İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

haberturk.com'a ne olmuş?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Site geri geldi ya bi sorun çıktı yada heklediler siteyi :S neyse ben haberleri okuyim gereksiz bir başlık oldu gece gece :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
CyberTurk' Alıntı:
Site geri geldi ya bi sorun çıktı yada heklediler siteyi :S neyse ben haberleri okuyim gereksiz bir başlık oldu gece gece
sendende bişi kaçmıyo :), belki adamlar bi temizlik yapalım demişlerdir

G

gibigibiyim

Misafir
Yeni konu acmak istemedim,haberturk de Burgaz raki reklamini görünce kafam karisti,Türk Medya sinda Alkol veya sigara reklami yapmak yasaklanmamismiydi,yanlis anlasilmasin alkole karsi bir düsmanliktan sormuyorum yeri geldigi zaman bende icerim ama merak ettim bu konuyu.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
sigara kesinlikle yasak...hatta adamların arabalarına bile isim yazmalarını istemiyorlar...ancak alkol biraz daha serbert bu konuda.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hatırlatma: televizyonda sürekli gösterilen bacardi reklamı hani tepsi fırlatıyolar fln:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5