İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hakkindabilgi.com yazı başına 5 ytl ödüyor!

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye'nin about.com'u olmaya aday olan www.hakkindabilgi.com size uzmanı olduğunuz alanda içerik hazırlayarak alt sitelerden birinin editörü olma ve para kazanma olanağı sağlıyor.

Aşağıdaki gibi yüzlerce subdomain açılarak her konuda özgün içerik hazırlayan herkese ödeme yapılacak:

- universiteler.hakkindabilgi.com
- meslekler.hakkindabilgi.com
- cinsellik.hakkindabilgi.com
- ihaleler.hakkindabilgi.com
- ozellestirme.hakkindabilgi.com
- avrupabirligi.hakkindabilgi.com
- nba.hakkindabilgi.com
- formula1.hakkindabilgi.com

İlk açılan sitemizi http://mortgage.hakkindabilgi.com adresinde görebilirsiniz. Bu sayfada göreceğiniz "Mortgage başlayınca kiralar artacak mı?", "Mortgage ile konut kredisi arasındaki fark nedir?" gibi alt sayfaların hepsi editörümüz tarafından farklı kaynaklar (online ve offline) derlenerek hazırlanmıştır.

Yayınlanmaya değer bulunan her alt sayfa için 5 YTL ödenecektir. İçeriğin tamamen özgün olması gerekmektedir. İnternet'ten veya başka bir kaynaktan birebir alınan metinler yayınlanmaz ve ödeme yapılmaz. Subdomain'lerin her birinde en az 10 alt sayfa olmalıdır. Alt sayfaların her biri boşluklar dahil en az 3.000 karakter uzunluğunda olmalıdır. Ödeme, 10 sayfa tamamlandığında havale veya eft ile yapılacaktır. Hazırladığınız alt sayfaların her biri yayınlanmaya değer bulunduğu taktirde, kısa sürede 50 YTL kazanabilir ve ileride basına oldukça sık konu olacak olan sitemizin oluşumunda başından itibaren yer almış çekirdek kadroda yer alabilirsiniz.

Bir editör birden fazla subdomain içeriği hazırlayabilir.

Kategori editörü olarak adınız ve resminize yer verilecek, içerik hazırladığınız konu hakkında iş başvurusu yaparken kullanabileceğiniz önemli bir referansa sahip olacaksınız. İsterseniz site ziyaretçilerinin sorularına yanıt verebilir, sitenizi sürekli güncelleyebilir ya da bir kez hazırlayıp bir daha uğramayabilirsiniz.

İçeriği bize e-posta ile ulaştırmanız yeterli olacak. Subdomainin açılarak sitenin hazırlanması bize ait.

Sorularınızı ya da subdomain başvurularınızı [email protected] adresine ya da bu başlığa bekliyoruz.

Not: hakkindabilgi.com sitesinde reklam gelirinin paylaşılacağından bahsediliyor. Belli bir ziyaretçi sayısına ulaşana kadar bu pek ilgi çekici bir öneri olmadığından, bunu sağlayana kadar yazı başına ödeme yapıyoruz. İleride aramıza katılacak editörlere reklam geliri ya da sabit telif ödemesi arasında seçim yapma olanağı sağlayacağız. Yakında affiliate programı ile hakkindabilgi.com sitelerine link veren sitelere de ödeme yapacak ve kısa sürede tüm nitelikli özgün Türkçe içeriğin toplandığı, herkesin tanıdığı bir platform olma çabamızı sürdüreceğiz.

R

rades

Misafir
her konuda yazabiliyomu editörler! yani mesela galatasaray hakkında yazılar yazsa kabul edermisiniz? ya da karşıyaka-göztepe rekabeti gibi.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray hakkında yazılabilir. Önemli olan, yazıların objektif olması. galatasaray.hakkindabilgi.com bir Galatasaray taraftar sitesi olamaz. Karşıyaka-Göztepe rekabetinde ansiklopedik içerik sunmak pek mümkün değil. Sitenin bilgi verme amacına uygun olması için bu rekabetin tarihinden bahsedilebilir ama bu da 10 farklı alt başlıkta incelenemeyeceği için bu kategori pek mümkün görünmüyor.

R

rades

Misafir
eğer bana spor tarihi tarzı bi sub-domain açarsan ben san karşıyaka-göztepe rekabeti galatasarayın kuruluş hikyesi, karşıyakanın atatürkle ilişkisi bu tarz elimde 12-13 tane kendi hazırladığım yazı var! ben kendim bu konular üzerine bi site hazırlayacaktım ama bi kaç sorun çıktı vzgeçtim bu yazılarıd onun için hazırlamıştım. eğer tamam diyosn bana p.m den msnini ver sana bu yazıları gönderiyim! ama eminimki bu tür yazılar çok ilgi çekicektir zaten google da en çok aranan kelimelerde galatasaray fenerbahçe vb.. ilk sıralarda...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence çok iyi fikir ben hostbul blog ile çalışmayı düşünüyordum senin ile çalışırım..
Hemen sitene kayıt başvurusu yapıyorum..

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oldukca basarili bir fikir düsünmüssün tebrik ederim...

snowboard hakkinda bilgi ... kayak merkezleri hakkinda bilgi.. uludag hakkinda bilgi... palandoken hakkinda pamporovo hakkinda borovets .bilgi gibi bir cok sey hazirlayabilirim aslinda ... oldukca basarili tebrikler...

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heyecanımızı paylaştığınız için teşekkürler, maillerinizi bekliyorum.

genişbant internetin yaygınlaşması ve vodafone, oger telekom gibi uluslararası firmaların Türkiye'ye yatırım yapması ile artık bizim de kaliteli Türkçe içerik üretme zamanımız geldi. Herkes kendi uzmanı olduğu bir konuda bir kategori hazırlasa, bir yıl içinde bu siteler birliğini çok iyi bir yere getirebiliriz.

U

ULusAL2005

Misafir
ya peki para ödediğini nerden bilelim :)

Alan var mı arkadaşlar ?

Bu Google reklamlarına bu kadar yüklenmekte neyin nesi ?

başvurucam bakalım ne olacak

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yine güven meselesi, pekala... :)

Tele.com.tr dergisi yayın yönetmeniyim. (http://www.tele.com.tr/ekimkaya)

Derginin Ocak sayısında hakkindabilgi.com'la ilgili bir yazıya yer vereceğim. Telif ücreti ödenmeden açılan sitelerle bu proje yürümez, öyle bir niyetimiz de yok.

U

ULusAL2005

Misafir
başvurdum bakalım
pek bişey kaybetmeyeceğim ödenmez ise param
zaten uzmanı olduğum konu hakkında yazacağım

bende insan kaynakları yöneticisiyim bu arada

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
odevsiteleri'nin para ödememesi gibi bir şey söz konusu olamaz. Bugüne kadar tüm ödemelerini zamanında ve eksiksiz yapmıştır. Diğer sitelerinde de bu tarz içeriğe ücret ödediği için biliyorum.

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
henüz ulusal2005 ve rades dışında başvuru almadım... dewilsdance, senden mail bekliyorum...

ejder, destek için teşekkürler...

H

HoBaa

Misafir
Nokia bile size reklam vermış.. ama google adsense reklamları var sayfanızda gercekten ılgınc bı durum.

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odevsiteleri' Alıntı:
henüz ulusal2005 ve rades dışında başvuru almadım... dewilsdance, senden mail bekliyorum...

ejder, destek için teşekkürler...

Ben de başvuru yaptım.

S

Senbul

Misafir
Showtvnet de bir suru buyuk firmadan reklam alıyor ; ayrıca adsensede kullanıyor.ilginç olan nedir.

Gayet basarılı bir proje tebrikler.Başarılar...

H

HoBaa

Misafir
kişisel olarak bana ılgınç geldi.sebebı ıse bence sayfa prestiji ve sayfa duruşu denen bır olay vardır.neyse konuyu dagıtmayalaım.

bu arada benım bır onerım var.

*Bır tavsıye sıstemı oluşturun.

Bız web sıtesı sahıplerı sızın affılate sıstemınızı kullanalım.
sayfamıza bannerınızı yayınlayalım.

Zıyaretcı BENIM SITEMDE SIZE AIT OLAN REKLAM BANNERINa tıklayarak sızın sıtenıze gelıp makale yazarsa her makale başına bıze bişr ucret odeyın

mesela her makalenın 5 ytl oldugunu düşünürsek her makale başına 1-2 ytl cıvarlarında bişi olucaktır.

bence hemen bu tarz bısıyı hayata gecırın Ilk kullanıcı ben olurum :D

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama kazancı google a bağlamak olmaz sanırım bu işin sürekliliği için daha sağlam temeller lazım. google ın sağı solu belli olmaz. üzülmezsiniz umarım. Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5