İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hakiki Gaziantep Baklavası ve Fıstık Ezmesi

MicroChip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet'te aktif değilim fakat r10 daki iTrademe ve konudaki satış potansiyelime bakarak emin olabilirsiniz.

baklavaxw0.jpg

Baklavanın kilogramı 25 ytl. (Paypal: 25$) (Çok kalitelisini isterseniz 40 ytl (Paypal: 40$))

fistikezmesikmc0.jpg

Fıstık ezmesinin kilogramı 35 ytl. (Paypal: 35$) (Üst kalite isterseniz 45 ytl (Paypal: 45$))

fistikxv9vn3.jpg

Kuru antep fıstığının kilogramı 25 ytl. (Paypal: 25$) (Üst kalite isterseniz 35 ytl (Paypal: 35$))
Tuzlu ve tuzsuz seçeneklerimiz mevcuttur!

Kargo masrafı size aittir(yurtiçi kargo)..Taze kaliteli müthiş tadı ile evinize ulaştırılır.Yolda falan deforme olma olasılığı yok (bir kutu içerisinde yolluyoruz). Ürün kalitesine göre fiyatı normaldir çünkü herşey yerinde güzeldir.Örneğin Maraştaki dondurma ile atıyorum Ankaradaki dondurmanın fiyatı ve kalitesi bir değildir. Yediyseniz bilirsiniz zaten. Sipariş vermek isteyenler PM ile ulaşabilir.
Yurtdışına gönderim başlamıştır. (Dünyanın her yerine gönderim yapıyoruz!)
Ödeme: Yapı Kredi Bankası Eft/Havale yada,
PP: [email protected] (iTrader'i 5 ve üzeri olanlara pp satışı yapılır)
Pp ile ücreti yolladıktan sonra PM yada MSN ile irtibata geçerseniz işimiz kolay olur.

7/24 Telefonum:
05556907444
Sipariş vermek yada soru sormak için arayabilirsiniz.
(sms ile de sipariş alıyoruz)

Seza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10 da çoğu arkadaş aldı :) Dediklerine görede tadı şahaneymiş (alacaklara duyrulur)

Ayrıca MicroChip Güvenilir bi arkadaştır çekinmeden alabilirsiniz :)

Hayırlı Satışlar !:)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
İletişim bilgisi olarak cep telefonu değilde firma ile ilgili bilgileri verirseniz daha iyi olacaktır.
Bu şekilde anladığım, G.Antep'tesin ve sipariş olduğunda baklavacıya gidip sipariş kadar yolluyorsun. Baklavalarına yada yaptığın işe lafım yok ancak ticaret yapıyorsun ve kurallarını gözardı ediyorsun izlenimi var.
Yer sağlayıcı ve hostcu gibi bir durum oluyor bu da.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Birkaç soru sorabilirmiyim.

1. soru baklavalar sizin kendi imaimalatınızmı
2. soru resimdekilere benzermi yolluyorusunuz sadece yoksa bunların çeşitleri varmı
3. soru kalitelisiyle diğerinin tam farkı ne
4. soru kargo fiyatı her kg için nekadar

Simasher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar r10'da çok alan oldu ve alanlar memnun baya.Bende alıcam fakat bir türlü kendimi ayarlıyamadım sende her tarafa şöyle resimli resimli açma açken yakalıyorsun hep :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bide paketledikelri resimleri görsek güzel olcak bi arada ben almayı üdşünüyorum ama aldınmı fazla alcanki değeri olsun.

Benim asıl merak ettiğim şu yukardaki gibi yuvarlak bi baklava yapıyorlar şerbeti falan hafif fıstığı bol oluyor onlardan varmıdır acaba

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Gördümde hayatımda ilk kez

webmaster forumunda baklava satanı gördüm :))

konunun kendisi bile tatlı inşallah baklavalarda tatlıdır
Harbi Çok pis Canım Baklava çekti
bende en kısa zamanda

www.dearshell.net sitesine Hosting alana baklava hediye :)) bölümü açacam :)

bu arada hayırlı satışlar

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hocam hayırlı satışlar :D ama bence resmi koymasan daha iyi olurdu şimdi canım çekti kargoyla gelene kadar hevesim kaçar ben bi koşu pastaneye.. :p:D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
webmasterlıkta işler kesat galiba biri katalog vs. satar diğeri baklava satar :D
bende çanakkale den domates satacam sonunda :p
ve iyinet böylelikle dev bir barter mekanı olacak :D

MicroChip

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birkaç soru sorabilirmiyim.

1. soru baklavalar sizin kendi imaimalatınızmı
2. soru resimdekilere benzermi yolluyorusunuz sadece yoksa bunların çeşitleri varmı
3. soru kalitelisiyle diğerinin tam farkı ne
4. soru kargo fiyatı her kg için nekadar

1-Anlaşmalı olduğum bi tesiste üretiliyor.
2-Resimdekilere benzer fıstıklı baklava şeklinde yolluyoruz.
3-Üst kalitede kullanılan ürün miktarı, sulama ve bakım şartları, kullanılan malzemenin kalitesi gibi durumlar söz konusu.
Genelde misafir'lere ikram durumlarında isteniyor. Onun dışında piyasadaki diğer ürünlere nazaran yine kaliteli olan normal baklava yada ezmeden yolluyoruz.
4-10 ytl civarı.

Dünkü siparişi yollarken çektiğim 1kg. baklavadan bir görüntü. Tam kıvamında ve lezzetinde.
sdasdcd8.jpg

-------

Bikaç gün foruma bakamadım üzgünüm. Sorularınız varsa tek tek cevaplayabilirim. r10'daki satış potansiyeli devam ediyor. Sizde lezzetine bakmak isterseniz PM ile ulaşın lütfen.

WHooBAY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eline sağlık hayırlı işler ama gıda işi bu. Dikkat lütfen

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bende forum da pırlanta satcam he :D
Gell karatı 50 K $ :D gelllll

Dostum Allah yolunu açık etsin aman esnaf ol sözünden cayma 100 gr fazla ver ama eksik gönderme kaliteni bozma bu sayede hep sen kazanırsın...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5