İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

hangi logo daha güzel yorumlarınızı bekliyorum

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
kişisel blog sitem için bazı logo çalışmaları yaptım ve karar veremedim hangisini yerleştireceğime

4b5a6538fd21eab8a9006ca13d40d8e4.jpg

hangisi daha güzel sizce?

da06edcb87fed4f21547457feb532f0f.jpg

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
teşekkürler angelo çoğunluk ne derse o logoyu yerleştireceğim :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bence hiçbiri AAALOGO ile düzgün birşeyler çıkmaz bence hayal gücüne güven ve photoshop ile birşeyler yapmayı dene.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
bence hiçbiri AAALOGO ile düzgün birşeyler çıkmaz bence hayal gücüne güven ve photoshop ile birşeyler yapmayı dene.

aaa logo mu :) bunları macromedia flash ile kendi ellerimle yaptım :) ama bir de aaalogoya bakalım belki güzel bişeyler çıkarabiliriz oradan :)

edit: aaa-logo gerçekten süpermiş daha önce bilseydim onunla yapardım

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6

herşeyi bilmek zorunda degilsin ki. Arkadaş elinden gelenlerle birşeyler yapmaya çalılşmış, ben bu işte profesyonelim demiyor.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
herşeyi bilmek zorunda degilsin ki. Arkadaş elinden gelenlerle birşeyler yapmaya çalılşmış, ben bu işte profesyonelim demiyor.

büyüklük bende kalsın deyip söylemediğim lafı sen söylemissin seni kutluyorum
dünyada bunun gibi insanlar bol miktarda var :) herkes terstir sadece bunlar düzdür :)

bu arada aaa-logoyu tavsiye ederim böyle bir programın olduğunu daha önce bilseydim macromedia da o kadar zaman harcamazdım o yönden teşekkür ediyorum kendisine :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5