İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Habertürk özür dileyecek mi?

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede boş kanal.Haber kanalımı başka şeymi belli değil...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
videonun sonunda yine anadolu ajansına kendince laf sokmaya çalıştı farkındaysanız...

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Habertürk'ü bende çok sevmem (sitesinden dolayı), lakin samanyolu tv'den iyidir benim gözümde. En azından milletin beynini yıkamıyorlar. Belki habertürk'de beyin yıkamak istiyordur ama başaramıyordur. Sonuçta zararı olmuyorsa bana, iyidir. Kötünün iyisidir benim gözümde.

Aslında ben inançları olan bir insanım. Fakat şu başlıktaki çoğu yorum ve samanyolu tv, kanal 7 gibi kanalların yayınları insanı dinden soğutuyor. İnançlarınız varsa bunu saf bir şekilde, Allah'a inanarak ve bunu her yerde yobaz gibi dile getirmeden.. Ben öyle yapıyorum mesela. ahaa bunlar kafir bakın neler yapmışlar derseniz gözümde bir hiçsiniz (youtube'daki mesajlara sinirlendim. Kimlikleri belli değil ya, kalaylıyor şerefsizler)

Ayrıca, Anıtkabir'in yanından Kocatepe'yi gösteren zihniyet, Kocatepe Cami'sinin oradan da Anıtkabir'i göstersinler, ellerini öpeyim. Yok göstermezlerse, Allah belalarını versin.

Ramazan ayında hani Kocatepe'nin resimleri oluyor İmsak takvimlerinde. O resimde Kocatepe'nin yanına Anıtkabir'i koysunlar hadi. O zaman şartlar eşit olacak. Haydi bakalım buna ne diyebileceksiniz.

Aaa olmadı şimdi. Ben Türkiye'de iki kanal bilirim Biri Samanyolu biri de Kanal 7. Halkımızın haber konusunda en çok güvendiği iki kanaldır bu. Kimin evine giderseniz akşam haberlerini %90 ' ının bu kanllardan izlendiğini göreceksiniz. Tabii gerçekten haber izlemek isteyenlerden bahsediyorum magazin değil! Çünkü adamlar magazinsiz adam akıllı haber yapıyolar. İnsanlara gerçekleri anlatmak beyin yıkamak mı? Zira böyle bişe olsa senden önce habertürk bunu ele alırdı sen hiiç korkma. Görmüyon mu adam tamamen saçma bir konuyu rezil olma pahasına ele almış. Eğer beyin yıkama dediğin olay olsa gerisini sen düşün. Bu arada herkes dini düşüncesini istediği mahfilde dile getirebilir (istismar etmemek şartıyla) ve bundan da gurur duyabilir. Hem beyin yıkamada güzel bişedir aslında, o kadar pislik dolu ki ekranlar hergün kirlenen beynimiz biraz olsun temizlenir.
Selametle kardeşim.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek laf it utansa don giyer.! Pis herif.Bunun gibiler şahsi çıkarları yüzünden Atatürk ü kullanarak Dini kullanara insanları birbirine düşürüyorlar.
Bu gün bir şekilde adı ne olursa olsun bu milletin içine ikilik sokan
a-Düşüncesiz gerizekalı salaktır
b-Vatan hainidir.
Çünkü miletin ayrılma çabalarını görmemek a şıkkı görüp kasıtlı yapmak b şıkkını gerektirir.
Solcu Sağcı artık tutmamaya başlayınca Sunni Alevi tutmayınca Türk Kürt biraz sevinir gibi oldular şükür oda kursaklarında kaldı.Şimdi Atatürk Laiklik Din oyununu oynuyorlar.
Bunuda başaramayacaklar..

saygılar..

yakaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ulusların artık DNA'nın şifresi için kafa patlattığı,kuantum fiziğine kadar geldiği,neredeyse gökyüzüne asma köprüler astığı,dünyanın dışında Ay'ın yaşam koşullarına göre ayarlanmaya ve oraya taşınma planlarını yapıldığı,hem derinliğine insan vücudunda hem de genişliğine kainatta yeni keşif ve icatlara yelken açıldığı,hele hele üzerinden fikirlerini ispat etmeye çalıştıklar ilim ve fennin gözlerinin mutlak bir irade ve idere sahibinin varlığını bir film realitesi gibi serdiği,materyalizmin kendi kendini imha ettiği bu dönemde şu adamların uğraştığı şeye bakın!..materyalizm dedim.Bunun sebebi var...Meseleye art niyetsiz aydın kafasıyla bakılıp,elli yıllık tarihi muhasebemiz de yapıldığı vakit ne demek istediğimiz anlaşılacak.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sen söylediğin gibi saf bi şekilde kendi çapında Allah'a inan ama millete bi şeyler anlatmak için çaba sarfeden insanlara da dil uzatma.Dini anlatmak her müslüman ın vazifesidir ve bu vazifeyi yerine getirmeye çalışan insanlara yobaz diye hakaret etmek küfrün ta kendisidir.Kafir de belli eder kendini, inananda, münafıklardan Allah'a sığınırız...

"Kafir, onun bunun çocuğu vs." diyerek mi din anlatılır? cevabım sana da suvarimx. Ben doğruların açıklanmasından rahatsızlık duymuyorum, küfürle, hakaretle; b.k atmakla anlatılmasından rahatsızlık duyuyorum.

Ayrıca, ben % 50'nın TRT izlediğini gördüm. Senin yanlışın var ya da misafirliğe gittiğin kesim farklı.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adam ıvırdı kıvırdı ama bi özür dileyemedi

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Kafir, onun bunun çocuğu vs." diyerek mi din anlatılır? cevabım sana da suvarimx. Ben doğruların açıklanmasından rahatsızlık duymuyorum, küfürle, hakaretle; b.k atmakla anlatılmasından rahatsızlık duyuyorum.

Ayrıca, ben % 50'nın TRT izlediğini gördüm. Senin yanlışın var ya da misafirliğe gittiğin kesim farklı.

Peki senin dediğin gibi olsun sen kızma yeterki :) Ama ben duyarlı bir izleyici olarak bu kanalları böyle itham etmemeni rica ediyorum. Hakikaten yanlışın var. Neyse ortak noktamız var en azından : Habertürk pis sallıyo!

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
izlemedim ama ne olay olmuş ha.
herşeyi hemen siyasete çekmeyi çok seviyoruz.
demogoji yapmayalım. keşke habertürk tv haberciliği gibi yayın yapsa tüm kanallar. bizler unutkan insanlarız; neler denmedi bizlere bu televizyonlardan..
kişisel hatalar olabilir, nihayetinde insandır. Muratı yakından tanırım, ülkesine aşık bir insandır.

kanal d kurban bayramında kurbanlar kesilirken çocuklara tv kanallarında göstererek izlettiren zihniyeti haklı olarak çocukların psikolojilerini bozacağını ve bu haberciliği kınadığını bas bas bağırırken, üzerine programlar yaparken ve hemen akabinde saddamın asılmasını veren tv kanalı olurken tepkinizi neden vermediniz?!

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ana haber bültenimi sunuyor bu adam :)
Bana siteni söyle sana kim olduğunu söyliyim misali olmuş bu.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
" İstikbalde dahi, seni, bu hazineden mahrum etmek
isteyecek, dahili ve harici, bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklal ve
Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde
bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin! ....... "

Bilmeyenler için söylim yukarıdaki yazı
ATATÜRK'ÜN TÜRK GENÇLİĞİNE HİTABESİ 'ne aittir...

http://www.ataturkiye.com/

Türkiye Laiktir Laik Kalacaktır... Hiçbir güç bunu bizler oldukça başaramayacaktır. İçimizde yaşayıp bu tarz emellerini gerçekleştirmeye çalışanlarda dahil...

Saygılar...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
arkadaşlar reklam kokan hareketler bunlar, habertürk kendi reklamını yapıyor işte AA da nasıl buna alet olur anlamam.

Seal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır yani benim anlamadığım Anıtkabirle Cami neden yanyana gelemiyormuş, zoruna mı gitmiş Habertürkün. Şiddetle kınıyorum şahsen. Hele bir de bu görüntülerden sonra eğer özür dilememişlerse yazıklar olsun.

Fıstık gibi çekmiş çocuk, ellerine sağlık o çocuğun

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seneye de Atatürk resmini koyun da sevinenler üzülsün demiş.Yine diyorum reklam kısmı da doğru ama bu insanları bölmeye çalışan kafalardır.Ben hem Dinimi hem Atatürk ü seviyorum.Ne olacak şimdi. Pis herif .İştte bende bu tip adamları sevmiyorum.Kimin adına bağırıyor acaba.
Kimseye kıyamam ama böylelerini görünce ağzını gözünü kırmak geliyor içimden.Ne zorluklarla fedakarlıklarla kurulmuş devleti nasıl geriyorlar.
Ama bu millet artık butip şeylerden sıyrılmasını biliyor.Bu insanları provake edenlere Türkiyenin hiçbir şekli hoşgelmiyor.Yeterki şuanki gücünde olmasın.Ama avuçlarını yalayacaklar.

saygılar..

Impetus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türk medyası pisliklerle dolu. ta tanzimattan beri satılmış kalemler en güzel köşeleri işgal eder. onlarin tek düsündüğü cepleri dir. etik mis, basın ahlak ilkeleri imis, milli manevi değerlermis hepsi yalandir bunlar icin. tek gercekleri vardir o da PARA. haberturk denen ortam ise basta başındaki adam(?) olmak üzere bu kesim medya calisanlarının bolca bulunduğu yerdir.

Ortamı bu sekilde geren dini de Atatürkü de kullanan, laiklikin arkasına saklanan bu tip insanlardan nefret ediyorum. Nefret kötü bisey biliyorum ama bunlara karsi baska bir sey hissedemiyorum, iğreniyorum bunlardan...

Bu kanal digiturkte kumandam ile haber kanallarını dolasirken sırf bunlara rastlamamak icin cnnturk ten sonrasina bakmiyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Yahu yine milleti mi kurtarmaya çalışıyorsunuz siz?

Milletinizi kurtarmak istiyorsanız boş gezmeyin ders çalışıp universiteye gidin ki belki ileride bakan / belediye başkanı olabilin. Brokrasinin içine girersiniz de birşeyler yaparsınız.

Ama işiniz gücünüz kahvedeki gibi boş konuşmak. Sıfır icraat var. Eminim tekrardan diyorum altını çizerek eminim ki e üzeri x in türevini bilmiyorsunuz ama devlet millet hakkında ahkam kesmeyi çok güzel beceriyorsunuz.

Bu ülkenin LAİK olduğunu legalpara ediyorsunuz ama bu LAİKliğe göre davranamıyorsunuz. LAİK ülkeler özgür ülkelerdir. Adam ne isterse düşünebilir. Fotomontaj olduğunu düşünmüş onu söylemiş.

Kaldıki Haber spikerleri kendi başına mı hazırlıyor sanıyorsunuz siz o haber programını. Daha bunu ayıracak akla sahip değilsiniz ki sunucuyu suçlamışsınız. Adama ne denirse o onu sunmak zorunda çünkü bu işten para alıyor.

Onu da bıraktık. Burası islam ülkesi değil. türkiyenin %40 ı müslüman %30 u hristiyan %10 u yahudi ve ya musevi geri kalan %20 si de hiç birşeye inanmayan insanlardan oluşur.

Nasıl oluyoırda herkes müslüman mış gibi bir genelleme yapabiliyorsunuz?. Şahsen o %20 nin içinde olan beni bu çok rahatsız ediyor.

Laiklik özgürlük ve saygılı olmak demektir. Herşeyi kendinize ve kendi dininize göre yorumlamayı bırakın artık. Burası Türkiye ve bu vatanda ne müslüman ne yahudi nede hristiyan diğe birşey yoktur. olamazda bu vatanda Türkiyeli vardır. saygı gösterin "bir müslüman olarak" değil "bir Türkiyeli olarak" konuşun.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Milletinizi kurtarmak istiyorsanız boş gezmeyin ders çalışıp universiteye gidin ki belki ileride bakan / belediye başkanı olabilin. Brokrasinin içine girersiniz de birşeyler yaparsınız.

Ama işiniz gücünüz kahvedeki gibi boş konuşmak. Sıfır icraat var. Eminim tekrardan diyorum altını çizerek eminim ki e üzeri x in türevini bilmiyorsunuz ama devlet millet hakkında ahkam kesmeyi çok güzel beceriyorsunuz.

Bu ülkenin LAİK olduğunu legalpara ediyorsunuz ama bu LAİKliğe göre davranamıyorsunuz. LAİK ülkeler özgür ülkelerdir. Adam ne isterse düşünebilir. Fotomontaj olduğunu düşünmüş onu söylemiş.

Kaldıki Haber spikerleri kendi başına mı hazırlıyor sanıyorsunuz siz o haber programını. Daha bunu ayıracak akla sahip değilsiniz ki sunucuyu suçlamışsınız. Adama ne denirse o onu sunmak zorunda çünkü bu işten para alıyor.

Onu da bıraktık. Burası islam ülkesi değil. türkiyenin %40 ı müslüman %30 u hristiyan %10 u yahudi ve ya musevi geri kalan %20 si de hiç birşeye inanmayan insanlardan oluşur.

Nasıl oluyoırda herkes müslüman mış gibi bir genelleme yapabiliyorsunuz?. Şahsen o %20 nin içinde olan beni bu çok rahatsız ediyor.

Laiklik özgürlük ve saygılı olmak demektir. Herşeyi kendinize ve kendi dininize göre yorumlamayı bırakın artık. Burası Türkiye ve bu vatanda ne müslüman ne yahudi nede hristiyan diğe birşey yoktur. olamazda bu vatanda Türkiyeli vardır. saygı gösterin "bir müslüman olarak" değil "bir Türkiyeli olarak" konuşun.

yine e üzri x eder :)
Bunu bilmek veya bilememek neyi değiştiriyor.Okul okumaya dediğim yok.Yazanların neler okuduğunu ne biliyorsunuz.İçlerinde sizden çok okuyanları varsa ?
Ülkenin din oranlarını nede çabuk çıkarıverdiniz.Bunları nerden öğrendiniz.
Hem %40 müslümaan %20 inanmayann sa neden çağunluk adına konuşulmak yanlış olsun siz demokrasiyi kabul etmezmisiniz.
Malum kişi arkasında kim olur olsun o çıkışlarını kağıda bakarak hazırlanmış birşeyden değil kendi hisleriyle söylemiştir bence .Ha kaldıki biri yazıp eline de vermiş olsa .İstemese okumaz .Olay memleket meselesi mi? Evet!! kesinlikle

Yıllarca Türk Kürt kardeş kardeş yaşarken birilerinin ara ara bozgunculuk çabalarına kulak asmamamız nedeniyle bu bozguncular miğde bulandırana kadar arttı ve artık rahatsız edici olmaya gerçekten ülkenin düzenini bozmaya başladılar ta bu anda tepki koymaya başladık.

Bu manada ülkeye hitap eden birisinin ortada yok yere bu kadar heyecanla insanaları eleştirip bir kesmi savunup hakları yenmiş haline sokup , kendince çığırtkanlık ve bence tahrik ayrımcılık bölücülük yaparsa..Her vatan evladı özgürce tepkisini göstermelidir.

saygılarr...

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birşey daha ekleemek isterim.Kendinizle baya bir çelişmişsiniz !
Spiker istediğini söylemekte özgür ama karşı savunma yapan değil.

ve Spikerle benzerliğinizde çok tuhaf (yoksa o musunuz :) )
Eminim tekrardan diyorum altını çizerek eminim ki e üzeri x in türevini bilmiyorsunuz
çok tuhaf .

BabaPanter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Kaldıki Haber spikerleri kendi başına mı hazırlıyor sanıyorsunuz siz o haber programını. Daha bunu ayıracak akla sahip değilsiniz ki sunucuyu suçlamışsınız.

Üslubunuz çok ağır bence, siz iyi eğitimli olabilirsiniz ama bu diğer üyeleri küçük görmeyi ve aşağılamayı gerektirmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5