İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hakkınızı helal edin. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
zaten birçok kez niyetlenmişti ama fiyatı beğenmemişti calvin. sonunda muradına ermiş, hayırlısı olsun :)

aldığımı satmam diyosunda tüm siteleri satışa çıkarmıştın, hibe edersin artık iyinet şerefine :p

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
zaten birçok kez niyetlenmişti ama fiyatı beğenmemişti calvin. sonunda muradına ermiş, hayırlısı olsun :)

aldığımı satmam diyosunda tüm siteleri satışa çıkarmıştın, hibe edersin artık iyinet şerefine :p
Ucuza sana vereyim,ben öyle şeylerle uğraşamıyorum. :p

webmasterciler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben bu nedenle satıldı kelimesinin kullanılmasını sevmiyorum.
İyinet'ten 3 yıl önce de ben bu forumu satın almak istemiştim.
Gene turgay satın almadan daha önce de ben alacaktım.
Ama gene demekki kısmet buymuş.
Forum hakkında her türlü öneriye açığız,ben forumu satın aldım demiyorum hiç bir zaman.
Bu forum buranın müdavimi olan eski üyelerindir.

İşte Şİmdi Güzel Konuştunuz, Hocam Hayırlısı Neyse, O Olur İyi Çalışmlar İyi Geceler Herkeze,

TeknolojiTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@CaLViN

İlk Olarak hayırlı olsun, Rabbim utandırmasın geçen'de seni kaliteli iki domain aldığını gördüm gerçekten helal olsun elinde çok güzel bir portföy oldu Rabbim utandırmasın

CanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Herşeyin hayırlısı olur inşallah.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
trgy bu kadar emek vermişken, yanar döner bir insana bu forumu satacağını zannetmem.. yeni admin'de iyidir bence. trgy gibi egolardan arınmış, alçak gönüllü, içimizden biri olsun..

hepimiz için hayırlısı olur. :kahve:

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hayırlı olsun, Calvin 'i hiç tanımıyorum o yüzden yönetimi hakkında yorum yapmamız şu anda mümkün değil. Ama burası için büyük meblaglar verdiğine göre, mutlaka elinden gelenin en iyisini yapacaktır, eminim. Umarım ki, daha öncesinde yapılmasını çok istenen ( yazar affilatie, google incelikleri, vip paylaşım scriptleri, blog geliştirilmesi, reklam ağı, v.s. ) uygulamaları hayata sokarak, İyineti eski günlerine döndürür.

Turgay arkadaşımızı da hiç tanımam. Ama forum onda olduğu sürece; gerçekten de çalışmalarıyla çok büyük işler yapmıştır. Ayrıca; egosunu tatmin ederek forum bende kalacak mantığı yerine, iyinetin büyümesi için, zaman ayıramıyacağını anladığı anda devretmeside bence büyük bir erdemdir. Kendisine teşekkürler..

T

trgy

Misafir
Çok söyleyen oluyor admin olarak kalsaydın bari diye. Tekrar açıklayayım admin olarak kalmamamın sebebi şudur;

Admin olarak kalacak olsam zaten siteyi satmazdım. Admin veya yönetici olmak sorumluluk istiyor her ne kadar forum benim olmasa bile üstüme sorumluluk biniyor ilgilenmem gerekiyor.

Bana olan iyi yorumlarınız için tek tek teşekkür ederim. 1 kişiye bile haksızlık ettiysem de özür dilerim.

Konu kilitlense daha iyi olur artık sanırım biraz forumun benle değil yeni bilgilerle doldurulmaya ihtiyacı var.

piip ve bilgi sizi banlayamadan bıraktım adminliği en çok ona üzülüyorum. :ıslık::ağla:

T

trgy

Misafir
Bir süre daha yetkili olacağım birşeyleri rayına oturtmak için, daha sonra bırakacağım ya da ara sıra gireceğim.

iyinet'i seviyorum bu forumun 1 numara olması gerekli. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5