İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haber Yazılımı V.03

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar

Haber yazılımımızın V03 versiyonunu çıkarmış bulunuyoruz.

Script tam bir hit kaynağı, içerikler çok güzel optimize edilmiştir. Kısa sürede yüksek hitlere kavuşabilirsiniz.

Özelliklerinden bahsetmek gerekirse:

* Mükemmel arama motorları optimizasyonu full seo permalinkler.
* Her sayfaya özel meta taglar kategorize edilmiş farklı titleler sayfa içeriği ile bağdaşlaştırılmış description tanımı ve keywordslar

* Anasayfada mause ile üzerine gelince değişen manşet haberleri

* Sabit haber yayını SPOT haberler
* Videolu haberler ekleyebilme ve sağ blokta videolu haber modülü
* Kayan manşet sonrası haberler modülü

* Son Dakika haberleri modülü

* İçerik yönetim sistemi ile sitenize istediğiniz gibi içerik girebilme. Örnek olarak: Hikaye diye bir bölüm açıp buna kategori olarak Aşk Hikayeleri Sevgi Hikayeleri Dostluk hikayeleri gibi içerikler ekleyebilirsiniz

*

Bugünün / Haftanın Ayın En çok okunan ve Yorumlanan haberleri

* Köşe yazarları modülü. Sınırsız köşe yazarı ekleme.
* Köşe yazarlarını kategorilere ayırabilme (Genel Editör / Misafir yazarlar/ Yazarlarımız ... gibi)
* Haberlere ve köşe yazar yazılarına yorum ekleme.
* Eklenen yorumları ister direk yayınlatabilme isterseniz editör onayından geçerek yayınlatabilme imkanı.
* Sitede toplam 9 adet dinamik reklam yerleri. Her reklam pozisyonuna istediğiniz kadar reklam ekleme. Sayfa her yenilendiğinde reklam değişecektir.
* Reklamlarda Flash uyumluluğu. Günlük tık sayısı kontrolü
* Reklam pozisyonlarına aynı zamanda text reklamda ekleyebilme
* Detaylı iletişim sayfası. İletişim sayfasından gelen mesajları yönetim bölümünden okuyabilme imkanı.
* Gazeteler için hazırlanmış günlük sayfaları gösterme modülü.
* Künye modülü
* Döviz Kurları modülü

* Hava Durumu Modülü
* Kolay ve anlaşılabilir yönetim paneli
* Yöneticileri yetkilendirme. Erişim izinlerini kontrol etme.(Yetkilendirme)
* Yönetim panelinden site içindeki tüm yazıları kontrol edebilme imkanı.
* Detaylı Anket Modülü
* RSS

Bunların haricinde isteğe bağlı
Resim Galerisi
Video Galeri
Seri İlanlar
eklentileri mevcuttur.

Haber yazılımımız sürekli güncel tutulup ihtiyaçlarınız doğrultusunda güncelleştirmeleri yapılmaktadır. V.02 versiyonunda "buda olsaydı" dedilen tüm herşeyi yeni verisyona eklemeye çalıştım.

Bundan önceki versiyonun satışında güncellemelerden istifade etmek için 100 YTL ödemeniz gerekir demiştim, ödeyenlerler güncellemelerden ücretsiz yararlanabilecek, Bir sonraki güncellemelerden istifade etmek için ise 150 YTL ödemeniz gerekmektedir. (Kesinlikle ödemenizi öneririm). Script lisans sistemiyle çalışmaktadır, tek domain üzerine kurulabilir.

Eski sitesindeki haberleri bu scripte taşımak isteyenlere de yardımcı olabilirim.

Demo siteyi görmek için TIKLAYINIZ

Yönetim Paneli için TIKLAYIN (işlem yapıldı der ama yapmaz, güvenlik olarak yetkileri kısalttım.)

Script fiyatı 500 YTL dir. Yanında 250 mb hosting ücretsizdir.

Hosting Detayları
Standard Paket
Disk Alanı 2500 MB
Aylık Trafik 2 GB
E-Posta Hesapları 50 Adet
Database 5
İşletim Sistemi Linux
Sub Domain Sınırsız

İletişim için :

Melkam İnternet Hizmetleri

0224 220 06 87
0532 606 65 84
0543 383 92 40

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kusursuza yakın,çok profosyonel olmuş.Script gel beni kullan diyor fakat haber sitesi tek kişinin yöneteceği tarzda olmuyor ne yazıkki...RSS ile de nereye kadar gider bilemiyorum.

Biçilen fiyatın üstünüde hakediyor, iyi satışlar.

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim arkadaşlar güzel yorumlarınız için.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
belirlediğimiz yerlerden haber çekebilme özelliği olsa (kaynak göstererek) düşünebilirdim

iyi satışlar

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok güzel bir script çalışması olmuş,hayırlı satışlar.

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Msn'i ekledim sitede verilen telefon numarasina tel ediyorum ama acilmiyor. Niye ki?

Acaba telefon numarasi yanlis mi?

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn'i ekledim sitede verilen telefon numarasina tel ediyorum ama acilmiyor. Niye ki?

Acaba telefon numarasi yanlis mi?
Hafta sonu düğünümüz vardı, o yüzden online olamadım ama telefonlarım açıktı, sitede yazılan telefon numaraları doğrudur.
info[at]melkam.net MSN ve mail adresimdir.

xaereo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
memnunum

bende kamuran arkadaşımızdan script satın almiştim sorun olduğundan ilgileniyor memnunum

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hafta sonu düğünümüz vardı, o yüzden online olamadım ama telefonlarım açıktı, sitede yazılan telefon numaraları doğrudur.
info[at]melkam.net MSN ve mail adresimdir.

Msn'e ekledim emailinizi okudum ..

Insallah gorusuruz..

Hayirli Calismalar

Seretan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gittigidiyordaki satış bu akşam saat 12 de sonlanıyor, peşim fiyatına 3 taksitle almak isteyenler tekliflerini gittigidiyor sitesinden verebilir.

Kredi kartına faturalı olarak magaza.net adresi üzerinden yazılımı satın alabilirsiniz.
http://www.magaza.net/store/ProductDetails.aspx?productId=76985
Not: Magaza.net de fiyat aynıdır sadece +KDV uygulandığından (Mecburi olarak fatura kesiliyor) 590 YTL den satışa sunulmakta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi