İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Hangi kelime ne kadar aranıyor !!!! süper

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaslar yeni buldugum programı sizlerle paylaşmak istedim, benim hep kafamda soru işareti olan kelimeler vardı kasıyorum evet kasıyorum ama gerçekten hit getirirmi yoksa varsayımmı araştıra araştıra sonunda buldum bu program sayesinde hangi kelimenin google'da günde ve ayda ne kadar arandıgını görebiliyorum buna bakarak hangi kelimeler üzerinde calışma yapacagımıza kesin olarak karar verebiliyorum. Seo ile uğraşanlar için arşive eklenilmesi gereken bir program

Kullanımı: Add url kısmına site adresini yazıyoruz Keywords kısmına kelimeyi veya kelimeleri arasına virgül koyarak yazıyoruz Start diyoruz hepsi bu kadar kolay gelsin

Ekran Görüntüsü
keywords-list.jpg

burak28889

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Paylaşım için sağol arşivime ekledim, google adwords aracından daha sağlıklı gibi geldi bana

Secondwawe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hiç düşünmeden eklenmeli webmaster'in arşivine harika bu program ya !!

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Google Adwords Anahtar Kelime Aracı'ndan farkı nedir bunun? Açıklar mısınız, merak ettim?

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
programın farkı google'ninkisi Adwords satışlarını yükseltmek amacıyla hazırlanmış ama bu gerçek analiz yaparak ihtiyaca göre cevap veriyor. bence harika denemenizi tavsiye ederim.

Secondwawe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adwords Anahtar Kelime Aracı'ndan farkı nedir bunun? Açıklar mısınız, merak ettim?

Google adwords sadece benzer ilk yüz terimi gösteriyor ama bu 500 5 kat daha fazla sonuc veriyor rekabet az olan anahtar kelimelerde icerik girmek gerçekten iyi olur bu programı sevdim ben

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
File is clean

Güvenle kullanabilirsiniz. :alkış:

MtnDmndg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kardes program güzel ama bi yerini anlayamadım pc ile ulaşıcagım size

Katolazor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Ben Secondwawe . Bu programı indirdim ve kurdum Forum.iyinet.com üyeliğim çalındı benimde.Lütfen adminler yardım etsinler.

Katolazor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birtane admin yokmu ya adam çatır çatır herkezi hekliyor.heklendik diyoruz!!!

Katolazor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Buraya Bakçak kimse yokmu, Assasian'da yazdı onuda hekledi tekrardan.BEn programı kapattım ondan bu accountumu hekliyemedi,birisi yardım etsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5