İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hakkınızı helal edin. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

trgy

Misafir
Merhaba arkadaşlar,

İyinet.com artık benim değildir. İyinet'i sattım çünkü artık ilgilenemeyecek duruma geldim. Ders + iş + forum inanın günde 2-3 saat uyuyabiliyordum. İlk başta bırakmak istemedim iyineti, onun yerine yanıma bir ortak almayı düşündüm ama ortaklık her zaman zor iş olduğu için ondan da vazgeçtim ve satmaya karar verdim.

Bunu herkesin duymasını istemedim, alıcıları kendim aradım buldum almak isteyen çoktu ama ben forumdan birisine satmak istedim ve Calvin ile anlaştık. Satın aldığı fiyatı Calvin isterse söyleyebilir.

Olay bundan ibaret. iyi.net hala bana ait orada sözverdiğim gibi projeme devam edeceğim. Herkese bana olan desteği için teşekkür ederim.

Bundan sonra iyinet emanetçilerinden biri de benim bir üye olarak. Yönetimden ayrılmayı kendim istedim çünkü yönetimde olduğum zaman ilgilenmemem elde değil. :)

Sorularınız varsa sorabilirsiniz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
orlylx.jpg

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Aklıma da gelmedi değil ha. Dedim şimdi bu adam iyi.net i kurumsallaştırdı , tek başına olduğunu da biliyoruz. Bekliyordum ben böyle bir şeyi. Hayırlısı olsun ne diyelim. Bence fiyatı açıklamasın Calvin. Sonra ana konu fiyat olur.

Calvin'de forum dünyasında yeni birisi değil , imzasında ki forumları ziyaret ederek zaten nasıl bir yönetici olduğunu çözmek zor değil.

Ne diyelim öncelikle Calvin ve trgy'a sonra da bizlere hayırlı olması dileğiyle.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Helal olsun Turgay. Ama başlık ilginç olmuş. Sanki gelmeyecekmiş gibi. :ağla:
Daha çok birlikte olacağız diye düşünüyorum? Yanılıyorsam söyle...

Sana seviyoruz :)

T

trgy

Misafir
Bırakmasam daha kötü olacaktı, buralardayım yine ama kafam rahat bir şekilde. :)

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
buraya yazıyorum iyinet dönüp dolaşacak tekrar "iyinet" alacak :) ama turgay bey'i tebrik ediyorum forum üzerindeki azmi ve bu platformu ilerletmek için bayağa çaba sarf etti.

uyguladığı etik ve kurallar, uygulamalar ve diğerlerini yabancı bir webmaster forumunda yapsaydı gözle görülür şekilde istediği sonuçları elde ederdi.

ama türkiye yanıltıyor.. İyinet'i ancak ve ancak profesyonel bir bilişim ceosu daha da ileri götürebilir.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hobaaaaaa, üle bak dalga geçiyorsan söyle peşinen ha... hakkat sattın mı? kaça sattın? satmasan iyiydi... şoktayım ünlem, alalı kaç yıl oldu da hemen sattın soru işareti, neden başlık gelmeyecekmiş gibi soru işareti, bunların cevabını istiyorum üç nokta

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
satana da alana da hayırlı olur inşallah.

şunu da belirteyim trgy gerçekten karakterli bir kişi.tanımam etmem kendisini yakınen.peki nerden çıkardın derseniz uyduruk başka sitelerdeki normal bir mod bile kral oldum sanıyorken kendisini trgy'ın bu sitenin sahibiyken bile insanları kırmadan ve havalanmadan bişeyler yapmaya çalışması dikkatimi çekti ve kendisini takdir ettim.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ayrıca forumda bozulmalar olmuş sanırım taşırken oldu.yeni mesajlar yana kayık şekilde geliyor.son yeni mesajlara tıklayınca sağa kayıyor menü

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
hayırlı olsun umarım çok daha iyi yerlere gelir forum ama benim artık pek umudum kalmadı
:ağla:

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
hayırlı olsun umarım çok daha iyi yerlere gelir forum ama benim artık pek umudum kalmadı
:ağla:

çok iyi yerlere gelir forum ama biraz çaba gerekiyor ve para harcamak lazım.

bir yakınım yeni bir kahvehane açtığında yan yana üç kahvehane olan mahalleye parayla müşteri tuttu. eşi dostu akrabaları zorla kahveye getirdi bir kaç ay.kaliteli çay kaliteli hizmet ve temizliğe önem verdi.şimdi mahallede tek kahvehane orası

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
şok karar olmuş , ama iyinet bağımlılık yapar ayrılmassınız buralardan :)
saygı duyuyorum.:hmmm:

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Öncelikle @Trgy'ı harbiden tebrik etmek lazım. Güzel çalıştı iyi yerlere getirmeye çalıştı İyinet'i. Calvin'ide tanımıyorum ama oda iyidir herhal :) Herkeze hayırlı olsun.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bana danışmadan niye sattın?
Esefle, yağmayokla, piiiple, pembeli oğlanla, özentiyle, falanla, filanla kınıyorum seni...

Adet yerini bulsun, söyleyeyim.
Alana, satana hayırlı olsun...

not: Bırsaaa... (anlayana)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5