İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Habertürk özür dileyecek mi?

D

Dot Net

Misafir
Milletine mi bağlısın? Banane, git kendi içinde yaşa

bence burası çok hoş değil. çünkü milletine bağlı olmak bir özveri değil bir zorunluluktur. önemli olan bunun derecesini ayarlamaktır. yanı kafatasçı olmadan milletini sevmeli ve kişisel çıkarların yanında milletin çıkarlarıda düşünülmelidir. dolayısıyla milletine mi bağlısın? git kendi içinde yaşa demeni doğru bulmadım ama yıne de saygı duyuyorum görüşlerin hepsine. tek ricam konuya mesaj yazan arkadaşlar birbirlerinin değerlerine ağır sözler sarfetmesin.

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kafalarına 1 kilo jöle sürüp tv ye çıkıp atıp tutmaktan başka birşeye yaramıyorlar. jöle beyinlerinide çürütmüş anlaşılan :)

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öyle bir milletiz ki, sataşmak istemiyorum deyip neye bağlıysan bağla banane, git kendi içinde yaşa dememe bile sataşıyorsunuz. Orada saydıklarıma bende bağlıyım. Fakat ben sadece kendi fikirlerimin doğru olduğunu söylemiyorum çoğunluğun yaptığının tam aksine. "benim bildiklerim doğrudur" düşüncesindeki insanlardan da nefret ederim. O senin kendi görüşündür. Sen dindar ağırlıklı bir ailede yetişirsin, onların doğrusu sana doğru gelir. Sen millet sevgisi daha ağırlıklı olan bir ailede yetişirsin, onların doğrusu sana doğru gelir. O yüzden yeter artık... Yok habertürke b.k atmalar, yok onları aşağılamalar. Böyle bir şey yaşanmışsa yaşanmış. Herkes sırayla habertürkü lanetlese ya da dalga geçse ne olacak? Karşı tarafın açığını yakalayınca hoşunuza mı gidiyor? Hemen saldır! ..

Ha unutmadan, hani % 90 kanal 7 ve samanyolu haberlerini izliyor çünkü en iyi haber yapan onlar demiştiya. Sanırım kendisi NTV'yi katmadan söyledi bunları. Zira bu ülkede yayın yapan kanallar arasında en iyi haber yayını bence NTV'dedir. Bunun aksini düşünenlerde "kendi doğrularını" göstererek reddedebilir.

DOT NET; Orada tüm inançları yazmışım. Sen gidip millet ile alakalı durumu mu göz önüne alıyorsun? O şekilde düşünürsen burası müslüman ülkesi, ona da bağlı olması sorumluluktur?? (Kendi adıma konuşmam gerekirse milletime bağlıyım evet, orada zaten bağlı olmadığıma işaret eden bir cümle geçmiyor.)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tartışma Haberturk ün marifetleri ile çıktı siz onu da elit kategorisine soktunuz :)

NightPrince2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tartışma Haberturk ün marifetleri ile çıktı siz onu da elit kategorisine soktunuz :)

Burada HaberTürk denilen internetsiz de spam yapılabilir felsefesini günümüzde yaşatmaya çalışan Bir Televizyon Kanalı nın derin çizilmiş karizmasına gülmekle meşguL oLmamız gerekirken, konu nerelere gelmiş.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
süper bir acı bulmuş yaa nasıl akıl etti acep güzel cıkmış fotograf..

spikerde sanırım montajlama konusunda hiç bilgisi yok sanıırmın hemen montaj oldugunu idda ediyor.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) evet bu tip işlerde zaten bir çok bilen emindir bir de hiç bilmeyen ! AZ buz bilen çooğu zaman doğru seçeneği bulur .:)

saygılar..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5