İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi bankayı kullanıyorsunuz?

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Banka hesabı açtıracağım , wm ler en çok hangi bankayı kullanıyorsa o bankadan açtırayım dedim.

(aynı bankadaki iki hesap arasındaki para transferi mesai saatleri içindemi gerçekleşiyor yoksa 7/24 mü? )

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işbank yada garanti bu ikisini haricinde bankadan hesap açtırmanı önermem

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Banka hesabı açtıracağım , wm ler en çok hangi bankayı kullanıyorsa o bankadan açtırayım dedim.

(aynı bankadaki iki hesap arasındaki para transferi mesai saatleri içindemi gerçekleşiyor yoksa 7/24 mü? )

aynı banka da eft olmaz havale olur ve 7/24 de hemen transfer olur

akbank = akbank ( hemen para gider )
x
akbank = yapıkredi ( eft girer ilk iş gününde gecer)

irtem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
işbank ve garanti kullanıyorum gayet memnunum :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende garantiyi öneriyorum. Havale ve EFT ücretleri abartılı olsada (diğer bankalara göre) ,Cep şubesinde bu tür hizmetlerin hepsi ücretsiz.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben kesinlikle işbankı önermiyorum, eftlerde geç sürüyor. Garantiyi öneririm

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
garantibank'da vadesiz hesabınızda para bırakmayın sanal karta atın parayı. bir sürü para kesiyor hesabınızdan ona göre..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ne gibi para kesiyorlar?

Artık hesap işletim ücreti diye bir şey var YAPI KREDİ 27-30 lira civarı kesiyor - Garanti de işbank da hepsi kesiyor. Garanti 2 adet otomatik ödeme talimatı verilirse bu parayı kesmiyor - örneğin telefon / elektrik.

Hesapta para buldukları an 6 ayda bir 30 lira civarında Hesap İşletim Ücretini kesiyorlar. Eskiden bu bankalara bir yüktü şimdi müşterilerden (Vadesiz hesap sahiplerinden) alıyorlar.

Bank asya ve garanti 2 adet otomatik ödeme talimatıyla bu ücreti almıyor - Yapıkredi her durumda kesiyor.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ykb den açtırdım öğrencilerden 27 yaşına kadar para kesmiyorlarmış
ama bir bankadan daha açtırmayı düşünüyorum sanırım garanti bankası olur ötekide

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kesinlikle ziraat! 3 ayda bir 7.5 TL kesiyorlar. para transferi yapacağınız zaman banka ve miktar fark etmeksizin sabit ücret 0.16 TL .

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş bankası ve yapıkredi kullanıyorum. Yk 'nın kolay kullanımından memnunum, bir de öğrenci kartı alırsan para falan kesmiyorlar. Ancak para transferi diğer bankalara 2 ytl o biraz koyuyor. Ama Wm'lerin geneli iş bankası kullnıyor diye düşünüyorum.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yukarıda yazıldığı gibi ÖĞRENCİler için durum farklı - hesap işletim ücretinden MUAFlar ... Garanti düşünmüştüm bende YKB den vazgeçip - oranın da kredi kartı ücreti kestiğini öğrenince vazgeçtim - insan her işini bir bankadan görmek istiyor.

Bank asya olacak sanırım tercihim. Webden EFT ücretsiz - 2 adet talimatla Hesap işletim ücreti yok - kredi kartı ücreti yok.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Akbank-dan uzak durmanızı tavsiye ederim. Çünkü ; INTERNET Bankacılıgında hesabınızın özetine baktığınızda extre izleme ücreti kesiyor :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Dün Akbank hesabımı kapattım,
Eşekliğime yanayım, 9tl cip paramı kullanmayı unutmuşum!
Offf off!

Akbank, Sakıp Ağa rahmetli olduktan sonra cozuttu; reklamları dışında bireysel düşünmüyor hiç. Tavsiyem Garanti ve Bank Asya

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Garanti kullanıyorum. Öğrenciyken bonus kontör kart almıştım, 3 senedir hesap işletim ücreti ödemiyorum. 2 senedir öğrenci değilim, bu durum kaç yaşıma kadar devam eder bilmem :)

Eft ve Havale cep bankacılığında bedava. Bunuda firefox'un wap sayfalarını açan bir eklentisiyle telefon kullanmadan halledebiliyorum.

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Ziraat te hesabım var hali hazırda ama 7,5 ytl kestikleri için kapattıracağım oysaki görevli memur yılda 5 ytl demişti :d
Ziraat'ın kullanımı kolay, eft si ucuz ama her halikarda hesap işletim ücreti ödüyorsun

Garanti'den de hesap açtırdım bugün

Acaba hesapta para olmasa 3 yıl yatsa hesap 3 yıl sonra 90 (3*30) ytl mi ister yoksa ücret çekileceği zaman paran olmadığı için muaf mı tutulursun?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5