İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

HaberKolik.com.tr ve SporKeyfi.com Satılıktır.

bayleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.haberkolik.com.tr, www.sporkeyfi.com
Site için istenen fiyat (Açık arttırmaysa başlangıç fiyatı): 15,000TL+KDV
Sitenin aylık getirisi:-
Sitenin açılış tarihi:2008
Kategori, sitenin içeriği nedir:haber
Günlük hit sayısı, kaynak link:haberkolik: 2000+ sporkeyfi 500+
Domainin yaşı ve Pagerank değeri:haberkolik: pr3, sporkeyfi pr2
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler:tümü
Hosting dahil midir:hayır
Banlı olduğu sponsor var mı:yok
Banlı olduğu arama motoru var mı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi:evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı:yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: yok

HaberKolik.com ve haberkolik.com.tr marka tescili yapılmıştır, yazılım ve tasarımı özgündür ve açık kaynak kodlu verilecektir. iha ve cihan aboneliğiniz varsa site kendini otomatik güncellemektedir.

Sporkeyfi.com yazılım ve tasarım olarak özgündür yine açık kaynak kodlu olarak teslim edilecektir.

Her iki sitede PHP & Mysql & Ajax ile geliştirilmiştir.

İlgilenenler info{at}nette.com.tr mail adresini kullanarak iletişime geçebilirler.

bayleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tek almayı düşünenler için Sporkeyfi.com 9.500 tl + kdv dir. Haberkolik.com.tr 8.500 tl + kdv dir.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
com.tr satışı sorun yaratabilir diyorlar, gerçi ben pek bilmiyorum ama yinede bu konuda ki en önemli nokta, markayıda devrediyormusunuz alıcıya ?

bayleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet markayıda devredeceıgım ıcın sorun olmayacaktır.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
siteleriniz çok kalite. dizaynlarına bayıldım.

hayırlı müşteriler..

gelirleri hakkında biraz bilgi verirseniz, belki daha iyi müşteri bulunabilir.

bayleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler

gelır calısması yapmadık maalesef oncekı amacımız trafıktı. zaten gelırı cıddı boyutta olsa bu bu fıyata veremezdık:) suan fırmamınızın haber yazılım tasarım fıyatı 5000 tl cıvarında oldugunu varsayarsak acık kaynak kodlu bu sıstemlerı ısletmek uzun vadelı ıyı bır yatırım olacaktır.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Dün bir şekilde nette bilişime girdim ve siteleri orada referanslarda görmüştüm, temiz site umarım istenilen rakama satılır.

bayleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu tarz sıtelerde gırıs yapmak zordur gerısı bır sekılde gelıyor. Bızde fırma olarak bu sıtelre 20 bıne yakın masraf ettık. lınk calısması, ajanslar averılen paralar, edıtoryal hızmetler vs. Alan kısınin bu sıkıntıları cok fazla yasamayacaktır

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Domainlerin sizin olduğuna dair rica etsem, iyinet985409584.html gibi bir dosya atmanız mümkünmü herhangi bir yere? Yanlış anlamayın, yazım tarzınızdan, Türkçenizden profesyonel bir haber sitesi sahibi olduğunuz belli olmuyor.

bayleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) alıcı iseniz tabiki atarım.. zaten ödeme nette int. tek. ltd şt. firma hesabına olacak.

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Arkadaş nette.com.tr den görüp açmışta olabilir, önemli olan bilgilendirme, http://www.nette.com.tr adresinde bülten kısmında yazılmış zaten satılık olduğu.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
:) alıcı iseniz tabiki atarım.. zaten ödeme nette int. tek. ltd şt. firma hesabına olacak.

Alıcı değilim, sizin gibi bir profesyonel firma (nette) böyle bir forumda kalitesini her şekilde belli etmesi gerekiyor.

Alıcı olmadığımı belirttim bu durumda söylediğimi yapmanıza gerek yok, hayırlı satışlar. ;)

bayleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim.. akşam evde sörf modunda iken açıkçası çokta kurumsal modta olamayabiliyoruz. Ama nette ekibinden biri olarak yazıyorum. Alıcı çıktığında tabiki bütün detaylı bilgiler paylaşılacak.

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ekibe tamaman göz attım heralde, nette çok güzel işler çıkarmış gerçekten. Ellerinize kollarınıza sağlık. :)

İlk mesajdaki yanlış tabirimden dolayı ise özür dilerim.

bayleo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederim. Zaten bizi öyle görmeniz yanlış anlaşılacak bir tabir değil bizim için iltifat taşımaktadır.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
çok kaliteli iki site piyasaya girmek isteyen birileri varsa sıfırdan uğrsaşmak yerine açık kod verilmesinin de avantajını kullanabilirler. sporkeyfi hit olarak 4te 1 ken fiyat olarak neden daha yüksek acaba merak ettiğim husus üstelik sitede resimlerde sorun bulunmakta

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5