İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hamile erkeğin hayatı film oluyor

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçtiğimiz günlerde doğum yapan 'hamile erkek' Thomas Beatie'nin hayatı filme aktarılıyor.

ABD'de geçtiğimiz günlerde doğuran dünyanın ilk "hamile erkeği" Thomas Beatie'nin hayatı film oluyor.
1eadad-uDcN.jpg

İngiliz film ve TV şirketi September Films'in, bir kadın olarak dünyaya gelen, ancak hormon tedavisiyle erkek olan Beatie'nin hikayesini anlatacağı filmi Kanal 4'te gösterilecek.

4 firma arasından Beatie'nin hikayesini Kanal 4 için filme çekme hakkını kazanan September films belgeselde, Beatie'nin çocukluğunu, cinsel kimliğiyle mücadelesini, gebeliğini ve kızını dünyaya getirmesini anlatacak.

Erkekliğe geçerken kadın üreme organlarını koruyan 34 yaşındaki Beatie 29 Haziranda bir kız bebek dünyaya getirmişti.Kendi yumurtalarının bir donörden alınan spermlerle döllenmesi sonucu gebe kalan Beatie'nin hamileliği, ilk duyulduğunda tüm dünyada şaşkınlık yaratmıştı.Tracy Lagondino adıyla dünyaya gelen Beatie, Hawaii'de geçen çelişkili gençliğini kaleme aldığını açıklamıştı.
Dünya'nın çivisi çıktı arkadaş kıyamete çok daha az kaldı

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arnold schwarzenegger oynuyordu.filmin adı Ufaklık (Junior) idi.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hamile kalan zaten erkek değil bir bayan. ( sonradan erkek olma ) yumurtalıklarını aldırmadığı için girdiği bir cinsel ilişkide hamile kalıyor.

donjuanyasin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu laboratuvar deneyleri ile yapılmış bir deney değildir.
Allah'ın bir lütfudur, onun yarattığı karmaşık bir eserdir.

Dünya'nın çivisini çıkaran kim oluyor şimdi?
Allah mı?

bir kadın olarak dünyaya gelen, ancak hormon tedavisiyle erkek olan Beatie Allah'a isyan etmiş zavallı bir insandır.İnsan vucüdünda ki en ufak bir değişiklik bile Allah'a isyan etmek olur ki bu şahır cinsiyetini değiştiriyor.Hür iradesini kullanarak bu şekilde bi hal almış hesap sormak bize düşmez elbette ki ama kıyamet alemetleri hakkında ufak bi bilgin olsaydı bu şekilde yargılamazdın beni...

ferventboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kadın olarak dünyaya gelen, ancak hormon tedavisiyle erkek olan Beatie Allah'a isyan etmiş zavallı bir insandır.İnsan vucüdünda ki en ufak bir değişiklik bile Allah'a isyan etmek olur ki bu şahır cinsiyetini değiştiriyor.Hür iradesini kullanarak bu şekilde bi hal almış hesap sormak bize düşmez elbette ki ama kıyamet alemetleri hakkında ufak bi bilgin olsaydı bu şekilde yargılamazdın beni...

Arkadaşım bunda anormal bir durum yok... Ne kıyameti ne alameti...

Kadın olan biri var ortada.

Vajinası olan, rahim yolu olan, yumurtalıkları halen aktif durumda olan ve döllenmeye elverişli olan normal olağan bir organı olan bir kadın var...

Ve bu bahsedilen kişi halime kalıyor.

Yani bir kadın hamile kalıyor.

Bunun neresi alamet yada kıyamet ben göremedim açıkçası...

Kadınlarda mı hamile kalmasın istiyorlar yoksa artık bazı manteliteler?

İnsan vücudunda da tıp eğiti dahilinde isteyen, istediği değişikliği yaptırma hakkına sahiptir.
Başkasının bedeni hakkında kararları alabilecek en son kişi eminim sensin.

Göğüs aldırmak günah yada ayıp birşey değildir.
Birçok durumda alınabilir.
Kişinin isteğiylede alınabilir. Kendini psikolojik olarak daha rahat hissetmesini sağlayacaksa yada fiziksel olarak bir sağlık sorunu yaratıyorsa tabiki alınabilir...

--------------------------------------------------------------------------

Rahim kanserine karşı önlem olması açısandan, daha kanser belirtisi bile olmadan rahmini aldıran kadınlar var...

Bunlarda mı şimdi kıyamet alameti...
Onlarda senin mantığına göre kadınlıktan çıkıyor o zaman...

Üstelikte bu kişinin vücudunda ve genitel organlarında hiç bir müdahale de olmuş değil.

Yani senin dediğin gibi Allah'a isyan ederek genitel bölgelerinde bir değişiklik yaptırmamış ve kadın olarak kalmış...

Kaldı ki, bana islam dini özgürlükler dini olarak öğretildi...

Yanılıyor muyum?

--------------------------------------------------------------------------

Bu ülkede Bülent Ersoy'lar, Zeki Müren'ler hiç kıyamet alameti olmuyor, baş tacı oluyorlar ama bakıyorum da olmaması gerekenler fazlasıyla alamet oluyorlar.

Nasıl bir sistem bu anlamadım...

ferventboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde ikinci merak ettiğim konu;

Kendilerini dine bağlı olarak gösteren kesim, Allah lafı geçtiğinde yada bilimsel bir olay gördüklerinde neden bilgisi olmadığı halde, bir cephelenme içine girerek hemen saldırı moduna geçiyorlar.

Allah'ın avukata ihtiyacı olmadığını düşünüyorum...

Hele ki müvekkilinin yarattığı canlıları aşalayarak, onu savunmaya çalışan avukatlara hiç ama hiç ihtiyacı olmadığını düşünüyorum...

-------------------------------------------------------------------------------------

Tıp yardıma ihtiyacı olana yardım eder.

Senin önüne biri geldiğinde ve kendini erkek gibi gördüğünü söylediğinde "Sen kıyamet alametisin." git burdan diyemez yada onu din ile avutamazsın.

Çünkü psikolojik, fizyolojik ve biyolojik bir dengesizlik içinde olan bir insandır o ve yapılması gerekeni yaparsın etikler dahilinde.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Konuyu silin yahu!
Gördükçe magazin forumda sanıyorum kendimi...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
onun ben gelmişini geçmişini

film yaparım :D

Ya arkadaşım ne kadar batıl inançlısın kıyametle ne alakası var bir gay'ın (halk dilinde daha farklı bişey diyoduk biz buna travestinin tam tersi aklıma gelmedi düşündüm düşündüm) doğurmasıyla.

Bunun gibi dünyada bi sürü insan vardır eminim sırf bunu haber yapıp, ünlü yapmak için yaptılar.

şu kocasını 300 erkekle aldatan kadın gibi :) kadın açıkladı paraya ihtiyacım vardı böyle bi kurgu kitap yazdım diye :) Bu da o topu zengin yapmak için bir oyun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi