İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hadi Facebookcular Seyirci olun :)

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Facebook üyeleri buyrun sizler için yazdığımız application a üye olun. Olunda arkadaşlarınıza yollayın. Yollayında kim hangi diziyi daha çok seviyor. En çok hangi dizi izleniyor onu görelim :p ona göre dizi izleyelim.

Buyrun
Aplication Adı : Seyirci
Aplication Linki : http://apps.facebook.com/seyirci/

üyeliğinizi ve davetlerinizi bekliyorum. kocaman sevgiler iyi seyirler :p

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
dizileri seçip gönderdiğimde bu hatayı verdi

Fatal error: Uncaught exception 'FacebookRestClientException' with message 'Feed publication request limit reached' in C:\AppServ\www\seyirci\inc\facebookapi_php5_restlib.php:1365 Stack trace: #0 C:\AppServ\www\seyirci\inc\facebookapi_php5_restlib.php(154): FacebookRestClient->call_method('facebook.feed.p...', Array) #1 C:\AppServ\www\seyirci\inc\sql.php(106): FacebookRestClient->feed_publishStoryToUser('Dizi Eklediniz.', 'Arka Siradakile...') #2 C:\AppServ\www\seyirci\file\diziler.php(7): dizi_ekle('185', '609070889') #3 C:\AppServ\www\seyirci\inc\sql.php(71): include('C:\AppServ\www\...') #4 C:\AppServ\www\seyirci\index.php(24): tema('diziler') #5 {main} thrown in C:\AppServ\www\seyirci\inc\facebookapi_php5_restlib.php on line 1365

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uf ya :D şu story ekleme olayı hatası :) hemen kaldıralım bare napalım

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
öyle yapıp üye olmamızı istemekle olmaz makale bekliyoruz nası yaptığınla ilgili:D

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şole bikaç tane daha yapiim sonra anlatırım :p

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sadece üye olmak yetmez :p arkadaşlarınızıda davet edin :)

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
developers.facebook.com :p orada herşey var yaf =) tam döküman isterseniz bikaç bişi daha yapcam onları yapınca yazarım

Çok iyi ingilizcem yok ayrıntılı türkçe döküman yazsan iyi olabilir hem senin içinde iyi bir tekrar olur ;)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
millet catır catır kuruyo valla tek ben mi yapamadım:D Dizi düşüncesi güzel okadar dizinin olduğunu bilmiyodum mesela

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
helal olsun ne diyelim
gayet kullanışlı

uygulamanın adını koymakmı daha zor
yoksa aklına gelen facebook uygulamasını geliştirmekmi?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
isim bişey değil. önemli olan aklına geleni geliştirmek. ismi ne olursa olsun uygulama güzel ve kullanışlı ise hızlı tutar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5