İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi Buton Daha Güzel (Acil.!)

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
Temana göre hangisi en uygunu bilmem ama biraz daha sade olsun bence cok karşık duruyo

Oğuzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Temayı butonlara göre mi? Çok enteresan. Ama 2 tane maskot yerine 1 tane sola ya da sağa koymanız daha hoş olur ve karışıklığı önler.

ttasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Butona göre tema yapıcağınıza temaya göre buton yapsanız:) neyse bence karışık duruyor hepsi çok materyal kullnmışsın biraz daha sade çalış

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Butona göre tema yapıcağınıza temaya göre buton yapsanız:) neyse bence karışık duruyor hepsi çok materyal kullnmışsın biraz daha sade çalış

Bakın burda o kadar kişi sade olsun diyor , ve ben istemiyorum bi farkımız olsun :tili

Ekleme:

Bakın burda o kadar kişi sade olsun diyor , ve ben istemiyorum bi farkımız olsun :tili

bdrc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
i55.tinypic.com/20qyx05.png

i53.tinypic.com/rw1kbl.png

bu 2sinden biri bence...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5