İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Haksızlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VuuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Emin olun bu konuyu buraya Acan Arkadas . Burdanda banlandıgında Kesinlikle Bu sefer solugu r10'da Alıp buraya Laf sokacaktır ;)

ibolicik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Az bile mi yapmışsınız? Sen deneme moderatörsün ve 3 gün önce forum kurallarını bilmemen sebebiyle yanlış yere kilitlediğin konuyu açman için nedenler saymıştım. Daha sonra haksız olduğunu anlayıp konunun kilidini açtın ve "yönetimle böyle kurallar koymaları için konuşacağım" diyerek forum kurallarından bihaber olduğunu aşikar hale getirdin. Yanılıyor muyum? Can'ı tanıyorum ve karakter olarak kötülemiyorum zaten. Forum yönetimiyle ilgili konuşuyorum. :)

Konuyla ne alakası var ? Ne dediğini sende bilmiyorsun amacın sadece forumu kötülemek...

Para için haksızlığa göz yuman bir yönetim...
Bu söz Can abi ve Umut abiye gidiyor.Yani direk onlara konuşuyorsun...

İyikide gitmişsin bizim kapımız herkeze açık.

Az bile söylemis benide zamaninda haksiz yere banladilar bir moderatör yüzünden ama sonra o moderatöründe ne oldugunu cok iyi anladilar Can'midir kimdir oranin admini onun arada sirada kafasi güzel olarak siteye takiliyor galiba sacma sapan yorumlar yapiyor ve tek bildigi sey var onun isine gelmedimi aninda banliyor insanlari coluk cocugun elinde olan bir anaokulu orasi...

Devam edin bakalım forumu kötülemeye ağzı olan konuşuyor...atıp tutmak kolay log göster kanıt göster forumu kötüleme...

R

RadoyNet

Misafir
Arkadaşlar son kez söylüyorum, hakaret ve rencide edici sözlerden uzak durun.

Yoksa konuyu kilitleyip konudaki kural ihlali yapan arkadaşlara ceza vermek durumunda kalacağım.

Lütfen yıkıcı değil yapıcı olun.

VuuB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar son kez söylüyorum, hakaret ve rencide edici sözlerden uzak durun.
Yoksa konuyu kilitleyip konudaki kural ihlali yapan arkadaşlara ceza vermek durumunda kalacağım.
Lütfen yıkıcı değil yapıcı olun.

Afedersiniz ama böyle bir konunun neresi yapıcı olur ?
Konuyu coktan Kilitlemeniz lazımdı .

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Konuyu açan arkadaş bence gereksiz bir konu açmış,

Şimdi kendisine göre haklı olabilir ama yarın birgün diyelim burada banlandı o zamanda gider başka bir forumda İyinet'i kötüler,

Böyle konulara hiç ama hiç gerek yok.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Benzeer bir saçmalığı banada yaptılar geçen hafta içinde.

Bir dolandırıcılığı ortaya çıkardım, illegal içerikli blogcu yasal gösterilip satılıyordu 140TL ye, bende müdahale edip bu olayı ortaya çıkardım.

Sonra bir baktım benim yorumlarım silinmiş, dolandırıcı arkadaş bann cezası almamış duruyor forumda, yaptığı dolandırıcılıktan sonra, ben vazgeçtim satmıyorum yazmış ilk foruma. Kirli yüzünü ortaya çıkardık ondan sonra bunu söyledi.

Site kapalı şuan: http://av.blogcu.com/

Site sahibi burda konu açmıştı, burda yöneticiler bannladı kendisini, sonra multi konu olan ws deki arkadaşlar dolandırılmasın diye koştum ama keşke karışmasaymışım!

Admine olaydan sonra mesaj attım niye benim yorumlarımı siliyorsunuz, dolandırıcılığın cezası bann değilmi tarzında ama uslubumu asla bozmadan.

Hala bannlıyım 1 haftadır.

Belki 5-6 Tane mail attım gün aşırı, sallayıp bir allahın kulu dönmedi.

ws nin kalitesi buysa benn napim, neyse dolandırcılığı önledim bu başarı kendi adıma, iyilik yapalım dedik bunlar oldu... Ayrıca forumda hakarete de uğradım, elimde hala SS ler var saklıyorum. Yöneticiler mesajları silid olayı kapattı, dolandırıcı orda ben bannlıyım.

cilginsolist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Devam edin bakalım forumu kötülemeye ağzı olan konuşuyor...atıp tutmak kolay log göster kanıt göster forumu kötüleme...
Hayatta en kizdigim nokta burasi biz simdi bi tarafimizdanmi uyduruyoruz o zaman sizde Can'a söyleyin böyle bir sey olmadigini,konu acilmis evet bende düsüncelerimi söyledim cünki orda düsüncelerimi ve kendimi savunmayi bile yapamadim tekrar söylüyorum orda üyelerin konusma hakki yok tek yapilan direk olarak banlamak agizlari kapatmak.

R

RadoyNet

Misafir
Afedersiniz ama böyle bir konunun neresi yapıcı olur ?
Konuyu coktan Kilitlemeniz lazımdı .

O mesajı baştan sona okursanız ortada evet bir haksızlık var.

w-s sitesindeki arkadaşlarımızın burada yapıcı olmak istediklerini gördüm başta.

ama daha sonra atılan mesajlar, resmen burada bir reklam kampanyası olduğunu gösteriyor.

w-s sitesindeki arkadaşlarıma sözüm: bakın biz sizin için yapıcı olmaya uğraşırken, sizler gelip burada insanlara laf ediyorsunuz.

w-s yönetimini burada kötü olarak bizlere lanse ediyorsunuz ki bu hiçte hoş bir durum değil.

Tekrar ediyorum: iyinetin kapısı herkese açıktır, iyinetteki üyeler her üyenin sorunlarını dinlerler ve ona yardım ederler. iyinet hiç bir zaman bir konuya direk kilit vurmak istemez, ilk önce yapıcı olabileceği birşey varsa onu yapmaya çalışır.

Bu konuyu burada kilitliyorum 1-2 arkadaş yüzünden.

T

trgy

Misafir
Çoluk çocuğun slm nbr yazdığı forumda dolanırsanız başınıza bir çok iş gelir. 3 lira kazanan annesine babasına para kazandım diyor ve saatlerce bilgisayar başında oturmaya devam ediyor insanları dolandırıyor oyun sanıyor...

Siteye girdim ve girdiğim gibi çıktım splash reklam bile almış ve hala para almak istemiyor diyorsunuz ya bilemiyorum. Para kazanmak istemeyen kişi 1 tane bile reklam koymaz oraya bir bağış butonu koyar sunucu giderlerini de oradan karşılar. Hatta onu da yapmaya bilir bi tane sponsor bulur oradan karşılar.

Hikaye ile ancak çocuk kandırılır tıpkı burada oradaki kişiyi savunanlar gibi. Hata yapmış özür dilemesi gerekli. Ekolnet e ben hata yaptım özürümü diledim örnek olarak. Orada admin olmak veya başka bir sitede admin olmak sizi bir üst seviyeye çıkarmıyor, yüksekten baktırmıyor. Para mara hikayelerine de aldanmayın bu işi yapan para için yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5