İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haftalik On -Onbeş milyon

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yav

silenceofdarkness' Alıntı:
bozacinin şahidi şıraci zaten malatyali

diger geyikci sahis seninde siten nasil site anlamadim gunde 4000 hitin var
bu yüzden bant genişligin dolmul olmalii senin ki 100 mg bantwith in siten acilmiyor ay başlarinda bir aciliyor o zamanda ceklerin oldugu bölüm çalışmıyor bumudur hizmet
bırakınız efendim yüzlerce dolar palavrasini bu işlerin nasil yürüdügünü herkes bilir kimse hiç bir enayi olmayan kuruluş kazanmadan para dagitmaz e mail oku para kazan şirketleri e mailldeki ürünü satin alacaginiz varsayimi ile hareket eder reklamini yaptırır ama satamaz ise birşeyler batan parada dagitmaz

her mesaja bes sent diyor webmasterlara yonelik reklamlar yapıyor ordan kazanamaz ise sana nasil bes sent odesin herkes de para kazanmak için giriyor hiç harcayim diyen yok

benim hiçbir zaman trafik sorunum olmadı sadece sunucu kaynaklı 1 gün sitem kapalı kaldı ! Lütfen bir şeyler söylerken iyice araştırmasını yap da konuş derim. Arama motorlarının nasıl para kırdıklarını çümle alem biliyor! Bugün google adsens denilen bir olay var bunu da mı inkar ediceksin! Benim söylediğim şirket dünyanın büyük arama motorlarından biri ve şu anda 50.000 üyesi var sponsorluk anlamında! bu bakımdan iyice araştırma yap şirketin sitesine gir benim siteye gir ne yazıyor ne diyor iyice bi öğrende bari bilgili bir şekilde muhabbetimizi yapalım!!!!

Kör topal yalan yanlış ortaya saçmalıklar atma!!! Bir şeyi öğren ondan sonra gel!!! Site arama motoru!!!!!!!!!!!

TAMAM MI KARDEŞ!!!!!!

MR MANSON,
Sana da matematik konusunda yardımın için teşekkür ederim hatayı düzelmişin!!! sağol :)

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bakıyorum girmeyeli kim kimin avukatı olmuş belli degil neyse uzatmayalım referrer reklalarınıza devam edin siz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5