İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haberyum.com satılık (paypal kabul olunur)

aooksar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doldurulması zorunlu alanlar
İstenen minimum fiyat: 550 ytl
Domain Kayıt Tarıhı :30-Nov-2005
Sitenin açılış tarihi: domaın eskı ama bu halı 30 aralık 2007
Kategori, sitenin içeriği nedir:haber sıstemı
Günlük hit sayısı, kaynak link: 500+ yenı halıyle son 1 ayda
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: evt komple satılık sınırlama yok
Hosting dahilmidir: hayır
Banlı olduğu sponsor varmı:hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: script sıteye ozel
Yazılım Lisans sonlanma zamanı: yok
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..: yok

Doldurulması opsiyonel alanlar
Site adresi:www.haberyum.com
Satma nedeni (opsiyonel): ilgilenememek

Satıcının eklemek istediği notlar:

Scriptin BU halin sadece bu domaın ıcın hazırlanmıstır.(botlu) baska hıcbır kullanıcıda yoktur.
daha once haber scrıptı tanıtımında kullanıyordum. bundan once superonlıne ın oldugunu bılıyorum. bu ayın basında haber sıtesı yapmak ıstedım. ama habercılık zor ve zahmetlı bır ışmiş, dolayısıyla bızı astı tabıkı. domaın uzun suredır bende artık degerlendırılemsını ıstıyorum.

havale paypal odemelerını kabul edıyorum acık arttırma olarak satıyorum. directı de bulunan bır domaındır.

suankı scrıptın ozellıgı haberlerı kendı botu yardımıyla toplaması. suan 2 yerden haber topluyor. ancak ajanslara uyelık sonrasında rahatlıkla buyuyebılecek bır sıstem. botlardakı ayarlamaları satıs sonrasında alan arkadasa yaparım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5