İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber sitesine ziyaretçi cekmek

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkdaslar imzada ki siteye ziyaretçi cekmek istiyorum ancak ne sosyal Medya'dan nese arama motorlarından ziyaretçi gelmiyor!
Günlük 8-10 haber giriyorum haberleri ajanstan aliyorum. Cogu haberleri değiştiriyorum farklı başlık, kelimeleri degistirme filan yapıyorum ama ziyaretçiler nedense siteme gelmek istemiyor!

Diyebilirim ki bulunduğum ilin en güncel haber sitesi! Kaliteli 10 haber benden Baska kimse yapmıyor! Olun en buyuk sitesi saçma sapan haberler yapıyor filan ama ziyaretçileri o alıyor!

Ne yapmalıyım?

Boyle bir şey düşündüm yeni bir sayfada ilçeye ait sanaltur yüklemek istedim ama nedense onunda yapamadım eklentiyi kullanamadım:(

Keremdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin yaşı çok önemlidir.Anahtar kelimeleri nasıl giriyorsun ? Seo olarak bilgin ne düzyde? İnsanları sıkıcı paylaşımlar yaparsan insanlar gelmez. Spam olarak sosyal medyada mimlenme olanağı yüksek. Siteni google analize ekle oradan ziyaretçilerini tam olarak gör. Benim sorularıma cevap verirsen sana belki yardımcı olabilirim .Kolay gelsin.

alkan_6363

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin yaşı çok önemlidir.Anahtar kelimeleri nasıl giriyorsun ? Seo olarak bilgin ne düzyde? İnsanları sıkıcı paylaşımlar yaparsan insanlar gelmez. Spam olarak sosyal medyada mimlenme olanağı yüksek. Siteni google analize ekle oradan ziyaretçilerini tam olarak gör. Benim sorularıma cevap verirsen sana belki yardımcı olabilirim .Kolay gelsin.

Sitenin yası 1-2 ay arasında. Anahtar kelimelerde
Haber cok cok uzun olmadı mı en fazla dört bazen 2-3 giriyorum habere göre. Seo bilgisi normal diyelim. Paravan bir kac blog acmışım oradan paylaşım yaparım arasira...
Ziyaretçilerimin analize gore -%76'si Yonlendirme ile geliyor. Yani sosyal ağlardan. Diger %24 arama motorundan geliyor.

Paylaşımlarda da özellikle özverili oluyorum. Tek tek bütün sosyal ağlara manuel ve cogu resimli olarak imliyorum

Keremdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siten daha çok yeni .Reklam tanıtımı yap. Örneğin mail listen varsa toplu mail reklamı at. Twitterda sürekli aktif ol. Facebook beğeni sayfan olsun . Forumlara üye ol . Orada sağlam dostluklar kur. Sitene davet et. Google adwordden reklam vermeyi deneyebilirsin. İyi getirisi olur. Alexanı takip ediyorsundur. Onda hızlı düşmeye bak. BLog sitelerine girip yorum at. İnsanlar senin yorumunun üstündenki sitene tıklayıp gelebilir. Sözün kısası bir dükkan düşünürsek reklamını yapmak lazım yoksa müşteri gelmez . Arama motorlarından sonra kullanıclar gelecektir. Benim temennim o olsun. İyi günler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5