İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi Bilgi Doğru

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Birinci url yaptığınız aramanın sonucu ile alakalı, ikinci url ise sitenizin kayıtlı olduğu kategoridir.

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ama google daki listelemede de çıkması gerekmiyor mu?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama google daki listelemede de çıkması gerekmiyor mu?
google directory, dmoz'dan belirli aralıklarla veri çeker. es zamanlı olarak veri çekmemekte. iki vakte kadar siten google directory'de de gözükür. tabi ki bunda google'ın dizinlere olan yaklasımının da etkisi var. su anki durumda dmoz'un aktif olmadığı, sadece statik bir kopyasının yayında olacağı göz önünde bulundurulursa, google directory'nin güncellenmesi uzun sürebilir.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
google directory içeriğini dmoz dan alır. bir dahaki güncellemede google dizinde de listelenirsiniz sanıyorum.

ebubekir

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Teşekkür ederim.Güzel bir haber verdiniz. Ben de bir dahaki sefere Dmozdan da silineceğimi düşünmüştüm. Yani bir ters mantık döngüsü... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5