İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

halen nixcon olayını uzatmaya çalışanlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn de her konustuguna arkadasım dememek gerek o zmn...

msn listeme karışmanıze veya benim arkadaşlarımın kim olup olmamsına bir laf edemezsin...

ama şunu bil yeter... listeme her önüne gelen kişi eklenmez... ya çok samimi bir arkadaşım, ya bir tanıdıktır... o e-mailini gördüğünüz arkadaşta ANET'te çalışmış network yetkilisi bi arkadaş şuan bir başka şirkette görev yapıyor...

sadece boş yere laf atıp tutmamanız için söylüyorum...

neyse konuyu dağıtmayın eğer nixcon'u savunuyorsanız bana BELGE gösterin!

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn listeme karışmanıze veya benim arkadaşlarımın kim olup olmamsına bir laf edemezsin...

ama şunu bil yeter... listeme her önüne gelen kişi eklenmez... ya çok samimi bir arkadaşım, ya bir tanıdıktır... o e-mailini gördüğünüz arkadaşta ANET'te çalışmış network yetkilisi bi arkadaş şuan bir başka şirkette görev yapıyor...

sadece boş yere laf atıp tutmamanız için söylüyorum...

anette calısan arkadasın para kazanmak icin serefsizce oyunlar yapıp baskalarının ekmegiyle oynadıgını biliyordur heralde ?

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim serverlarımın yurt dışında olduğunu nerden uydurdun... demek senaryo kabiliyetiniz iyi...

İşte herşey çıktı ortaya.Türkiye'de hangi dc nin adamısın bilmiyorum ama sahtekarın tekisin onu biliyorum.Madem işin gücün var oraya çıkmayacaksın ne diye geçip kapı girişindeki tabelalara baktın?

Arabadan falan baktım deme çünkü arabadan görünmez o tabelalar içerde.

Tekrar tekrar söylüyorum.O binaya tekrar gidip 3. kata çık.Eğer orda Nixcon yoksa al tüm müşterileriyle bilhost senin olsun.Şifreleri herşeyi verecem sana ve gidecem.Kabul mü?

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Madem binanın girişine kadar gittin neden 3. kata çıkıp o darabayı tıklamadın?

Al sana en somut delil.İşimi gücümü bırakıp sana oda kayıtları v.s. arayamam.Komplo teorileri hiç kuramam.Madem o civardasın,madem o binaya kadar gidiyorsun..Atla asansöre çık 3. kata.

Ama gerçeklerle yüzleşme korkun varsa çıkma bence.Bu arada lütfen orda forumlardaki nickini belirt.Güvenlik görevlilerine de bu mesajlardan biraz bahset.

Bu arada sen o kapıya kadar gidip 3. kata çıkmazsan sonra da bana delil göster dersen sana cevap bile vermem.Çünkü bu delillerin bulunduğu sayfayı görünce ekranı kapatmaya benzer.Ve benim uğraşmamın hiç ama hiç anlamı yok.

kardeşim halen neden boş boş laflar ediyorsunuz basbıyormu beyniz?
binada nixcon a ait hiç bir tabela yok. her iş hanının girişinde firmalra ait firma tabeları bulunur nixcon hariç maşallah hepsi koymuştu. 3kat boş gözüküyordu ne yemeye zamanım yokken çıkayım?

eğer gittim diye tuuturuyorsunz (dedikleriniz den gidip gitmedinğiniz çelişmesine rağmen) kardeşim gittinde kel kafadan başka bir şey çekemedinmi! elinde imkan varken ne yemeye bu kadar olayı uzatıyorsunuz kanıtlasaydın işte.

millet burda bi kanıt bekliyor...

ayrıca birisi sürekli gel gör böyleyiz filan diyorsa kanıtlamaya inandırmaya çalıştığı bir durum söz konusudur. ayrıca bunca insan sizin ne olduğunuzu kim olduğuuzu bilmeden sizin sözünüze niye inansın...

şimdi gerekli gereksiz senin sözüne niye inansın gibi laflar saretmeyin...
ben ısrarla belge sundum... va helan sizden belge bekliyorum...

eğer nixcon harbiden varsa çeker fotoğrafalrını çıakr bi basın açıklaması yapar. yayınalr sitesinde... bu kadar basit...

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nixcon - Google'da Ara

Koç.net - Fotoğraf galerisi

ITO

ITO

ITO

ben kanıtlarımı bu link ile sundum ve yeterince açık belgeler...

anet'te çalışan arkadaşım getirdiği müşteri başıan para vs almıyordu zaten şuan ordada çalışmıyor... buda sadece beyninizin alamsı için belirtitim başka bir sebebi yok... ayrıca laflarına dikkat etmeni öneirirm şerefsizliği yapan bu durumda sen oluyorsun çünkü....

ben arabam olduğunu hiç bir şekilde söylemedim. zaten yokta... bir datacenterda da çalışmıyorum... çalışsaydım kesin bende bi konu açardım "gel bizde dedicated 50$.." diye saçma bir başlık...

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sundugun belgeler bi ise yaramaz bunu biliyorsun heralde sana dedimki bi cs serverından yurtdısındaki makinaya kurup 10 ping al öyle gel konusalım..

anet'te çalışan arkadaşım getirdiği müşteri başıan para vs almıyordu zaten şuan ordada çalışmıyor... buda sadece beyninizin alamsı için belirtitim başka bir sebebi yok... ayrıca laflarına dikkat etmeni öneirirm şerefsizliği yapan bu durumda sen oluyorsun çünkü....

arkadasının neler yaptıgının davetiye istedigin konuda acıklanmıstı sende biliyorsun bunu artık konusma istersen

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın beyfendi.Sabrımı zorluyorsunuz.

Açık ve net bir şekilde söylüyorum.

LÜTFEN O BİNAYA BİRDAHA GİDİN VE 3. (ÜÇÜNCÜ) KATA ÇIKIN.KARŞINIZA BİR DARABA ÇIKACAK.O DARABAYA BİRKAÇ KEZ ELİNİZLE VURUN.DARABA KALKMAYA BAŞLAYACAK.DAHA SONRA GÜVENLİK KAPIYI AÇIP SİZE ZİYARET SEBEBİNİZİ SORACAK.LÜTFEN ELİNİZDE KAMERAYLA GİDİN.VE LÜTFEN GİDİP İKİ ODA İÇERDEKİ SUNUCULARIN RESMİNİ ÇEKİN.VEYA VİDEO KAYDINI ALIN.

EĞER ORDA NİXCON YOKSA BILHOST.COM TÜM HAKLARIYLA TÜM MÜŞTERİLERİYLE SİZİNDİR.

BUNA KARŞILIK SİZDEN TEK RİCAM.EĞER ORDA NİXCON VARSA GELİN BURDA HERKESTEN ÖZÜR DİLEYİN.BU KADAR AÇIK VE NET.DAHA NASIL BİR BELGE SUNMAMI İSTİYORSUNUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sundugun belgeler bi ise yaramaz bunu biliyorsun heralde sana dedimki bi cs serverından yurtdısındaki makinaya kurup 10 ping al öyle gel konusalım..

lan geri zekalı bebe!!

sen ITO'nun ne anlama geldiğini veya ne işe yaradığını bilmiyorsun herhalde...
yöneticiler lütfen şu tür bebeler forumdan alın iş yapıyoruz diye forumda boş yere yazı yazıyorlar...

eğer illa ping süresi oalyı taktıysan yarın gel saat 8.40da buluşalım ripe dan ip satın alamk içni paranızı hazırlayın bir tanede adsl bağlantılı linux makine verin gösteriyim size teknolojinin nimetlerini... analdınmı bebe!

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trickster misin nesin cidden cok boş konuşuyorsun, verdigin ito linklerine girilmiyor.

Geçersiz İstekte bulunuyosunuz.

Lütfen Sicil bilgileri sorgulama ekranlarını kullanmayı deneyin..
bu sana kapat 1.

2. ne diye bu kadar kurcalıyorsun ? hangi firmanın adamısınki sen bu denli karalamaya basladın..
Adamlar hizmetini veriyor mennunmusun degilmisin..bunca kisi memnunsa bu adamların yaptıgı iyi bir is var degilmi ? boş boş konuşup, forumu kirletme ;)

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana forumdan güle güle demek kalıyor sanırım bana bi tek yöneticiler geregini yapıcaktır..

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın beyfendi.Sabrımı zorluyorsunuz.

Açık ve net bir şekilde söylüyorum.

LÜTFEN O BİNAYA BİRDAHA GİDİN VE 3. (ÜÇÜNCÜ) KATA ÇIKIN.KARŞINIZA BİR DARABA ÇIKACAK.O DARABAYA BİRKAÇ KEZ ELİNİZLE VURUN.DARABA KALKMAYA BAŞLAYACAK.DAHA SONRA GÜVENLİK KAPIYI AÇIP SİZE ZİYARET SEBEBİNİZİ SORACAK.LÜTFEN ELİNİZDE KAMERAYLA GİDİN.VE LÜTFEN GİDİP İKİ ODA İÇERDEKİ SUNUCULARIN RESMİNİ ÇEKİN.VEYA VİDEO KAYDINI ALIN.

EĞER ORDA NİXCON YOKSA BILHOST.COM TÜM HAKLARIYLA TÜM MÜŞTERİLERİYLE SİZİNDİR.

BUNA KARŞILIK SİZDEN TEK RİCAM.EĞER ORDA NİXCON VARSA GELİN BURDA HERKESTEN ÖZÜR DİLEYİN.BU KADAR AÇIK VE NET.DAHA NASIL BİR BELGE SUNMAMI İSTİYORSUNUZ ANLAMIŞ DEĞİLİM.

ben size ne diyorum. gitmiş görmüşsün niy eçekemdin kardeşim kanıt.. çalışıyorum diyorum anca hafta sonu vaktim olur gider bakarım tekrardan...

ayrıca hiç bir ticari yetkisi olmayan BilHost adında bir doamini ne yapayım... Git bi doamin register'a istediğin kadar domain kaydet...

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trickster misin nesin cidden cok boş konuşuyorsun, verdigin ito linklerine girilmiyor.

Geçersiz İstekte bulunuyosunuz.

Lütfen Sicil bilgileri sorgulama ekranlarını kullanmayı deneyin..
bu sana kapat 1.

2. ne diye bu kadar kurcalıyorsun ? hangi firmanın adamısınki sen bu denli karalamaya basladın..
Adamlar hizmetini veriyor mennunmusun degilmisin..bunca kisi memnunsa bu adamların yaptıgı iyi bir is var degilmi ? boş boş konuşup, forumu kirletme ;)

Ya adam kalkıp binanın kapısına kadar gidiyor.Ama üçüncü kata çıkmıyor.Sonra da burda saçma sapan yorumlar yapıyor.

Adamlar aylarca adreslerini gizlediler.Mecidiyeköy'ün göbeğine tabela mı koyacaklar?

Git çık 3. kata sen de gör ne büyük bir hata yaptığını.Ayıptır yaa.Terbiyesizlik resmen bu.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük ihtimal internet explorer kullanıyorsunzu ve forumdan kaynaklanan sorunalrdan dolayı linkler açılmıyor...

google.com.tr/search?q=nixcon&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:tr-TR:eek:fficial

koc.net/index.php?PageID=26

ito.org.tr/ITOPortal/DesktopModules/AS400SicilBilg.aspx?SICNO=176920&MUKER=0&hidden=t&UNVAN1=KO%C7%20B%DDLG%DD%20GRUBU%20%DDLET%DD%DE%DDM%20VE&UNVAN2=TEKNOLOJ%DD%20H%DDZMETLER%DD&UNVAN3=ANON%DDM%20%DE%DDRKET%DD&NEVI=1&SID=s1jbianph0oiqx55tljr4x45

ito.org.tr/ITOPortal/DesktopModules/AS400SicilBilg.aspx?SICNO=553811&MUKER=0&hidden=t&UNVAN1=N%DDXCON%20NETWORKS%20INC&UNVAN2=MERKEZ%DD%20DELAWARE-ABD&UNVAN3=T%DCRK%DDYE%20%DDSTANBUL%20%DEUBES%DD&NEVI=1&SID=s1jbianph0oiqx55tljr4x45

ito.org.tr/ITOPortal/DesktopModules/AS400SicilBilg.aspx?SICNO=561068&MUKER=0&hidden=t&UNVAN1=GOOGLE%20REKLAMCILIK%20VE%20PAZARLAMA&UNVAN2=L%DDM%DDTED%20%DE%DDRKET%DD&UNVAN3=&NEVI=11&SID=s1jbianph0oiqx55tljr4x45

bu şeklide uamrım linkleri a tagı içine almazda text olarak görür sizde açıp bakarsınız

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gereksiz bir tartışma sürdürüyorsunuz, bence sakin olun...
Burasıda 3. kilitlenen Nixcon başlığı olacak.

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burdan nixcon'u karalayıp meşhur olmakmı istiyor nedir :p

BiLHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben size ne diyorum. gitmiş görmüşsün niy eçekemdin kardeşim kanıt.. çalışıyorum diyorum anca hafta sonu vaktim olur gider bakarım tekrardan...

ayrıca hiç bir ticari yetkisi olmayan BilHost adında bir doamini ne yapayım... Git bi doamin register'a istediğin kadar domain kaydet...

Git çekebiliyorsan çek o resmi o zaman.Orası 24 saat açık.İş çıkışı git uğra çek.Kapıdan ilerisini çekebilirsen tabi.Sanki çektirdiler de biz çekmedik.

Senin niyetin belli arkadaşım.Kendin bile inanmıyorsun yazdıklarına ama başka bir firmanın adamısın ve ne kaparsam kardır mantığıyla Nixcon'dan müşteri soğutmaya çalışıyorsun.Müşteriler soğuyunca da başka bir nickle girip sunucu satmaya kalkacaksınız.Terbiyesizlik bu.

trickster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya adam kalkıp binanın kapısına kadar gidiyor.Ama üçüncü kata çıkmıyor.Sonra da burda saçma sapan yorumlar yapıyor.

Adamlar aylarca adreslerini gizlediler.Mecidiyeköy'ün göbeğine tabela mı koyacaklar?

Git çık 3. kata sen de gör ne büyük bir hata yaptığını.Ayıptır yaa.Terbiyesizlik resmen bu.

ya kardeşim sen neyi gizliyorsun. itoda hazinede her eyrde adresin açık bir şekidle ayzıyor neresini gizlediler??

ayrıca bir datacenter bi iş hanında hizmet evriyor ve tabelesı veya başka bir şeyi yok.. ee adam gidip nereye koyacak makinesini güya colocation hizmetide veriyorlar ya...

SÖyle kardeşim Serdar Bey'ine çıksın basın açıklamsı ahzırlayıp versin sitelere yayınalsın sitesinde... Çokmu zor... Halen boş yere cebelleşiyorsunuz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5