İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hakaret videolarına karşı video yapanlar !

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim çok rahatsızlık duyduğum bir konu var , Tamam çok iyi çok hoş karşılık videoları yapıldı fakat ..
ATAmıza yapılan videolara karşılık video yapanların videolarına Kemal G.. Türk yazmaları ! bundan çok rahatsızlık duyuyorum ! adam gibi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK yazıp videonu koysana . Bir yabancı olsam aklıma ismi Kemal G.y Türk olarak yerleşir ATAmızın , o kadar çok video var ki o rahatsız oldugum şekilde başlıklı...

Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
aynı şey benimde dikkatimi çekmişti ve sizle aynı fikiri paylaşıyorum. biz o videoların içeriğini bilsekte, başka biri içeriği anlayamayabilir.

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37

bu videoya tepki olarak "no comment" değilde "yorumsuz" deseydin, çok daha mantıklı olacaktı bence. bizim yani türklerin atasına yapılan hakarete, türklerin olduğu bir yerde, türkçe cevap verilmeli diye düşünüyorum.

diğer yandan, bu tarz videolarla ilgili artık ciddi bir müdahele gerekiyor. bu kişilerin ip adresleri youtubedan alınıp hukuki yollarla gerekli cezaların verilmesi gerekli. youtube'u kapatmayı çözüm bilen yöneticilir umuyorum ki en kısa zamanda bu kişilere ulaşıp gerekli yaptırımı uygularlar.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
bunlar bizim yumuşak karnımızı , buldular , bizi kızdırmaya , dünyaya işte türkler bu kadar kötü , demeye dedirtmeye uğraşıyorlar bence.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu videoya tepki olarak "no comment" değilde "yorumsuz" deseydin, çok daha mantıklı olacaktı bence. bizim yani türklerin atasına yapılan hakarete, türklerin olduğu bir yerde, türkçe cevap verilmeli diye düşünüyorum.

diğer yandan, bu tarz videolarla ilgili artık ciddi bir müdahele gerekiyor. bu kişilerin ip adresleri youtubedan alınıp hukuki yollarla gerekli cezaların verilmesi gerekli. youtube'u kapatmayı çözüm bilen yöneticilir umuyorum ki en kısa zamanda bu kişilere ulaşıp gerekli yaptırımı uygularlar.

Merhaba,
Biz videolara tepkimizi herkezden önce gerek konu açarak gerek ise protesto ederek verdik. yorumsuz no comment degişmiyor artık bizim insanlarımız için bu yüzden sade ve sadece bunu yazmak ile yetindim.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
atatürk sadece türkiyede yaşamış ve türkler tarafından bilinen bi sır diğil. celallenip kızmaya gerek yok. tüm dünyadaki insanlar onu tanıyo ve nasıl biri olduğunu türkiyeye neler kattığını biliyo. türklerin böyle insanlara tepki vermesi sinirlenmesi zaten onun istediği şeydir. bunu yapmak mantıklı ve doğru olan diğil.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5