İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi hosting firmasını kullanıyorsunuz neden..?

Z

zipNetwork

Misafir
Webmaster arkadaşlar hangi hosting firmasını ttercih ettiniz, lütfen nedenlerinizi yazarmısınız. (Hostlar değil, webmasterlar...)

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
dedicated host olarak "kalitehost"tan yeni bir server kiraladık... neden tercih ettik... arkadaş uzun süredir sorunsuz çalışıyordu ve biraz da tanıdık oldugu için fiyat konusunda uygun şartlara geldi...

K

karakalem.gen.tr

Misafir
ben 6 aydır kaliteweb.net i kullanıyorum. bun tercih etmemmin nedeni biraz tanıdık olmasıdır ve hostbul.com daki yorumları okumamdır. ben 6 aydır gayet memnun kaldım. ücretler de çok pahalı değil uygun fiyatta sürekli olarak msn ile destekte bulunuyorlar. ayrıca sizin sitenizle ilgili her türlü konuda yardımcı oluyorlar. birde hızıda önemli gayet hızlı bir server. Ben karakalem.gen.tr sitesinin webmasterıyım. Selamlar...

C

CaptureManiac

Misafir
cirkuit hosting i tercih ettim. www.cirkuit.net

tercih etmemin sebebi şöyle.
adamlar irc den live destek veriyolar.
en ufak bi sorunda direk irc den sorup cevap alıyosun. muhabbet de güzel :)

irc.efnet.net te #cirkuit kanalında @anchovy veya @cody18 ile konuşursan daha detaylı bilgi alırsın.

R

RaLLy_Live

Misafir
:) yurt dısı yaramaz ne gibi derseniz.Ben hostu tr ye getiren 2 ci firmada teknik servis olarak calıstım host oldukca güzeldi aynı sekilde firmada fakat daha sonra host oldukca kötü oldu yavas acılması gibi hosta sorunlar cıktığı zaman ek ücret alması.En güvenilir yer BNET ve bu işi cok gibi kısa bir surede oldukca buyuk pazar payına sahip oldular.

www.hostmerkezi.com

C

CaptureManiac

Misafir
yurt dışı yaramaz demişsin, sonra da bir örnek vermişsin güya ama ben örneğin yurt dışının kötü olmasıyla ilişkisini çözemedim.

enginsev

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kaliteweb i inceledemim ve fıyatlarıda hostseceneklerıde cok hos sanırım ben asyanet ten vaz gectım :) adamlarada ayıp oldu hesap bılgılerını falan aldım parayı kardesıme vermıstım havale yapsın dıye :)

K

karakalem.gen.tr

Misafir
merhaba enginsev kalitewebi kullanmaya başladıktan sonra çok memnun kalacağına inanıyorum. iyi günler...

S

Sticks

Misafir
Yaklaşık 8 aydır Dathorn IS kullanmaktayız.
www.dathorn.com
Kendi puanlamamız
Teknik Destek 10/10
Uptime - Server 10/10
Diğer herşey - 10/10

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
si.net.tr ve sadecehosting.com

kullandim ve 2 side cok iyi. profesyoneller + makinalari TR de. bu baglanti hizi acisindan buyuk avantaj.

yalniz yuksek hitli siteler icin degil tabii ki.

O

OakLyn

Misafir
mynet çünkü güvenilir :) ya da en azından ben öyle hissediyorum..

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben yabancı hostları tercih ediyorum. Genelde benzerlerine oranla fiyatları daha ucuz kalıyor. İngilizce içerikli siteler için yabancı host zaten oldukça gerekli sanırım.
Şu an kullandığım 2 servis var. İlkini kar amaçlı kullanmaktayım. Alt üyelerimden dolayı para kazanıyorum. Bu servis, aylık 5$ ile hem asp hem de php destekli widnows serverlarda hizmet vermekte. Bir adet sitemi burada yayınlamaktayım.
Diğerinden ise kendi domainlerime ve arkadaşlarıma host hizmeti sağlıyorum. Bu kiralık sunucunun maliyeti de benzerlerine göre ucuz kalmakta ve başkalarına host satışı yapmamı sağlamıyor belki ama kendi sitelerimi gayet güzel idare ediyor... :)
Sen ne tür bir host arayışındasın ki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5