İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haftalik On -Onbeş milyon

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben burayi yeni buldum ve az önce üye oldum ve mesajlardan gördügüme me göre herkes mail oku yazı yaz bilmem tıkla mıkla para kazan diye birşeyler sacmalamiş yaklaşık dört aydır gittigidiyor la calişiyorum ve ben haftalık 10-15 milyon paramı vergileri kesildikten sonra banka hesabimda buluyorum cok da rahat temiz bir para bence yabanci sitelerle ugraşmayın her zaman en temiz para yerli büyük sitelerden gelir size bir tavsiye .

isteyen burdan üye olabilir sorularınız cevaplarim .mailim [email protected]

http://www.gittigidiyor.com/affiliate/affiliate.php?re_id=1560

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness' Alıntı:
ben burayi yeni buldum ve az önce üye oldum ve mesajlardan gördügüme me göre herkes mail oku yazı yaz bilmem tıkla mıkla para kazan diye birşeyler sacmalamiş yaklaşık dört aydır gittigidiyor la calişiyorum ve ben haftalık 10-15 milyon paramı vergileri kesildikten sonra banka hesabimda buluyorum cok da rahat temiz bir para bence yabanci sitelerle ugraşmayın her zaman en temiz para yerli büyük sitelerden gelir size bir tavsiye .

isteyen burdan üye olabilir sorularınız cevaplarim .mailim [email protected]

http://www.gittigidiyor.com/affiliate/affiliate.php?re_id=1560
ben burayi yeni buldum ve az önce üye oldum ve mesajlardan gördügüme me göre herkes mail oku yazı yaz bilmem tıkla mıkla para kazan diye birşeyler sacmalamiş
Kardeşim tavsiyen için sağol,ama mesaj yazarken karşındaki insanların fikirlerine(ne kadar kötü olursa olsun) saygı göstermen gerekir,buraya yeni gelen 1-2 kişi ,siz şunlarla uğraşıyorsunuz onlardan birşey olmaz ben bunları yaptım şöyle böyle vs. gibi laflar kullanıyor,kendi yolun için başka fikirleri kenara atma,azıcık saygı gösterirsen insanlarda sana karşı cevap yazarken saygılı davranır,burada ayda 10$ kazanan da var 100 lerce dolar da,kendi fikrin için sağol kardeşim sende kalsın.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence saygisizlik yaptigimi düşnmüyorum bu yerde ve cok iyi bildigim bir şey warsa burda oyle para kazanan altt tabakadan kimse yok kazan varsa oda paraforum para siteleri acan uyanıklardır yoksa 170 dolarlık cekmiş yuz dolarlık cekmiş bunlar tuzak milletide boşa oyalıyorsunuz bence

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence saygisizlik yaptigimi düşnmüyorum bu yerde ve cok iyi bildigim bir şey warsa burda oyle para kazanan altt tabakadan kimse yok kazan varsa oda paraforum para siteleri acan uyanıklardır yoksa 170 dolarlık cekmiş yuz dolarlık cekmiş bunlar tuzak milletide boşa oyalıyorsunuz bence
yorum yapmıyorum,kimin ne kadar kazandığı kazanmadığı da beni ilgilendirmez,ben kendi ödemelerime bakarım,kimseye birşey ispat etme zorunluluğuda yok,bu forumda çok iyi para kazanan 2-3 kişi var ve forumdaki mesajların bir bölümünü okursan kimin ne olduğunu anlarsın,para kazanmak için internet kullanılmaz yalnız interneti kullanırken para kazanılır bu sadec web sitesi olmayanlar için söylüyorum,tespitin doğru sana hak veriyorum,ama başta söylediğin saçmalemış kelimeleri herkese dokunuyor,yazarken en azından daha dikkatli yazmanı tavsiye ediyorum zaten 2-3 gün daha buralardayım ondan sonra belki daha uğramam,para siteleri açan uyanıklar demişsin, bilki en az 3-4 tane uyanık var site isimleri? bende kalsın okey, anlaştık sanırım

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Krake ye katiliyorum
Bu foruma her gelen kendini internet uzmani saniyor.

Hem haftalik 10-15 milyon hicbirsey. Para ama vakit harcamaya deymez bence.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bazi seyleri gormek için internet uzmani olmak gerekmezki hotweb sende yenisin burda ama dunyadan haberin yok senin
hem onbeş milyon hiç bir zaman alamadigin bir paradan daha güzeldir bence

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site neden ing. benim ne kadar kazandığımı bilenler var,ben en az 30 ptc 10 ptr vs. haftada 1 gün bunlara takılıyorum ve 6 ay da ityi para ediyor,site neden ing. soracaksan google nin reklamını alamk için ing. yaptım, ve de bu gün itibariyle kabul edildim,2 gün sonra yeni bir yüzle google' vs. ekleyeceğim, zaten google nin ödeme olayı kesin,site acaip demişsin falan,sen o siteyi küçük görme günlük tekil hiti en az 500 civarında ve sadec başlangıç,birçok link değişimi falan yapıyorum 2 gün sonra çok daha fazla sponsor olacak,ayrıyetten yabancı 2 sitenin de reklamını aldım 1 aylık,onları da yayınlayacağım,reklam olayı iyi kesin baştan ödeme olayı yapyorlar,bu arada kardeşim ne o zoru görünce vin diyorsun,zor ne senin anlatmak istediğin şley ne?konu iyice saptı,Tr. online satış olayından az kazanılıyor,haftada kazandığın 15$ civarındaki paranın 2 katını ben 2 günde kazanıyorum,üstelik sadec bu işe akşamları takılıyorum,sana başarılar kardeşim,sen satışlara devam et,kolay gelsin

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
benim satişta felan gözüm yok referrerime üye olanda saolsun olmayanda benim sadece bu cekim geldi kekim geldi felan gibi ibarelere karşıyım yok öyle bir şey
sende kazaniyorsan helal olsun zati bir referrircilar kazanir böyle işler bunu hepimiz iyi biliyoruz sanırım iyi kazanclar sana

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tartismaya girmek istemiyorum.
sende haklisin silenceofdarkness. Ama sadece bir seyi duzeltmek istiyorum. Ben belkide bu forumun en eskilerindenim. Taa 2001 yilindan beri takip ediyorum. O zamanlardan bir ayhan vardi simdi hala var. O zaman iyinet forumu baska bir software kullaniyordu, sonra phpbb sonrada simdiki vbulletine gecince, benim hesabim kayboldu. Sonrada sadece forumu okudum uye olmadan.

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
en sonunda ikimiz de yola gelerek anlaştık sanırım,ya benim sana kızdığım nokta ilk mesajında hemen milletin yaptıklarını boş iş olarak görmen belki genele baktığında doğruluk payı yüksek ama ,bu işi gerçekten güzel yapanlarda var,ref. olayı çok önemli, yab. ref bunların bir çoğu özel üye dahi oluyor,benim limit dold. çoğunda ref kazandıkları toplamı benden fazla onun için de site ing.,ve reklam olayıda var tabii,üye olduğun siteyi kendi ref. reklam yayınlatırsan oldukça iyi alt üye toplayabiliyorsun,ve kazancında kısa sürede eline geçiyor,....... umarım çekin linki ni gördün,sana da başarılar,inşallah arzu ettiğin yere gelirsin arkadaşım sağlıcakla..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
eywallah saol varol bu işler boyle heryerde rekabet war
sitenin ingilizce olmasi gercekten önemli aslinda cunku daha buyuk bir hedef kitle var karşında türkce olunca ne kadar etkili olabilicek benimde bir ingilizce site projem war ama araştiriyorum bakalim nasil olucak başarilar sana bu yolda selametle

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biraz Emeğe Saygı!!!!

Yukarıdaki yorumunu okuduğumda hayret ettim. Niye mi? İnsanlar hakkıyla kazandıkları çekleri diğerleriyle paylaşıp; kazançlarını ortak etmek için çabalıyorlar ve sen bunlara tuzak diyorsun!!!

170 $ lık çek lafın bizeydi sanırım. Ama lafı ettiğinde gelen çeki görmemişsin sanırım !! İnsanların hedefi ne olursa o kadar başarırlar. Senin Haftada 15 Milyondur, Ayda 45 Milyon ! Benim ise haftada 65 Milyon; Ayda 255 Milyondur!!!

Şu anda bizim üzerimizden üye olan bir site 2 günde senin bir haftada kazandığın paranın iki katını kazandı bunu da bilmen gerekir !!!!

Bir de öyle alt tabakadan kazanan kimse yok demişsin! Evet haklısın ama bizim de bir zamanlar hitimiz günlük 10 du !!! Ama hedefler olunca şu anda 4000 tekil hite ulaştık !!

Bence biraz emeğe saygı göstermen gerekir ve hep kendini değil biraz da kıskançlık yapmadan diğerlerinede saygı göstermeyi bilmen gerekir!!!!!

M

malatyasporlu

Misafir
hem krakeye hemde hotweb kardeşimin 2. cümlesine sonuna kadar katılıyorum

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bozacinin şahidi şıraci zaten malatyali

diger geyikci sahis seninde siten nasil site anlamadim gunde 4000 hitin var
bu yüzden bant genişligin dolmul olmalii senin ki 100 mg bantwith in siten acilmiyor ay başlarinda bir aciliyor o zamanda ceklerin oldugu bölüm çalışmıyor bumudur hizmet
bırakınız efendim yüzlerce dolar palavrasini bu işlerin nasil yürüdügünü herkes bilir kimse hiç bir enayi olmayan kuruluş kazanmadan para dagitmaz e mail oku para kazan şirketleri e mailldeki ürünü satin alacaginiz varsayimi ile hareket eder reklamini yaptırır ama satamaz ise birşeyler batan parada dagitmaz

her mesaja bes sent diyor webmasterlara yonelik reklamlar yapıyor ordan kazanamaz ise sana nasil bes sent odesin herkes de para kazanmak için giriyor hiç harcayim diyen yok

M

malatyasporlu

Misafir
valla kardeş sana bişey diyeyim

sen bu kafayla işin zor

ciddi söylüyorum kesinlikle

sakın bana yazdığın o şıracı kelimesine kızdığımı sanma

eyvallah senin görüşün

ama senin kimseye saygın yokki..

yani bak basit bir konuyla forumu kirletmeyi başardın..

tebrikler

kendine iyi bak...

aliunalcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baba Bırak YA

baba uğraşma şununla ya insanlar layık oldukları gibi yaşarlar!!!

Arkadaşım ilgili konularıma gir Updated le ilgili kimler görmüş çekleri kimler görmemiş anlarsın!! burada insanların emeğiyle oynama bari çekler gözükmüyor diye!!!!

Sana daha yazmicam çünkü muhabbet edilecek adam değilsin :)

http://www.geyikoloji.com/includes/images/temmuzcek.JPG

Al ayrıyetten bunu gözüne sok! Sitede bulamadıysan çeki burada görebilirsin !!!

hehehe!!!

M

MrManson

Misafir
aliunalcik' Alıntı:
170 $ lık çek lafın bizeydi sanırım. Ama lafı ettiğinde gelen çeki görmemişsin sanırım !! İnsanların hedefi ne olursa o kadar başarırlar. Senin Haftada 15 Milyondur, Ayda 45 Milyon ! Benim ise haftada 65 Milyon; Ayda 255 Milyondur!!!

eğer haftalık/aylığa bölmüşşsen

haftada 15 ayda 60
haftada 65 ayda 260

eder..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5