İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haksızlığın Olmadığı Bir Yere Selamlar

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Orjinal mesajı okudum ama herkes bir dönemi geçirdikten sonra iyinete geliyor diye boşa demiyorum. :)

dknforst

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostlarım açıkçası yapılan haksızlıklara fazla dayamadım. Dayanamıyorumda zaten. Haklı olduğum bir konuda R10 açıklama yapamayınca silver ve gold üyeliğimi alıp konuyu kilitleyip, üstünede ban cezası verdi. Birkez daha seviyesizliğini gösteren R10 a yazıklar olsun demekten başka söz bulamıyorum. İmza kısmımda toplu mail banneri var diye banlanıyorum. Ve sitesinin en üstüne toplu mail banneri alıyor. İşte kaliten bu kadar R10 . :)

Size yapılan haksızlıklarda açtığınız o konu olmakla beraber diğer konunuzda da katılıyorum.;)

Hoşgeldiniz. Hocam :)

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu foruma bişeyler katmaya ve forumun bana bişeyler katması için canı gönülden hizmet vereceğim arkadaşlar. Ne yapılması gerekiyorsa sonuna kadar yapabilirim. Ben nerdeysem evim oradır. Yer mekan fark etmez.

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Dostlarım açıkçası yapılan haksızlıklara fazla dayamadım. Dayanamıyorumda zaten. Haklı olduğum bir konuda R10 açıklama yapamayınca silver ve gold üyeliğimi alıp konuyu kilitleyip, üstünede ban cezası verdi. Birkez daha seviyesizliğini gösteren R10 a yazıklar olsun demekten başka söz bulamıyorum. İmza kısmımda toplu mail banneri var diye banlanıyorum. Ve sitesinin en üstüne toplu mail banneri alıyor. İşte kaliten bu kadar R10 . :)

Haksızlığa gelemiyorum diyorsun o kalın belirttiğim kısımdaki ifadeyin asılsız olduğunu kendin konunda söyledin. Ödediğin ücretin bitmesi sonucu alındı silver ve gold üyeliğim diye. Banner olayın haklı ona denecek söz yok lakin paranı gasp etmişler havası ile konu açman yanlış.

Umarım iyinette aradığın sıcaklığı bulursun, hoşgeldin.

StrKral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haksızlığa gelemiyorum diyorsun o kalın belirttiğim kısımdaki ifadeyin asılsız olduğunu kendin konunda söyledin. Ödediğin ücretin bitmesi sonucu alındı silver ve gold üyeliğim diye. Banner olayın haklı ona denecek söz yok lakin paranı gasp etmişler havası ile konu açman yanlış.

Umarım iyinette aradığın sıcaklığı bulursun, hoşgeldin.

Dostum gold ve silverlık fazari bitti diyelim. Neden konu açtığım gün gitti ikiside. Buraya dikkat edelim. Deliye her gün bayram derler ya. Krala her yer mekandır. Önemli olan birşeyler paylaşmak ve paylaşılan değeri görmek.

R

RadoyNet

Misafir
karşılaştırmalara hiç gerek yok.

keşke sadece, iyinete selamlar deseydiniz. Biz karşılaştırma, yarıştırma, laf atma taraftarı değiliz.

tekrar hoş geldiniz.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Aramıza hoş geldin.. Umarız burası sana, sende buraya faydalı olursunuz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5