitemizin Alexa Rankı Asagıdaki gibi olmustur.

Alexa Rank : 14055

MeteKilic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi anlamda bir spamdan bahsettiğinizi anlamadım ama sitemizin ne hitlerinde ne de ranklerinde herhangi bir spam bulunmamaktadır. Sanırım siz bizim sitemizi geyik yaptıgınız forum sitelerine, mp3, marez vs.. sitelerine benzettiniz.

Görüldüğü gibi sitemiz ciddi bir haber sitesidir. Herhangi bir spam, reyting vs.. bizim için çok önemli değildir. Asıl önemli olan haberlerimizin okunmasıdır. Sitemize reklam vermeyen siteleri bile bu ciddiyete uygun olması için secerken sizin bu sekilde karalamanız hiç hoş olmadı.

Lütfen bu tip karalama hakaret vs.. yazılarınızla hem forumu mesgul etmeyiniz hem de etikhaber sitesinin ciddiyetine gölge düşürmeyiniz.

E

emrearslan87

Misafir
yanlı anladın forumda arka arkaya bir sürü mesaj atmışsın ondan bahsediyorum bildiğim kadarıylada yasak

MeteKilic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
söylediğiniz konuyu iyinet admine sormanız lazım. Çünkü mesaj editleme kapatıldıgı için değişiklikleri mecburen yeni mesajla atıyorum.

Ayrıca reklam verecek için tekrar hatırlatıyorum.

Reklam 1 alanı satılmıstır. Yani su an reklam 1 ve reklam 5 alanı doludur.

Reklam 2-3-4 alanlarına reklam verebilirsiniz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5