İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haftalık Ödeme Kanıtlı Yüksek Kazanç (Yetişkin&Normal Siteler için)

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba Arkadaşlar size anlatacagım site ile yeni tanıştım 3 haftalık test etmemle birlikte bol kazancı sizlere anlatacagım,Güven ile referans verdigim ilk ve tek konudur lütfen baştan sona okuyalım...

Bırakın Siteleriniz para yapsın , normal blog yada yetişkin içerik sahipleri bu işe çooook sevinecek.

Adsensem olmadıgı için zaman içerisinde farklı yollar denedim Türk yabancı pts ,ptc ,ptp bir süre maceram oldu ama bu denedigim sistem kadar kazandıranı görmedim.

Sistemden de bahsedeyim ,

Ülke ip'lerine göre kazanç saglıyorsunuz, 1k TR hit'e min günlük 3 ile 6 dolar arası kazanç saglıyorsunuz

Ödemeler her pazartesi paypal ,paxum ,redpass yada banka hesabınıza transfer ediliyor.

Bunların yanında isterseniz istediginiz ülkeden kazandıgınız paraları ziyaretci olarak çekebilir yada reklamlarınızı tıklama bazlı onbinlerce sitede gösterebilirsiniz...

Güven ve tecrübe çok önemli oldugu için ister normal sitelerinizde ''Mobile Traffic'' kullanarak 1 haftada domain ,hosting vb ,isterseniz yetişkin içerikli sitelerinizde tıklama bazlı reklamları göstererek sizleride memnun edicek derecede para kazanmaya başlıyabilirsiniz.

Publishers kısmından anında onay beklemeden site ekleyebilir , envayi çeşit reklam alanı yaratıp çerceve renk kenar kafanıza göre belirledikten sonra kodunuzu sitenize ekleyip yüksek kazanç elde edebilirsiniz.Normal Blog Sahipleri Yüksek KAzanç için sadece Mobile Reklam Secenegini eklemeliler.

nzgk3.png

Bir diger süper olaysa trade bölümünde sistemin sizin sitenizden gösterimlerini trade bölümünde reklam kazancı olarak belirlemesi günlük dilimler ile sizlere göstermesidir.Bunuda Publisher/Plugs bölümümüze girerek kendi thumb reklamımızı ekleyip kazançlarımıza hiç birşey olmadan farklı sitelerde reklamlarımızı yayınlamamızı saglıyor.Ve bir sürü özellik...

Kazançlar hergün 12:30 da bir önceki günün hesabı panele yansıyarak gerçekleşiyor. Şimdi de ödemeleri görelim,
nzgxv.png

Görüldügü gibi 2. ödeme bugün hesaba geçicek dün panele yansıdı.

paypal ödemesi,
nzh0v.png

Site hit bilgileri ,
nzh4f.png

Türk sitelerinden malesef lira bazlı çok az kazanırken neden dolar bazlı kazanmayayım? sayımlarıda tıklama oranlarıda gayet memnun edici...

Bu Ayın Kazanç Tablosu
nzhgq.png

2. Ödeme Bugün Geldi
p1j5z.png

Paypaldan Bankaya Transfer 4 gün içerisinde Gerçekleşti
p4tdb.png

Buda Diger Bir Forumda Beni plugrush kullanmaya ikna eden arkadaşın kazancı
p4tht.png

Fazla afili yazamam konuşamam güven herşeydir , bugünden itibaren tüm sitelerime ekliyecegim.Normal blog sahipleri ''Mobile'' reklam ekleyip süper kazançlar elde edebilir yetişkin site sahipleride tıklama bazlı mükemmmel kazançlar elde edebilir.Deneyin farkı göreceksiniz...

Refimden üye ol hepberaber kazanalım refsiz üye ol :) refimden üye olanlar id'leri ile pm atarsa yerleşim/kazanç hakkında daha fazla yardımcı olabilirim.Ayrıca sistem ile ilgili tüm sorularınızı pm olarak atabilirsiniz.

gerard

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Plugrush ,Reklam verenler için minimum tutarda ödeme ile Türkiyede gittikce popülerleşen ve günlük gösterim oranları 10 milyonları aşan gösterimlerle reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz....

yayıncılar için ise maximum oranda kazançlar vermeye devam ediyor... plugrush hakkında sorularınızı konu içi yada pm ile sorabilirsiniz...

slowblow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben bu sitede birtürlü onay alamadım sitemi onaylayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum anlamadığım birşey var

en üstte sağda 0 dolar yazıyor

Pending Payouts da 65 dolar para çekmeye giriyorum bakiyeniz yok diyor bekleyen ödeme ne alaka onu çözemedim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5