İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haksız ve gereksiz verilen İtradeler Hakkında

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
BURADAKİ KONUMA BAKABİLİR MİSİNİZ? HİÇ Bİ MODERATÖRDEN YANIT ALAMADIM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM TESEKKÜRLER

alpbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Bu konuda bir domainimi açıkartırma usulü ile satışa çıkardım ve artırımı forumdan Slash kullanıcı adına sahip arkadaş kazandı. Ama ilgili konudada belirttiğim üzere çeşitli bahaneler öne sürerek ödemesini yapmadı ve -trade kullandım . Kendiside bana -trade vermiş. Kendisiyle aramızda geçem konuşmaları konuda belirtmiştim zaten ama buradada aşağıda belirtiyorum. Verdiği bu -tradenin silinmesini talep ediyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Konudaki son mesajımı aynen burayada kplayalayıp yapıştırıyorum.

Ödeme hala gerçekleşmemiştir. Yarın öğlene kadar ödeme gelmemesi durumunda üzülerek -itrade vereceğim.

Edit: Arkadaş domaini almadan ödeme yapmayacağını bildirdi. Aramızda geçen konuşmaları resimleriye aktarmak isterim. Bazı arkadaşlar o sana neden güvensin diyebilir. Bunu kısaca açıklamak isterim. Dışarda herhangi bir yerde bir ekmek aldığınızı düşünün. parasını vermeden alabilirmisiniz? Evet alabilirsiniz, ama ya ekmeği satan sizi tanıyor olur, yada ekmeği satanla ortak bir arkadaşınız vardır ve o size kefil olmuştur. Aksi durumda ekmeği para vermeden alamazsınız. Yani birbirimizi hiç tanımıyoruz ve bu forumda arkadaşında benimde hiç traderimiz yok. Arkadaşın bir geçmişi olsaydı eğer ben gözü kapalı gönderirdim. ki mevzu geçen tutar gâle alınacak bir tutarda değil. Ama burada bir ticaret yapıyoruz. Sonuç olarak yukarda verdiğim örnekteki gibi satın alınması için önce ücretin ödnmesi gerekiyor sanırım. Bilmem yanılıyormuyum. Elbet farklı düşünen arkadaşlarda çıkacaktır. Onlarada saygı duyarım yapacak birşey yok mağlesef.

Bu artırma bittikten sonra gönderdiğim ilk mesajım. Arkadaş bu mesajı okumasına rağmen bu mesaja cevap yazmamıştır.

slash1y.jpg

İlk mesajıma cevap alamayınca, bu ikinci mesajı gönderdim.

slash2j.jpg

Yukardaki mesajıma cevaben gelen mesaj.

slash10.jpg

Benim cevabım.

slash3.jpg

Arkadaşın cevabı. Bu mesajda arkadaş niyetinin domaini almak değil post kasmakolduğunu belli etmiştir. Zira teklif verdiği domainin ne olduğunu soruyor kendisi.

slash11.jpg

Benim cevabım.

slash4y.jpg

Arkadaşın cevabı.

slash12.jpg

Benim cevabım. Bu mesajımada cevap alamadım mağlesef. :(

slash5.jpg

İki gün mesaj yazmadım. Pazartesi günü yani bugün tekrar aşağıdaki mesajı gönderdim.

slash6.jpg

Arkadaşın cevabına bakın. Yorumsuz bırakıyorum.

slash13.jpg

Benim cevabım.

slash7.jpg

Bunun üzerine arkadaşın cevabı. Bu seferde ilk domaini istiyor.

slash14.jpg

Benim cevabım.

slash8g.jpg

Arkadaşın cevabı.

slash15.jpg

Benim cevabım.

slash9.jpg

Ve arkadaşın son mesajı. Burdada bana karşılık - trade vereceğinden bahsediyor.
(Not: Haksız verilen - itradeler yöneticiler tarafından silinir.)

slash16.jpg

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Merhaba,
Bu konuda bir domainimi açıkartırma usulü ile satışa çıkardım ve artırımı forumdan Slash kullanıcı adına sahip arkadaş kazandı. Ama ilgili konudada belirttiğim üzere çeşitli bahaneler öne sürerek ödemesini yapmadı ve -trade kullandım . Kendiside bana -trade vermiş. Kendisiyle aramızda geçem konuşmaları konuda belirtmiştim zaten ama buradada aşağıda belirtiyorum. Verdiği bu -tradenin silinmesini talep ediyorum. İlgilenirseniz sevinirim.

Aldığınız negatif ticaret puanı silinmiştir.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
metamfetamin adlı üyeden domain aldım ama domain tib banlıymış üste çıkmaya çalıştı artistik yaptı hakaret ve küfür etti. ödemesini yapmadım ve domainleri silip attım. çünkü tib banlı domaini bana satmaya çalıştı. kendsi webmastersitesi.com da şikayet konu açtı ama haksız bulunup banlandı. arkadaş hakkında konu açtım ama buraya da yazayım. eksi itrader vermiş silinip bu vatandaşın banlanmasını istiyorum

bu banlı domaini itiraf ettiği link http://www.r10.net/jenerik-domain/812670-kulot-org-5-harfli-jenerik-yalniz-1-liradan.html

bu da ws de banlandığı link http://www.webmastersitesi.com/is-verenler/738184-siteye-icerik-ekle-para-kazan-cok-kolay-bir-is.htm

lütfen eksi itraderimin silinmesini ve bu karaktersizin banlanmasını istiyorum

metamfetamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada yazilani yeni gördüm cevabimi verip sonra tekrar - trade vereceğim.

Zubar nickli dolandırıcıya hitaben..

1. domain tib banli dedi Türkiyeden giriş yok dedi. Domaini kullandi. bol bol index aldı. google'da arayın site:kulot.org
Kendisi p0rnocu olduğu icin herkesi kendisi gibi s.rfsiz saniyor sanirim.
Banlı olan domaine Türkiyeden nasıl giriş yapılıyor peki?
Sen hangi domaini sildin attın karaktersiz insan? Domain senin üstüne kayıtlı hala. MADEM DOMAİN BANLI O ZAMAN GERİ İADE VERSEYDİN HIRSIZ? BİR AY BENİ OYALADIN SONRA TİB BAN MUHABBETİNİ ATTIN ORTAYA.

2. Verdiği r10 linki ile alakam yoktur. Konuyu açan ben değilim. Çünkü; Konunun açılış tarihi 2010. Senin elinde ( benden çaldığın ) domainin kayıt tarihi 2012

3. webmastersitesi.com beni banladı. evet. neden? çünkü cevap hakkı vermedi. Nedendir bilinmez senin gibi bir hırsızı kolladı. Zahmet edip www.kulot.org sitesine girselerdi indexin hali hazırda mevcuttu. Türkiyeden girilmiyor gibi bir konuda söz konusu değildi. Ama demekki senin gibi bir hırsızı korumalarının altında bir şey var. Belkide arkadaşlarındır kimbilir.

Birzda konuşma loglarımıza geçelim. Verdiğin linkte loglar yok. Senin hakkında açtığım şikayet konusunun linkini verseydin keşke

Neyse ss ler bende mevcut hala.

Bak burada domain parasini vermemek icin nasil kiviriyorsun herkes görsün.

HIRSIZ olduğunu anladım domainimi geri istedim. Kıvırmaya devam ettin.

Ekli dosyayı görüntüle 3803

Webmastersitesi.com yöneticileri bana cevap verme hakkımı kullandırtsalardı SENİN R10.NET DEN BANLANAN DOLANDIRICI Scofield42 olduğunuda ispatlayacaktım.
Kanıt mı istiyorsun? Evet o konuşmamızında görüntüsü var aslanım bende.. Sana nickini sorduğum an online oldun sazan gibi tabi bende SS almıştım :)

Ekli dosyayı görüntüle 3804

Şimdi senin ne mal olduğunu herkes görmüştür.

Seninle maalesef bu forumda tanıştım. İki tane domain verdim sana bozuk botu verdin. O konuya hiç girmiyorum.

SADAKAM OLSUN

MORATORYUM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de yeni dolandırıldım. Metamfetamin ile r10'dan ticaretimiz var.

MORATORYUM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yani gerçek bir user, orada iyi kayıtları var. Yanlış anlaşılmasın.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
sen düzenbaz bir adamsın ya. ws den banlandın hala gelip buraya hikaye yazıyorsun ya. arkadaş sen bana tib banlı domain sattın mı satmadın mı onu söylesene. ONLARCA MULTİN VAR YALANCININ TEKİSİN.

BU İTİRAF ETTİĞİN YER http://www.r10.net/jenerik-domain/812670-kulot-org-5-harfli-jenerik-yalniz-1-liradan.html BANLI DOMAİNİ BANA SATAMAZSIN.

BU SENİ BANLATTIĞIM LİNK Kİ KONU AÇMIŞTI ONU DA HAKSIZ OLDUĞUN İÇİN SİLDİLER http://www.webmastersitesi.com/is-verenler/738184-siteye-icerik-ekle-para-kazan-cok-kolay-bir-is.htm

DOMAİNİN SİLDİM GODADDYDEN AMA SİLİNMEMİŞ ORDA Bİ YERLERDE DURUYORMUŞ BEN DE BİRİSİNE VERDİM GİTTİ. VAKTİNDE SANA VEREYİM DEDİM ALMADIN.

YUKARIYA İŞİNE GELENLERİ YAZIP İŞİNE GELMEYENLERİ YAZMAMIŞSIN BU İNSANLIĞA SIĞMAZ.

YETKİLİ ARKADAŞLAR LÜTFEN EKSİ İTRADERİMİ SİLİNİZ VE BU ZAVALLI DOLANDIRICIYI DA BANLAYINIZ

metamfetamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
metamfetamin adlı üyeden domain aldım ama domain tib banlıymış üste çıkmaya çalıştı artistik yaptı hakaret ve küfür etti. ödemesini yapmadım ve domainleri silip attım. çünkü tib banlı domaini bana satmaya çalıştı. kendsi webmastersitesi.com da şikayet konu açtı ama haksız bulunup banlandı. arkadaş hakkında konu açtım ama buraya da yazayım. eksi itrader vermiş silinip bu vatandaşın banlanmasını istiyorum

bu banlı domaini itiraf ettiği link http://www.r10.net/jenerik-domain/812670-kulot-org-5-harfli-jenerik-yalniz-1-liradan.html

bu da ws de banlandığı link http://www.webmastersitesi.com/is-verenler/738184-siteye-icerik-ekle-para-kazan-cok-kolay-bir-is.htm

lütfen eksi itraderimin silinmesini ve bu karaktersizin banlanmasını istiyorum

Hani domaini silip atmıştın karaktersiz ?

Bakın domain nereden çıkıyor..

Ekli dosyayı görüntüle 3805

Bu dolandırıcının forumdan banlanmasını talep ediyorum

metamfetamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KARAKTERSİZ İNSAN DOMAİN R10 DAN TOOCOOL KULLANICISINDA ÇIKTI. DOMAİN WHOİS BİLGİLERİNDEKİ MAİLDEN YOLA ÇIKARAK KİMDE OLDUĞUNU BULDUM. HANİ DOMAİNİ SİLMİŞTİN?
MERAK ETME WEBMASTERSİTESİ.COM sitesinede üye olup oradada bunları paylaşacağım.

Hala r10 linki veriyorsun. Eğer biraz beynin basıyorsa o linkteki tarihle domainin kayıt tarihini karşılaştırırsın. O kişi benmiyim değilmiyim anlarsın. Bir üstteki mesajımda nickim apaçık görünüyor.

Hadi bakalım bu kadar kanıtın üstüne daha kıvırabilecekmisin?

Hala yalanlara devam ediyorsun. SEN BANA NE ZAMAN DOMAİNİ GERİ İADE EDEYİM DEDİN. BİRAZ ADAM OLSAN HALA LAF CAMBAZLIĞI YAPMAZSIN.

BİR ÖNCEKİ SAYFAYA BAK
HAA ÜŞENİYORSAN AL BEN YİNE GÖZÜNE SOKAYIM BU KONUŞMAYI

Ekli dosyayı görüntüle 3806

BEN SENİN HIRSIZ OLDUĞUNU ANLAYINCA DOMAİNİ GERİ İSTEDİM SEN VERMEDİN.

EVLİ BARKLI ADAMIM DİYORDUN SENİN ADAMLIĞINI MERAK EDİYORUM. BİR DOMAİNE ŞEREFİNİ SATAN YARIN ÖBÜR GÜN ............

Bana dolandırıcı diyen adama bak. Ben senin neyini aldım? Hiçbişeyini..
Sen benden domaini aldın. ALMADIN ÇALDIN.
Ayrıca R10 DAN DOLANDIRICILIKTAN BANLANAN BEN DEĞİLİM SENSİN.
Webmastersitesi.com da millete iş verip parasını vermeyerek -trade alan sensin.

Sen adammısın? 5 10 liraya şerefini satan arkasından küfür ettiren aşağılık bir insanın tekisin.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
geri zekalı adam yukarda yazanları okusana ne yazıyor orda.

seni de bulup bunları sana yedirmezsem ben klavye delikanlılığın eymiş göreceksin.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
it herif işine gelen yerleri alıntı yap gelmeyenyerleri alma. yaz sen yaz. 10 liraya göz diksem ben onlarca kişiye post parası veriyorum ws de. onları ödemem. onu geç o domainleri gidip tanımadığım bir absürtçuya vermem ya satarım ya kullanırım. bunları beyni hiç mi almıyor

metamfetamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geri zekalı adam yukarda yazanları okusana ne yazıyor orda.

seni de bulup bunları sana yedirmezsem ben klavye delikanlılığın eymiş göreceksin.

Açık adresimi verdim sana. Evliyim diyordun ya hani gerçi sen milletin üç kuruşuna tamah gerdiğine göre çocuksun ama eğer evliysen YENGEYİDE AL GEL BİR GÜN BANA ÇAYIMI İÇ.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
nerde verdin adresini? bi zahmet bi daha bi versene sen

metamfetamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerde verdin adresini? bi zahmet bi daha bi versene sen

Bunakmısın aslanım sen. DOMAİN WHOİS BİLGİLERİNDE YAZIYOR SENİN GİBİ GÖZÜMDEN KORKMUYORUM YALAN YANLIŞ BİLGİLER YAZMIYORUM.

İSTEDİĞİN ZAMAN GELEBİLİRSİN. AMA NİHAT YILDIRIMMISIN NESİN EMİN OL BEN HER ZAMAN SENİN TAKİBİNDE OLUCAM.
BEN SANA ZAMANINDA DEDİM YİNE DİYORUM. BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN DOMAİN DEĞİL SENİN YAPTIĞIN KARAKTERSİZLİKTİR. HİÇ Bİ ŞEY YANINA KALMAZ. DOLANDIRDIĞIN İNSANLARDA BİR GÜN BAŞINA ÜŞÜŞÜR GÖRÜRSÜN SEN ÇAKALLIK NEYMİŞ.

metamfetamin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar delikanlisin ya sitemdeki reklamlari tik yağmuruna tuttu. sana mesajda attim burayada yazayim. sen sitemdeki reklamlara tiklamaya devam et. ama unutma ben sana bi gün tikliycam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5