İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi hosting sirketi kullaniyorsunuz?

taha22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şunu söyliim ben vaatlerde bulunmayı pek sevmem. İş kişinin aynasıdır lafa bakılmaz:) bende şimdiye kadar ödeme isteyen kimsenin parası kalmadı...
elbette her meblayı ödeyeceğim.
SCSHOST kapandığı güne kadar güvenilir bir hosting şirketiydi
elbette geçmişini araştırdım. ayrıca kullanan ve memnun olan birçok arkadaşım wardı.
şimdi diyebileceğim tek şey sağlık olsun...

K

KeKiBeC

Misafir
bilnetbilisim.com u öneriyorum..

ASP, PHP, JSP,ve dahası her türlü hizmeti barındıran kaliteli bir firma.
Sabancı nın çözüm ortağı ve her an teknik destek imkanı mevcut..

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hosting? Tek isim diyorum ben o da sim-it (www.sim.com.tr). Neden?
1- Gerçekten %99.9 Uptime.
2- Gerçekten profesyoneller ve bu işi bilen insanlar tarafından hazırlanmış UNIX ve NT sunucular.
3- Fiyat/Performans oranı.
4- Kusursuz müşteri hizmetleri. Domaini alman için 50 takla attıktan sonra "amaaan nasıl olsa aldı, bakarız bir ara" demiyorlar. İnternet üzerinden yada telefonla anında hizmet.
5- Çok güzel ve gerçekten iyi çalışan Name-Mail-FTP sunucuları. Hele turkticaret.net (Bursanet) ile çalıştıktan sonra Name sunucularına o kadar dikkat ediyorsunuz ki... Mail sunucuları ve webmail yazılımları harika. Turkticaret.net' ten isim regleyenler bilirler adresin başına www yazmadığın zaman sayfa açılmıyor. Mesela www.xalin.com adresini regledin. xalin.com yazarsan girmiyor sayfaya :p
6- Omurga bağlantıları. Şuanda tam olarak aklımda değil ama gerçektende Türkiye' deki en yüksek hızlardan birine sahiptiler, sorun söylesinler.
7- Talep-Arz oranı. Talep ediyorsun, 1 dk. sonra gerçekleşiyor. Sadece sunucu tipi değişiminde örneğin UNIX' ten NT' ye geçeceksin yada tam tersi o zaman 1 gün sürebiliyor bu işlem.
8- Tüm işlemleri gerçekleştirebileceğin kontrol paneli. (sub domain açmaktan front page ext. aç/kapa' ya ordan unzip etme işlemlerine kadar. İşin en komik yani en son 1 yıl önce yenilenmiş olması ve bugün bile tüm ihtiyaçlara kusursuz cevap verebilmesi. Düşünün artık adamların işi ne kadar kastığını)
9- Türktelekom tarafından verilmiş yeterlilik belgesi. Arkadaşlar; host firması seçerken sizi tek uyardığım konu bu. Yeterlilik belgesi almış olması ve bu belgeyi size ibraz edebilecek durumda olması. Birçok "SALLAMA" host firması çok düşük fiyatlara host hizmeti verirken bırakın bu belgeyi, telefon ve adres bile belirtmiyor...
10- En eski firmalardan birisi, bunca zaman bu sektörde olmaları ve hala başarı ile devam etmeleri iş ciddiyetlerini gösteriyor.

Söylediğim gibi, herkez kendine uygun olanını seçiyor, ama dostlarıma tavsiyem hosting firması seçerken SIM-IT (www.sim.com.tr)' yi seçmeleri.

Not: Adamlar kendilerine böyle bir reklam yapmamışlardır şimdiye kadar, ama değer kardeşim, onca zamandır çalıştığım insanlar, hepsine verdiğim para son kuruşuna kadar helali hoş olsun. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5