İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hadi diğer siteler neyse de bu sitede de olmazki ama?

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.medyumalidegermenci.com/ arakdaşlar bu hocayı tanırsınız televizyonlar dan sitesini kim yapmıs sa alta doldurmuş gizli sayfaları ve google indexlemiş.. alakasız sayfalarda sitesi cıkıyor.sanırım bundan lendisinin haberi yok.yakışı kalmaz kendisine :)

D

dnturkey

Misafir
yok la adı üstünde medyum dion ha :) google ı çarpar walla...

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
k.ıçımın medyumu hepsi cırt, bir tek medyum keto var adam akıllı:) ne dayak yemişti:)

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hmmm bu sahis hakkinda (ve ailesi icindeki bir kisi) birseyler biliyorum fakat soylemem :D Televoleye cikariz, sonra sen cektin bu videoyu diye mahkemelerde surunup, malum yerlerden fotograf cekerler falan :D Neyse kandil daha fazla karistirmayalim.

B

blade1978

Misafir
hdogan' Alıntı:
Hmmm bu sahis hakkinda (ve ailesi icindeki bir kisi) birseyler biliyorum fakat soylemem :D Televoleye cikariz, sonra sen cektin bu videoyu diye mahkemelerde surunup, malum yerlerden fotograf cekerler falan :D Neyse kandil daha fazla karistirmayalim.

sen karıştırmıyorsun ki hocam medyum karıştırıyor :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5